Jump to content
GIGN Forum

Protests


ExtraOrdinary
 Share

Recommended Posts

Gribēju pasūdzēties, ka ānzivij (anfishai) ir izdevies atrast izcili pretīgu mūli, ko ir ielikusi arī avatarā un katru reizi ieraugot kādu viņas postu ar šo viepli tiek traumēta mana vel līdz galam nenobriedusī psihe.

Lūdzu foruma moderatoriem padomāt vai nevajadzētu veikt kādas sankcijas šī briesmekļa virzienā lai netraumētu, nedod dievs, kādu no "nepareizi banotajiem", TNT un pārējiem nejaušajiem foruma apmeklētājiem!

smiliez.de_207.gif

Link to comment
Share on other sites

uzreiz atsauc atminjaa worma topiku smile.gif

bet ja godiigi, tad es jau pirmstam arii saaku apspriest domu par avatara mainiishanu, jo man vinjsh apnika smile.gif laikam buus jaanomaina. zheel tikai, ka vairs nezinu, kur lai taadu sauliiti atrod. vareetu ielikt smile.gif bet buus vien jaaliek kaut kas cits.

p.s atvainojos krisham, ka taa arii nevienam nepajautaaju par avatara mainju sad.gif

p.p.s nez par kaadu kakji tajaa topicaa klaajaas runa, nemaz vairs neatceros

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

izkrita kur? tam purnam vinjas avataraa taada sejas izteiksme itkaa buutu kautkas dibenaa iesprausts...

nu vinjsh izkrita "Deutschland sucht den Superstart" nu tipa taads tiiniishu raidiijums kur no daudziem cilvekiem beigas viens ir superstars un shitais nubs izkrita:)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...