Jump to content
GIGN Forum

KAS NOTIEK AR GIGN ?


akec
 Share

Recommended Posts

Worm, es nevaru nepiekrist iepriekš minētajam par to, ka cilvēki, tai skaitā es, sāka pazust brīdī, kad forumam tika nomainīts dizains, kurš varbūt ir moderns, taču ne uz pusi tik foršs kā kādreizējais! Tas bija vienkāršs un saprotošs... Sāc ar to, un dizaina nomainīšana atpakaļ jebkurā gadījumā būs neliela kustība un dzīvības pazīme gignā, kas tādejādi mazliet piesaistītu veco gigniešu uzmanību gan tāpēc, ka ir kustība, gan tāpēc, ka tas vecais dizains tiešām patika lielākajai daļai klientu!

 

Par to, ka gign bija etalons citiem cs 1.6 projektiem un tagad ir izgājis no modes. Es teikšu tā - tās vecās lietas pie, kurām ir pierastas arī ir tās labākās, un galīgi neuzskatu, ka gign'am vajadzētu ko mainīt "main" lapā skriptos utt. Jā, kaut kādus sikumus un kādu jaunu ideju var realizēt svaigumam, bet neko nopietnu, jo es personīgi labprāt atkal uzturētos gignā veco labo laiku vārdā un vēlreiz baudītu to veco "garšu" bez jauninājumiem! 

 

EDIT: un nevajag teikt, ka cs.16 ir pavisam miris! Kāpēc, atvainojos par reklāmu, kaut kādam kick.lv projektam cs 1.6 serveris ir regulāri pilns ? Un ne ar ko nav labāks par GIGN. Ja šo projektu vēlreiz mazliet iekustinātu - viss aizietu.

Edited by akec
Link to comment
Share on other sites

On 6/30/2017 at 8:50 PM, dienaszaglis said:

pamēģini uzrakstīt jebko, uzradīsies daži (vecie gignieši) , kas noliks jebko ko tu raksti, un viņam būs atbalstītāji, protams viņi paši nav spējīgi neko uzrakstīt, un tad tos, kam bija vismazākā vēlme ko darīt lietas labā tiek nocirsta saknē.

Driizaak piekristu shim viedoklim...

Viss ko raksti iet uz nee,

peedeejaa mana pieredze sheit paluudzot padomu bija Skaaba -  mazgaat rokas, nopietni? .D

Paluudzot vnk padomu kaapeec Iphone telefoniem vareetu gljuchiit skanja - man atbild lai es peec kkaa mazgaaju rokas.

 

 

Edited by Alise
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Laiki vienkaarshi mainaas, nav ieksh gign iisti ko speeleet un ja konkreeti visu laiku serverii nespeelee tad uz forumu arii taa pamazaak sanaak atnaakt. Man pat liekas, ka CSGO leenaam saak sliideet uz leju arii. Pagaidaam tachu top speeles ir attachemtaa redzems, kuras cilveeki dragaa. Pats arii ar dareku un h1texu arvien vairaak speeleejam PUBG, kas ir reali forshi un funny, it sevishji duo/squad.

wink, wink! :) 

EDIT: Un iisteniibaa, manliekas, ka cs saaka pamirt briidii kad iznaaca csgo, kuram bija ficha ka speeleejot competitive matchus speelee uzreiz ir 5 vs 5 un nav nekas jameklee. 5x5 speeleejot ir uzreiz, kaa lai to pasaka, - liekas officiaalaak un nopietnaak un censhas speeleet lai uzvareetu. Kaadreiz ar shaadu pieeju daudzi speeleeja pubaa, jo nebija iipashi vieglas opcijas speeleet 5x5. Tad kad viss shitais uzradaas tad uz pubiem, manupraat, saaka skatiities savaadaak un iegaaja vinjos, lai iesildiitos un taisiit 360 headshot kilus ar awp... 

games.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mūsdienās cilvēki kapā cs:go. Tā ir competitive spēle, kurā pubi ir cancer. Bēēt ja būtu kāds serveris ar gigniešiem, šad tad varētu pašaudīties. Lai gan diez vai tas būtu tas pats, kas senāk. Cita spēle tomēr. Laiks iet un laiki mainās.

Link to comment
Share on other sites

On 10/8/2017 at 2:02 PM, anfisa said:

Mūsdienās cilvēki kapā cs:go. Tā ir competitive spēle, kurā pubi ir cancer. Bēēt ja būtu kāds serveris ar gigniešiem, šad tad varētu pašaudīties. Lai gan diez vai tas būtu tas pats, kas senāk. Cita spēle tomēr. Laiks iet un laiki mainās.

Ak vai, atveru forumu intereses pēc, ar domu, ir kāds iepostējis vai nē, un ko es ieraugu, kādas personības raksta :o

 

all hail gign, long live gign ! 

 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Traffic said:

SR netika banots?

Būtu baigi kruti, ja gigns tiktu pie PUBG servera, bet to vairs laikam nav tiek vienkārši realizēt kā sākotnēji.

Drīzāk GIGN discordu vajag, vai ko tādu. PUBG gign serveris - pat nevaru iedomāties kā tas izpaužas... Tipa pirvāts serveris, kuram var piejoinot tikai zinātāji? 

Link to comment
Share on other sites

Discords nebūtu slikta doma. Gign serveris - tas būtu tā, ka BlueHole/PUBG teams/whatever piešķir pieeju vienam no viņu serveriem, kuru vari administrēt. Serveris parādītos custom game serveru sarakstā. No LV pagaidām laikam tikai pubg.lv tāds ir, uz kura notiek turnīri.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...