Jump to content
GIGN Forum

Austiņas


Set.
 Share

Recommended Posts

Skaidri redzams, ka tev tāda lieta kā skaņas kvalitāte ir absolūti sveša. Man nav jēgas tev skaidrot kāda ir atšķirība, to vienkārši vajag izjust.

Nu pamēģināt jau tomēr varēji.

Link to comment
Share on other sites

Tākā vienīgā atšķirība varētu būt dizains?  blink.gif

Šeit nu tu kļūdies. Man ir nācies nopirkt Philips SBC HM385 un esmu ar viņām spēlējis lidz savam nākošajam pirkumam un viennozīmīgi tās austiņās skaņas ziņā ir krietnu līmeni zemāk! Nenopērkot vai neizmēģinot es arī domāju, ka viņas ir perfektas: 1) maza cena 2) ērtas u.t.t, BET nu vislielāko atšķirību izjūt tieši spēlējot CS!

p.s iesaku pamēģināt, tad arī sapratīsi difference!

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

diivaini, ka juus te spriezhat par austinjaam un skanjas kvalitaati. protams, ar labaam austinjaam kvalitaati uzreiz juut, bet lai buutu perfekti, vajag veel labu skanjas karti un labu ierakstu

blood, juus ar shitiem kakainajiem soundiem gaidat labu kvalitaati uz labas aparatuuras? innaaax

Link to comment
Share on other sites

isteniba man bija doma pirkt logitec to kuru viens te mineeja smile.gif Bet paldies mr.kill par to kad mazliet pargroziija manu izveeli naksies laikam pirkt SENNHEISER. Naksies atmest logitec peliti un japerk buus austinjas jo pasreizeejas ir galigi slikta staavoklii smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Šeit nu tu kļūdies. Man ir nācies nopirkt Philips SBC HM385 un esmu ar viņām spēlējis lidz savam nākošajam pirkumam un viennozīmīgi tās austiņās skaņas ziņā ir krietnu līmeni zemāk! Nenopērkot vai neizmēģinot es arī domāju, ka viņas ir perfektas: 1) maza cena 2) ērtas u.t.t, BET nu vislielāko atšķirību izjūt tieši spēlējot CS!

p.s iesaku pamēģināt, tad arī sapratīsi difference!

Nāksies vien pakrāt naudiņu un parakties netā lai sameklētu kaut ko graujošu, ja jau jūs sakat ka tik labi varēs just atšķirību. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...