Jump to content
GIGN Forum

Kaarteejais luugums...


Recommended Posts

Nu sveiki! Juus jau mani droshi vien paziistat on foruma vai no chat tachu tam nav noziimes... Jau kaadu labu laicinju speeleeju uz cs.gign.lv servera un ar laiku man rodas jauni luugumi kaa jau visiem citiem speeleetaajiem... Pirms kaada laika worm man pishkiira vote tiesiibas un es ar to biju laimiigs... kaadu laicinju tongue.gif Nu iisaak sakot es esmu atgriezies ar luugumu man pieshkirt pilnas admin tiesiibas pamatojoties vienkaashi uz manu speeleetprasmi un apnjemshanos dariit kautko labu shim serverim... Protams es vareetu rakstiit daudz un dazaadas lietas kapeec man vajadzeetu vinjas bet negribu atkaaroties no citu textiem un neteereet juusu laiku tam bullshitam smile.gif Katru dienu lasot forumu es esmu sapratis kad nekaadas mulkjiibas (gandriiz) nevar paliidzeet ieguut tiesiibas jo tas viss ir atkariigs no bossu labveeliibas (gariigaa) un citu atbalsta. Ko es varu pateikt? Ceru uz juusu labveeliibu un apstaaklju sakritiibu... smiliez.de_265.gif Ceru ka juus buusiet tik laipni smile.gif

Respect : Wee-Man - Shad3^

C YA

Link to comment
Share on other sites

Blja...

Ko lai es pasaku?

Cieta ir tava attieksme...

Vareeji vismaz paskaidrot kapee nee un ja vajaga (kaa TU teici) es varu uzrakstiit pamatiigu sacereejumu un tad jau tu noteikti cariitu citaadi ne? HA

Smieties vai raudaat?

Jaa...citiem paveicaas citiem ne...

Zeel tavas attieksmes sad.gif

blja blja blja...

Gruuti kautko pateikt tev lai mainiitu tavu attieksmi...

smiliez.de_2538.gifsmiliez.de_2538.gifsmiliez.de_2538.gif

Diez kas to ir izdomaajis - kas to ir teicis?

Kad kaads dabuu taas tiesiibas???

Pie dirsas...

Link to comment
Share on other sites

Taadaa gadiijumaa kaada tad jeega kaadam dot admin tiesiibas jo visi sev meegina ieguut labumu...nu labi juus GIGN memberi varbuut nee bet paareejie gan

Neviens tak neprasa admin tiesibas lai jums dotu labumu...

Taas visas ir pilniigas muljkiibas jo kaa jau es teicu jebkursh var kautko taadu uzraxtiit smiliez.de_2551.gif

Kaa jums tas vareeja neienaakt praataa?

smiliez.de_2551.gif Es neklausiijos nekaadu eminemu jo vaardus netulkoju smiliez.de_2551.gif

smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gif ES KLAUSIIJOS ARMANDU smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gif

biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Me izmisiigi meegjina atrast postu kur buutu kaut kas liidziigs "Es ir paviaans. Man buut liela kaste ar banaaniem. Man garshot banaani. Man patikt spelet cs. Es vareet traapiit pa sliktajiem onkuljiem. Man nepatikt slitkie kas mani shaut. Mans gribeet tiesiibas lai nospiestu podzinju un izmest ljaunos onkuljus laukaa. Es speeleet labi bet protams ne tik labi kaa augstdzimushie augsti augsti godajamie, izcili preciizie un vienmeer taisniigie, ar pastiprinaataam praata speejaam apveltiitie pashreizeejie admini. Bet es palikt ar katru dienu labaaks un traapiigaaks. Driiz es varees traapiit taakaa paps ar banaanu mamai acii. Es buushu pats labakais un es cinishos pret ljaunajiem onkuliem. Dodiet manam tiesiibas! Ar pazemiigu cienju Andrejs Plekste." jo tieshi kaut kas taads ir sagaidaams peec visu parejo postu izlasiishanas. Ehh atkal kartejais topic sleegts deelj spama tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jaa spama vai ne spama bet jautri vai ne? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...