Jump to content
GIGN Forum

MUonline


COLE
 Share

Recommended Posts

Onlain speele, kaut kas liidziigs Diablo, bet vienkaarshaaks, interesantaaks un nedaudz smukaaks. BTW combat saliidzinaajumaa ar MU suukaa.

MUonline lapa - sheit download un informaacija par speeli.

Silti iesaku, protams tiem, kuri speelee un kuriem interesee shaada veida speeles.

Varbuut kaads jau speelee MU? Ir kaadi iespaidi, domas, mantas ko paatdot, samainit?

Link to comment
Share on other sites

Nesen bishku paskatiijos - cik saprotu tu jau vinu speelee COLE - tu man vareetu izstaastiit vienu lietu - kaa tur ir ar PvP - vai ir jeega sist citus playerus deelj loot - savaadaak diemzheel kopsh UO nevienu citu normalu mmorpg neesmu redzeejis - daudzaas ir uuberkruta grafika utt. - bet sanaak, ka tu speelee, lai nepaartraukti sistu botus, jo playerus sist nav izdeviigi - karma pazeminaas a lootot nevari sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Kljuut par PK (Player Killer) nav izdeviigi nekaadaa zinjaa.

1) tu zaudee exp;

2) tu sitot monstrus sanjem mazaak exp;

3) tu nevari tirgoties;

5) tikliidz kaa vaartu tuvumaa (izejot no pilseetas) paraadaas PK, tur saskrein papas (hi-level) un sit nost PK (parasti ar vienu sitienu);

6) pret PK ir vispaareeja necienja;

7) ja tu nosit PK, tu patrs nekjuusti par PK;

8) nositot PK, vinjam izkriit kaada manta (taadeelj lielaakaa dalja PK iziet no piseetas pliki bez mantaam);

...

P.S. Es parasti speeleeju treshajaa serverii. Ja kas priv. COLE...

Link to comment
Share on other sites

Nu nez, man nu jau kaads 28-29 lvl, labaakaas mantas, kas bija, jau uzvilku, jaameklee veel labaakas.

Azarts ir!

Meklee labas mantas, tirgojies, taisi party un ej sist stipraaus monstrus...

1) tiec liidz 100 lvl - uztaisi gjildi un piesaki karu citai gjildei - re ku i legaala iespeeja killot citas gjildes memberus (Playerus) un par to tu nekljuusi par PK;

2) saniedzot 220 lvl, tu vareesi izveigot jaunu charu "Magic gladiator" wariora un maga mistrojums - kruts onka smile.gif ...

Nez, man ir interesanti, vismaz pagaidaam. varbuut ar laiku apniks.

BTW, man shitaa speele shkjiet interesantaaka par combatu (action nekaada, grafikas nav kaa taadas + lielaakaa dalja labu mantu par real money) un Diablo (vienkaarshaaka, labaaka grafika un never ending story). Ja nemaldos max lvl ir 999. Ja es 4-5 dienaas 30 lvl dabonu, tad liidz 100 kaads meenesis paies, tas tomeer ir interesantaak, nekaa izspeeleet speeli 2-3 dienaas un saakt no jauna, vai mekleet citu speeli.

P.S. Par gaumi nestriidas. Ja nepatiik - nespeelee. Es tikai ieteicu paskatiit sho.

P.P.S. Re Oddish es vakar 2-3 stundaas liidz 5 lvl ar party izvilku, viens vinjsh veselu dienu "dolbiitos". Oddish, kaa tev beidzaas vakardienas ciiniishanaas? Vienam nav labaak, jeb party rullee?

Link to comment
Share on other sites

labi ka tev veel ir "zhnjabis"

Jaa,par laimi dziivee tomeer veel ir taadas lietas, kuru deelj ir veerts dziivot, ar kuraams sastopoties sirds saak straujaak puksteet, asinis saakt atraak riteet dziislaas, dazhkaart liekas, ka sirds pa muti lec laukaa...Bet taa nav sirds, taas ir dziiviibas sulas, to naakshana aaraa pa muti ir prozaisks un visai nepatiikams process sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Hehe vakar liidz vieniem rukaaju blink.gif paceelu liidz 9 lvl. Kad beidzot vareeju uzvilkt tevis doto cirvi "trakie bullji ciiniitaji" krita viens pakalj otram. biggrin.gif

p.s. protams labs expis naaca arii skatoties kaa papas (COLE un paareejie) izjauc skeletus pa detaljaam (kauliem) biggrin.gif

p.p.s. Muzika vispaar superiiga, it iipashi Mu theme.

Link to comment
Share on other sites

Kljuut par PK (Player Killer) nav izdeviigi nekaadaa zinjaa.

1) tu zaudee exp;

2) tu sitot monstrus sanjem mazaak exp;

3) tu nevari tirgoties;

5) tikliidz kaa vaartu tuvumaa (izejot no pilseetas) paraadaas PK, tur saskrein papas (hi-level) un sit nost PK (parasti ar vienu sitienu);

6) pret PK ir vispaareeja necienja;

7) ja tu nosit PK, tu patrs nekjuusti par PK;

8) nositot PK, vinjam izkriit kaada manta (taadeelj lielaakaa dalja PK iziet no piseetas pliki bez mantaam);

.... pilniigi preteeji tam augstajam meerkjim kaadeelj es speeleeju online gaames......

biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Es vakar novilku, uzliku, gaaju iekhsaa, viss gaaja gaaja, bet tad nekas vairs negaaja!!! sad.gif Tiku tik taali kur jau izveeleejos savu characteru un spiedu taalaak. saakaas loading pie kautkaadas bildes. gaidiiju kaadas 5min un man paraava zb. vai varbuut vaidzeeja veel ilgaak gaidiit???

Link to comment
Share on other sites

Ja buutu kaads vieteejais FTP, es vareetu instalaaciju uzmest. (~60-80MB) Tieshi vairs neatceros.

Link to comment
Share on other sites

BTW, es shonakt ar Intel Mu un CS parubaasim. Oddish, tev kaads lvl? 15 ir?

Link to comment
Share on other sites

Oddish, tad jau shon iesim uz Devias (ziemas pilseetu). Es ap 22.00 vai veelaak vareetu buut ieksh MU. Laikam pirms tam biku CS paspeeleeshu.

P.S. Ciitiigi speeleejis esi, ja jau 24lvl dabuujus tongue.gif

FreeLancer, DC++ nelietoju principaa! Ja FTP nav, vareetu caur chatu (DC). Izmeers bija starp 60-80Mb...

File transferingu varu veikt tikai no maajaam- darbaa visi porti ciet...

Es ieieshu #gign, tur sarunaasim.

Link to comment
Share on other sites

Vajadzigie faili ir:

MU0_95d_full(Eng).exe (69MB)

MU0_95i_patch(Eng).exe (2MB)

un ja kompim ir arii skaljrunji biggrin.gif

MU_MusicAddOn(Eng).exe (30MB)

Man to visu izdevaas normaali novilkt no speeles weblapas bet tur vispirms jaaregistree savs acc.

P.S. man shitie faili ir uz dc++ shaares bet takaa man mdsl..nu juus pashi saprotat... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Sorre, vakar man nesanaaca buut online..

Nu kautkur pa starpu ir optika. tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...