Jump to content
GIGN Forum

Lvpro


ExtraOrdinary
 Share

Recommended Posts

Lūgums daudzu gign spēlējošo vārdā - dzēst LVpro regoto klanu, jo passw, šķiet ir izdalīts visam ciematam un visu dienu kāds no ĻOTI smadzeņainajiem šī klana pārstāvjiem ir onlainā. Jūtiet ironiju manos vārdos, ak jel, un esiet žēlīgi - atbrīvojiet mūs no šiem neradījumiem, BARBARIEM! Odiņš ap 00.00 teicās likt vārdu forumā, bet kā skatos ir jau pulkstenis 1.05 un ne ziņas, ne miņas no vārda, un tā nu lūk es lieku šo žēlabaino vārdu še un tagad! Lai top taisnība un svins.

Link to comment
Share on other sites

ņāāāaaaaā, daži tur ir konrkēti piddiņi, tapēc mēs (Pid.nation) varētu viņus vāk savā barā, bet ja tā padomā, NĒ. Vienvārdsakot, ne visi tie LVpro ir pidiņi, bet kā jau Ordinary teica, tad izdalīts ir visiem ciema ļaudīm un arī kaimiņciems nav palicis apbižots ar pass. They are everywhere. aha.gif

Link to comment
Share on other sites

jā, mani arī viens šodien reāli izbesija, tipo kko tur murkšķēja visu laiku, brauca virsū flašijam, es šim pateicu, lai piever muti smile.gif šis nomanīja niku uz "slow d..." vai kko tādu, tam p1d1ņam niks bija "ola", nu tad es jau gribēju banot uz 1337 min, bet šis paspēja aizmukt. nezinu vai tas bija īstais LVpro klana memba vai nē, bet viņa rīcība bija nožēlojama...

P.S. atvainojos ecology, ka uzbraucu bez iemesla šodien, tb vakar, vienk... ai, labi, lai paliek smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Es tak zinu , tieshi tad arii biju onlinaa ! Vins veel flashbangu baigi kaitinaaja un apdirsa visus ! smile.gif mby vienk tam kas dirsh perment banu !..

Tas chalis bija man lil'braalis , bet vins nebija tas kas tur dirsa , lieku galvu kiilaa > braalja nicks bija Duck [LVpro] vien vinsh niku mainiija serverii , jo man uz IP ir bans ! smile.gif

Edited by ecology
Link to comment
Share on other sites

es domaaju ka peec notikumiem shodien @ de_nuke plkst. 15.55 droshi varat nahrenizeet sho LVPro meeslu ... [LVPro] RespecT tika nobanots par wh + aim by me =)

p.s. kur vareetu iemest apskatiities interesantu demku ( to pashu nuki ) varbuut ka kaadam ir laiks tad iechekojat - tur taads interesants kex speeleeja - sD[meklee klanu] - banu gan neuzliku jo vinsh notinaas bet kaadu laiku spectoju vinju - ljoti aizdomiigs likaas

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...