Jump to content
GIGN Forum

KAS NOTIEK AR GIGN ?


akec
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Neviens no viņiem nespēlē cs, ojaars nekad arī nav spēlējis. Dr.pain nespēlē cs kopš kāda 2005ā gada :) un tagad ir viens no Latvijas labākajiem ultramaratonistiem. Es brīnos, ka tu, kurš ir reģistrējies te 2008 gadā atceries viņus no kaut kādiem 2004/5 gadiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 3 months later...
  • 7 months later...

Es teiktu, ka tu esi nopisis jēgu

Es domāju, ka tu esi iegājis tādā rutīnē, ka nevari piecelties. Starpcitu, sekss ir diezgan daudz enerģiju patērējošs process, īpaši tad, kad tu beidz, sperma citās kūltūrās tiek dēvēta par seed of life and energy tāpēc netērē savu enerģiju. Ķermenim pēctam iestājas nogurums, jo tu iztērē savu enerģiju un tāpēc tu arī guli tik ilgi. Tev noteikti vajadzētu uzturā lietot vairāk pārtikudārzeņi, augļi, gaļa un dažādus dzērienus, kas satur kopumā daudz vitamīnus un proteīnu.

Kā tev ar seksu? Vai tu vienmēr mīlies kad esi gūltā? Ja jā, tādā gadījumā, paprovē kaut ko interesantāku, spontānāku, lai tev un partnerei veidojas uzbudinājums lielāks, ķermenis tajā brīdī izdalīs patīkamas vielas, kuras nezinu kāpēc tas notiek... bet galvenais tas, ka tas dos tev enerģiju


If you have any type of concerns pertaining to where and how you can use Do you need PS Plus for PlanetSide 2 or Which PlayStation 4 is the best, you could contact us at our own web-site

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...