Jump to content
GIGN Forum

Palidzibu!


Macktiwss
 Share

Recommended Posts

Tatad sveiki visi Gign.lv lietotaji, atvainojos par garumzimem, jo jauns pc un nav laika sacinit.

Lieta ir tada, ka pirms nedelas nopirku jaunu datoru ar intel i7 3,4 ghz procesoru un AMD radeon r7 200 series 4gb video karti, bet ar to sakas ta problema. Novilku speli kurai nu javelk uz max grafikiem, bet knapi uz medium iet, lai gan sanak ka mans vecais sagrabejusais portativais dators bija labaks, domaju pajautat kadam no jums vai ir iespejams kaut ka iestatit so video karti darba kartiba vai kaut ko tadu, skatijos yt ar tadu video karti ta ka man GTA V uz high grafikam pavelk bez problemam, bet man uz low lago ta ka nezin kas, ludzu palidzat. Atvainojos velreiz par garumzimem, ludzu nepiekasities, tadi kas neko nezin par so temu, ludzu nepostojiet lieki.

Link to comment
Share on other sites

On 11/13/2017 at 8:17 PM, Macktiwss said:

Atvainojos velreiz par garumzimem, ludzu nepiekasities, tadi kas neko nezin par so temu, ludzu nepostojiet lieki.

Tad varbūt sākam ar to, ka norādi spēles nosaukumu un dzelžu modeļus?

Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

On 2017.11.15. at 12:39 PM, atkars said:

Tad varbūt sākam ar to, ka norādi spēles nosaukumu un dzelžu modeļus?

Spele - Farming simulator 2017

Jau piemineju video kartes modeli un procesora modeli.

On 2017.11.14. at 8:42 PM, tankeris said:

Neesi no integrētās vispār palaidis t.i. video kabelis ir iesprausts video kartē vai mātesplatē?

Ja tu doma HDMI tad tas ir iesprausts video karte, nesaprotu par kadu integreto tu runa, varbut uzraksti pm, tur tu varetu nedaudz sikak iztastit.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, atkars said:

R7 240 ir vāja videokarte tā kā vari pat nebrīnīties ja FPS ir slikts. Tas GB daudzums neko neizsaka. 

Uzliec videokartei jaunākos draiverus un apskaties windows cik bitu sistēma tev ir + cik daudz ram tev vispār ir.

Un ka ar overclock? Ilgi jau protams neies ta video karte, bet ja nodegs tad bus japerk jauna viennozimigi. Windows man ir 64 bitu sistema, un 8gb rams. Draiveri visi ir uzlikti jaunakie, bet vispar nav izmainas

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...