Jump to content
GIGN Forum

script!


radler
 Share

Recommended Posts

aa gribeetu pa vienu pasuudzeeties sad.gif tiko 15:40 speeleejaam mapi as_oilrig palikushas bija 6 minuutes nakama mape bija hm neaceros... nu jebkura gadijuma kaut kaada normaala , mape pirms tam bija de_dust2. atnaaca undertaker uzlika voti par dust2 ok es uzliku vote cancel pateicu ka ta mape bija jau isi pirms tam ok... atnaaca script! nezinu varbut vinjsh jau bija kamer bija undertaker bet jebkura gadijuma shis uzlika uzreiz am de_dust2 ... paprasiiju nafig ? atbildi protams nesagaidiiju...

ook varbuut ka vinjsh te kaut kaa maxaa par serveri un ir speejiigs vienkarshi nomainit mapes kaadas vinjam vien gribaas un kad vinjam vien gribaas.. tad var sho suudziibu nenjemt galvaa bet ja vinjsh ir vienkaarsh admins kaa visi paareejie vai vinjam nevaidzeetu druzku respekteet paareejos adminus un paareejos gign speeletaajus sad.gif

Link to comment
Share on other sites

+ vinja atieksme traki suukaa

prasiiju vai vinjsh kadreiz iet foruma ... atbilde izpalika ... pateicu lai shodien ieet. un kaads tur pateica ka par vinju 2 suudzibas vinja atbilde : a man pohuj. paprasiiju kas iedeva tiesibas vinjsh atbildeja es pats sev.

Link to comment
Share on other sites

un kaads tur pateica ka par vinju 2 suudzibas

Tas biju es ! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

P.S Sorry par Off topic !

njaa tagad kaadas 22,btw tas biju es evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...