Jump to content
GIGN Forum

Ali Pirmais Moovie!


^Ali^
 Share

Recommended Posts

Guest darek

fragi, labi, bet ja būtu ar efektiem sataisīts tad būtu vienkārši perfekti... kvalitāte ar tāda, kā lai saka, sūdīga smile.gif bet kopumā ņemot 7/10 ! Nākamais mūviks noteikti būs labāks smile.gif gl

Link to comment
Share on other sites

Nu movie kopsumma bija kruts!

mp3 - 9

specefekti - 6

fragi - 9

EDIT: nu tev par nelaimi es noskatiijos un tads ir mans vertejums. Man ir savs vertejuma kriteerijs un tev savs. (samierinies) . 2min 14sek - tas luk bija specefekts.

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

-kvalitāte bija galīgi garām(fraps sux)

-mainījās platums kadram

-bija chats, pat vietās, kur tas nav vajadzīgs

-nebija specefektu

+netradicionāla mūzika(piesaistīja)

+labi fragi

+fun pārts da best

+labi salikti kadri

EDIT: prieks pirmā mūvija, norm, bet varēja labāk.

P.S. ali tu esi 4 wild drive klana?

EDIT2: bukuci, tu vispār mūviju esi redzējis? jeb tikai posto? viņam nebija specefektu vispār, ka tu izdomāji likt 6?

Edited by -ha-
Link to comment
Share on other sites

Cik saprotu viņi par lan team tagad vairāk spēlē, jo parasti no klubiem rauj.

Ak jā, Ali, nākošreiz, kad taisīsi, taisi pēc superrembo pamācības, kā arī ja vēlies dabūt cs skaņu, tad skaties šeit.

Edited by -ha-
Link to comment
Share on other sites

HUgo domat tu vari bet taka es 4wd speleju ilgi un pazistu vinus zinu ka nespele vairak tur dzeks wow kapaa viens nu karoc nav vairs!

rekur izkopēju no h2 cw servera rezervācijas !

aCCeLeRaToR

H2 PUB Admin

PostPosted: Thu Mar 02, 2006 20:14

02.03

19:00-22:00

4wd

Kā vienmēr Tornado-PRO ir bans uz H2... Nav iespējams uzlikt, lai uz konkrētu tagu bans ir neaktīvs?

Link to comment
Share on other sites

nekad neesmu sapratis kāpēc jāliek kadri kur nošauj vienu keksu, ja tas nav nekas megaūbernereāls. Just jocking smile.gif

trešais muzons mūvijā bija perfekts. Pārējie divi arī patika, vismaz kaut kas, kā dēļ šis mūvijs atšķirsies. Absolūti nepiekrītu saistībā ar specefektiem. Nīstu tos mēslus un priecājos, ka vismaz šo filmiņu viņi netraucēja skatīties. wink.gif klmn nice job

Link to comment
Share on other sites

pirmaa doma bija, ka muuzikaa atkal buus kaut kaads metaals (njemot veeraa pozitiivos komentus par muuziku) un uzreiz kad izdzirdeeju pirmaas taktikas, bija skaidrs biggrin.gif

muuzikas deelj patika, bet savadak, fragi nu taa nu nekas iipashs, bet vismaz ka jau teicu, iista muuzika.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...