Jump to content
GIGN Forum

Mic


XekToR
 Share

Recommended Posts

paarskatot probleemas & risinaajumu sadalju sapratu ka man arii ir probleema kurai varbuut juus cienijamie gingnieshi man vareesiet paliidzeet rast atrisinaajumu.

probleema buutu sakaraa ar mic ..

lieta taada , kad es palaizhu "Windows Movie Maker" Narrata Timeline , tad man tikai iet mic , cs'a un vispaar arii skype , kaa arii TeamSpeak serverii ...savaadaak (ja sho lietu neiesleedz) tad man mic nedarbojas.

to timeline ieksh WMM netiishaam atradu , paarbaudot vai mic vaina taa ir vai kkas skanjas kartei ( vai kas tur atbildiigs par to ) un man jalaizh tagad katru reizi ja gribu dzirdeet , pareizaak sakot lai kaads mani dzird .. ja ir iespeeja - paliidziet .

paldies ! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

man ar veco skanjas karti bija liidziiga probleema. csaa mani nevareeja saprast caur shnjaakonju un burksteeshanu. kad palaidu skypee runaat ar kaadu, tad csaa viss gaaja. tag ar jauno mobo un iebuuveeto skanju itkaa ir ok.

paaris jautaajumi pa teemu:

1. tev pc piesleegts pie rozetes ar zemeejumu (rozetee 2 metaala kaajinjas ir). ja nav zemes, tad rodas trauceejumi un veel shis tas nepatiikams (es, piemeeram, ja ar kaajaam pret radiatoru atspiezhos un ar roku pieskaros ekraanam vai keisam, noraujos ar elektriibu)

2. skanja iebuuveetaa/aareejaa?

3. neesi meegjinaajis skanjas karti mainiit?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...