Jump to content
GIGN Forum

Kg Ir NekaunĪgi Klaun I !


test2
 Share

Recommended Posts

Oj tāda klasika ES BIJU 4TUS PROPLAYERIS, tādēļ ESMU DIEVS. 4tus bija pro Pirms tur ieradas visadi komanch-veidīgie un [TEST] sistēma. Tajā laikā 4tus'ā, bija registreeti ap ~40 cilvēku un iekljut tur varēja tikai ar pastāvīgu piedalishanos LAN chempjos un normaalu attieksmi(lai cikt as dīvaini nebuutu macho ari IR PRO 4tus, un es arī ESMU PRO 4tus, un 203203, un dobby, un vēl daži džeki, kas pa retam spele GIGN serverī). Tas ka tur pec tam saka ņemt visādus PUBU zadrotus un citus dirsā līdējus arī piebeidza 4tus. Tādēl nevajag man te smērēt kaut kādu figņu, JO ES TUR BIJU un es biju pret tām izmaiņām, toties BJ gribēja atīstīt KOMUNITY un tie daži KOMUNITY gribēja savējos čomakus serverī ( šēdēja skolā pie viena galda, vai arī iedeva piečuku), un atnāca visādi tur figazi un citi brīnumi.

smiliez.de_2551.gif par ko tu runnaji?

Link to comment
Share on other sites

Pirms tur ieradas visadi komanch-veidīgie un [TEST] sistēma.

jā to laiku apmēram tā var iedalīt - pirms comanches un pēc smile.gif

jā, vecie labie laiki, kad biju foršs nūbiks happy.gif

a ar configure runāt nav vērts - viņš ir akūts stulbenis. Vecāki viņu noteikti katru dienu sit, lai šim kaut kas dalektu.

Link to comment
Share on other sites

jā to laiku apmēram tā var iedalīt - pirms comanches un pēc smile.gif

jā, vecie labie laiki, kad biju foršs nūbiks happy.gif

a ar configure runāt nav vērts - viņš ir akūts stulbenis. Vecāki viņu noteikti katru dienu sit, lai šim kaut kas dalektu.

akuts stulbenis varetu buut tu nevis es tu atsaldetais kas visu deinu seez pie kompja tu vispar vari kaut ko izdariit? atsaldetais datornugjis

Link to comment
Share on other sites

confiGure, tu vēl te cīnies, lol, pats apzinies, ka tas tāpat neko nemainīs? smile.gif

btw, iesaku TEV noklausīties Pain dziesmu Shut Your Mouth, kr4e tur dzied tā:

I don't want your opinion, I don't need your ideas

stay the fuck out of my face, stay away from me

I am my god - I do as I please

just wipe your own ass and - shut your mouth smile.gif

P.S.

shut your mouth

shut your mouth

shut your mouth

Link to comment
Share on other sites

confiGure, tu vēl te cīnies, lol, pats apzinies, ka tas tāpat neko nemainīs? smile.gif

btw, iesaku TEV noklausīties Pain dziesmu Shut Your Mouth, kr4e tur dzied tā:

I don't want your opinion, I don't need your ideas

stay the fuck out of my face, stay away from me

I am my god - I do as I please

just wipe your own ass and - shut your mouth smile.gif

P.S.

shut your mouth

shut your mouth

shut your mouth

es zinu kad tas nekko nemainis bet man ri jautri

Link to comment
Share on other sites

ljoti sakariiga atbilde uz Jurko jautaajumu smiliez.de_2428.gif

jautājums vispār var būt atbilde ?

Link to comment
Share on other sites

violent1.gif Buy some brains zaban.gif

From u!? Why!? smiliez.de_2428.gif

Ja nopirkšu Tavas smadzenes, un lietošu kā savējās es momentāli izdarīšu pašnāvību (iesaku Tev darīt tā pat)..nevēlētos dzīvot ar dauņa smadzenēm, kas tik par "Kūkiem" - vīriešu pincīšiem domā! dry.gif

Link to comment
Share on other sites

tu visnotaļ noteikti kļūdies. Tev nav jautri, bet mums gan ir jautri. 4.gif

P.S. vēljoprojām nesaprotu, kāpēc viņam nav mainīts member title uz kaut ko foršāku

kapeec lia man nebutu jatri juus te nodir6at muus un es njirdzu pa juusu stulbumu aa drizak tev nav jautri

Link to comment
Share on other sites

akuts stulbenis varetu buut tu nevis es tu atsaldetais kas visu deinu seez pie kompja tu vispar vari kaut ko izdariit? atsaldetais datornugjis

kmooon!

Tu prasi vai macho var kaut ko izdariit, bet pac apgalvo, ka vinsh var seedeet, taa jau ir atbilde, ka vinsh pilniigi noteikti kaut ko var izdariit....

Ok! varbuut seedeeshana nav pats labaakais - bet macho seez ar visu deinu... Ja tu domaa to meiteni no pilnas maajas, tad vinja ir tiiri bieza, izskatiiga un nepeljama izveele.

Plus - macho visu dienu seez ar slavenaam ciksaam tip un var uztureet serveri (ja nemaldos pirmo iemaksu shis puisis no sevis ielika) un veel dziivot (tip iepirkties, piektdienaas iedzert). Taatad - kas tev nepatiik shii, taviem vaardiem runaajot, atsaldeetaa datornuugja dziivee: kaa pats saki - chiksas, nauda par neko, un visu dienu var laikst luni. Vai tevii gaidijumaa nerunaa skaudiibas velninsh... blink.gif

bet varbuut mums vajadzeetu pieveersties tev... tipa puisiitim ar neizsapnoto sapni par psihoanaliizi... kaut ko jau tu esi iemaaciijies - es pat teiktu lieliski. Ar neredzeetu veikliibu tu iztausti vaajaago gign memberu saapiigaas vietas un triec tajaas savu labi notriito psihoanaliizes dunci.

Varu tikai iedomaaties, kaa tu saakumaa biji mazs psihoanaliitisko sapni sapnojosh noobs, kas, treneejaas uz vardeem. Tu vareeji stundaam ilgi domaat par vardes saapeem - un tas tev laava justies lielaakam par vardi... GENIAALI! Tagad, jau no taa laika ir apriteejis laiks, un kameer lielie puishi skolaa iet piipeet - tu ej mazaako klashu klasiiteem un trin savu nezheeliigo aspraatiibu dunci!

Un tagad tu to vari izmantot un vieniigais, ko mees, kas nav savaa dziivee vardes izmantojushi dry.gif , varam tikai saprast, ka taa vietaa, lai visu dziivi pavadiitu uz kreesla ar DEINU un labi dziivojot, vajadzeeja jau beerniibaa pieveersties vardeem un mazajaam meiteniiteem un pusiishiem...

Es diezgan dziivi speeju to visu vizualizeet smile.gif

Protams, varbuut es kluudos un patiesiibaa tavs teksts ir smalks maajiens uz filozofisko buutibas jautaajumu, kas sleepjas atvasinaajumaa: tu vari, tu dari, tu esi... labs izvilkums un teicama vaardu speele. Jebkuraa gadiijumaa, kaa es izziimeeju, tu esi noteikti savaa tekstaa ielicis ljoti dzilju buutiibu. Kaut vai vaarda DEINU filosofisks izveertums (top one). pilniigi noteikti filosofisks jaunvaards, bet par to veelaak.

PS kursh aizsleedza shito topiku - jaaloko valjaa - man tas skiet forsh. veel tikai vajadzeetu noskaidrot cik lielaa meeraa jurko ir gejs - ir tachu fotograafijas smile.gif

Link to comment
Share on other sites

ak dievs, tu māki pwnot. Labākais ko configure tev spēs pateikt ir ka tu esi dirsālīdējs smile.gif

no teksta protams viņš nesapratīs neko smile.gif kur nu vēl pretī kaut ko pateikt.

mm, ok, atslēdzu vaļā topiku.

new_rofl.gif tikko piefiksēju ka tas losītis uzrakstīja "visu deinu" XD.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...