Jump to content
GIGN Forum

Csmanager In Latvia Tonight 20:00!


tino
 Share

Recommended Posts

CSManager will be released in Latvia tonight 20:00!

CSM is a Counter-Strike manager game designed for multi-players, played via a web-browser, where you will be responsible for a whole team of CS players, staff members and weekly expenses and income.

Hurry up and register in order to be placed in the top division!

More information available at:

http://www1.cs-manager.com/pr_latvia.html

IRC.LV: #cs-manager

Link to comment
Share on other sites

piedod, pa veelu smile.gif tas bija unikaals piedavajums kas no manas mutes iespejams naak reizi muuzhaa biggrin.gif

Wot to es saucu par veiksmi, tik žēl kas tas es nebiju.. worm mož tev draugos vajag statistiku pasūtīt gadu uz priekšu par ban tiesībām! w00t2.gif

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

Kas tas taads vispaar ir?

tas ir cs menedžeris, tāds pats kā futbola, hokeja utt. menedžeris - veido savu komandu, pērc devaisus, uzlabo spēlētāju skillu, pats veido savas stratēģijas, izvieto plejerus mapē, nu kr4e varētu būt tīri inčīgi. es noteikti pamēģināšu un 75sant arī man nav žēl noziedot tai fīčai smile.gif

Link to comment
Share on other sites

var vinneet monitoru, vkarti + papildus labumus @ CSM, mosh admni izdomaas veel kko jaunu shim gadam = kko vairaak un labaak [taas ir balvas, kas bija pagaajushogad !]

un no latvijas kaads peec 3im sezonaam mb vareetu jau kko vinneet !

worm najs par to slotu biggrin.gif

speele ir zajibis, izlasiet visus HELP buus daudz skaidraak kas un kaa !

ja kko nerubii msg me @ irc.lv #pwnd or #cs-manager !!! paliidzeeshu, ja buus briivs laiks !

Link to comment
Share on other sites

taktikaas gan vaig iebraukt, viss paareejais saliidzinoshi saprotams ir uzreiz smile.gif

vo vo... visu esmu vairak vai mazak sapratis, bet taha shita vel pagaidam nevaru iebraukt smile.gif ka Tavs teams saucas?!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...