Jump to content
GIGN Forum

Kaadam Netam Jaabuut?


Recommended Posts

Uz viena kompja vispār var uztaisīt 2 serverus? (man jau liekas, ka nē), bet tomēr...

(iepriekšējo ziņu nesapratu) - (sorry) - (vainīgs!) smile.gif

Bet uz SERVERA (Ne datora, bet servera kā iekārtas) var uztaisīt 2 vai vairākus spēļu serverus vai arī, piemēram, ja man ir vajadzīgi 5 cs serveri, man būs vajadzīgi arī 5 kompji??!?? wacko.gif (pliiz atbildiet) rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Kavacky: "Kam gan tev n-tos kompjus? Palaid tik katru serveri uz citu portu."

Tā bija atbilde uz manu jautājumu???!?

Kas ir porti? (nezinu...., bet nenodi****t mani.... o.k.? Esmu n00bs šajās lietās ar apņemšanos to visu iemācīties!!! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

;( Jeega staastiit tev kas ir ports - nav, jo neko nemainiis.

TEv jazin ka nevar divi serveri buut uz viena porta.

Kad tu laid cs serveri, tur ir taads laucins devēts par "UDP PORT" nu un tur ir tas porta numurs. Tas piecCiparu numurs taviem diviem palaistiem HLDS nedriixt buut vienaads! Nokluseaatais ports csaa prieksh serveriem ir 27015, tas ir taa, ja piem tev ir ip addresse 666.666.666 tad konekteejoties serverim ir yaraxta tikai shii ip addrese! BET ja tu "UDP Port" esi noraadijis citu numuru nevis 27015 bet piemeeram 6661 tad konekteejoties serverim yaaraxta "connect 666.666.666:6661 . Ja ports 27016 tad 666.666.666:27016 smile.gif

Ja tev ir iesleegts cs, tad tu nevari palaist cs serveri uz 27015 porta smile.gif bet ja tu palaid serveri uz 27015 porta pirms tu iesleedz cs, tad tu vari speleet cs wink.gif

Edited by Goili
Link to comment
Share on other sites

1) nevajag mētāt baigos "nezvērus", ja gan jau Jums pašiem to pirms kādiem gadiem tikai paskaidroja, un līdz tam Jūs to nezinājāt, bija tikai chush...

2) tas nozīmē, ka, ja man servera jauda atļauj, tad es varu kaut 10 cs serverus palaist??

3) ticiet man, šis info man noderēs

4) atsūtiet man kāds to metamod (priekš cs servera), es netā neatradu, jo tur tikai priekš cs: source sad.gif

4) paldies, ka biji tik augstsirdīgs un devi man šo info! aha.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...