Jump to content
GIGN Forum

KAS NOTIEK AR GIGN ?


akec
 Share

Recommended Posts

Labs rīts. Tātad mazliet ir sasāpējies jautājums par kontrastaiku, respekīvi -  csgo. Pēc darba vakaros mēdzu uzspēlēt ar brālēnu kontru, bet galīgi ir pieriebies matchmaking iedalītie komandas biedri. No kādām pēdējām 10?! spēlēm precīzi NEVIENS komandas biedrs nav bijis sakarīgs. Neviens ne iedod normālu info, ne māk kādu nošaut un reizēm liekas, ka viņi tos akkauntus ar tādu ranku vienkārši ir nopirkuši. Bet tas varbūt nav tik svarīgi, kā tas, ka varētu jautrā kompānija uzšaut pa vakariem. Protams mums tāds savdabīgs humors, bet kuram tad šeit tāds nav? :) Tātad - varbūt kāds no te padsmit palikušajiem apmeklētājiem arī mēdz spēlēt pa vakariem un grib uzspēlēt kaut kad kopā? Gaidīšu pm vai kādu atbildi tepat. 

thumb_show.php?i=y4p55uuh&view

Link to comment
Share on other sites

viņi to buymenu ir salabojuši vai tur joprojām konsolēm piemērotais buymenu ir ? Man tas kapitāli iznervoja ka viņi to visu ir sajaukuši vietām + cipari citi.. neko vairs nevareja fiksi nopirkt, pilnīgi likās ka ir jameklē kaut kāds buymenu skripts lai pus raundu nebutu ar peli pa buymenu jābraukā..

oldstyle gui no 1.5 bija pats labakais :)

 

ps... kaut kad varētu uzinstalēt to kaku un paprovēt atkal.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, ANALGINS said:

viņi to buymenu ir salabojuši vai tur joprojām konsolēm piemērotais buymenu ir ? Man tas kapitāli iznervoja ka viņi to visu ir sajaukuši vietām + cipari citi.. neko vairs nevareja fiksi nopirkt, pilnīgi likās ka ir jameklē kaut kāds buymenu skripts lai pus raundu nebutu ar peli pa buymenu jābraukā..

oldstyle gui no 1.5 bija pats labakais :)

 

ps... kaut kad varētu uzinstalēt to kaku un paprovēt atkal.

Tur ir tas pats buymenu, bet ar cipariem arī var izspaidīt, bet nu, jā, skripts ir solution. 
Un, jā, nevar nepiekrist - vecais gui the best.

Attēlu rezultāti vaicājumam “old 1.6 gui”

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ausii shaaveejs bija cits, niks kkads GEAR ja atminja nevilj , wL.Media bija c-walkers, un matu kraasotaajs, aa nee, dzheku skolotaaja sabaidiija ka melna kraasa piesuuc negatiivo energiju , un vins paardomaaja )) good old times 

 

 

:lol:

 

 

Edited by attach
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
6 hours ago, macho said:

man šķiet, ka discord serveris varētu būt laba lieta, visvairāk, kas man pietrūkst ir mirca bazari

uztaisīju vienu, let's see if anyone's interesting.

https://discord.gg/9uJevnE

Jā man ar, tā bija sāls visam, centrāles pērles bija neaprakstāmas, it sevišķi tie gadījumi kad kāds sāka dirsties ar viņu trīs stundu garumā :D

Vainosim pie visa Igauņus ka palaida pasaulē skype un sačakarēja visu cs :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...