Jump to content
GIGN Forum

Gign burzins 2017


bencik
 Share

Recommended Posts

Labdiena Augsti Godātie Kungi un Dāmas !

Arī šogad bliežam pa skaisto visi kopā kaut kur atpusties, kā parasti ierodamies visi un labi pavadam laiku.

Datumi nemainīgi augusta otrā nedēļas nogale 

Datums : 11.-13.08.17

Vieta šogad - 

Kempings Jumpravmuiža, šeit izmaksas ar telšu vietu būtu aptuveni 4eur (ir pieejami namiņi), bet tie ir jau pierezervēti gign biedriem.

http://www.kempingi.lv/default.php?id=7&kemp=274

https://www.google.lv/maps/place/Jumpravmui%C5%BEas+Kempings/@57.4806682,24.5915212,15z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x2afcf4b09100e29f!8m2!3d57.4806682!4d24.5915212

Attēlu rezultāti vaicājumam “captain morgan big”

Paaris svarigas lietas, kas butu jazin, pirms dodamies uz pasakuma norises vietu :

-Ierasanas 5dienas pa dienu/vakara, un dosanas projaam 7dien pa dienu.

-Gulesana vai nu telti vai masina

-Edam visi kopa 

-6dien pa dienu ekskursiju vai vienkārši pastaiga pa vietējām pļavām :)

-6dien dienas otraja pusē gign allstar futbola spēle

-nacionalais dzeriens Rums (Kapteinītis) un nacionāla paika ''cepta gala''

-buus iespeja izpeldeties un makšķerēt par papildus samaksu

Lai pasakums butu izdevies ir nepieciesamas paris pirms tam sagatavotas lietas.

1)Katls, kur uz ugunskura var uztaisit zupu

2)Gaļu arī šogad pa ļoti simbolisku samaksu man sagatavos, kad redzēsim, cik cilvēku būs tad arī izdomāsim cik daudz ņemt līdzi. (Bencik)

3)Miskastes maisi, vienreizejie trauki un toaletes papirs (Bencik)

4)Darzeni,maize, kecups etc. (Bencik)

5)Muzika (kādam ir kāds jaudīgāks JBL etc.?)

6)Futbola bumba (Worm)

Lai sis viss varetu veiksmigi noriset ir nepieciesami no katra lidz brauceja ziedojumi 10eur apmera, so summu varam no sodienas sakt sutiit uz siem te rekvizitiem... Šī te summa ir aktuāla līdz 6.augustam, pēc 6.augusta dalības maksa pasākumam būs 12eur no galviņas.

Kaspars Bernans

LV46HABA0551006429804

Par kempingu maksās katrs individuāli uz vietas atkarībā no vēlmēm :)

Tiekamies Jumpravmuižā!!!

Informācija visiem, kas nav bijuši citus gadus vai ir ieradušies un izpildījušies, šogad pasākums tiek plānots uz tieši tik pat pozitīvas nots kā pagājušo gadu, kas nozīme, ka aicināti ir visi, bet cilvekus ar garīgam problemam vai vienkārši cūkas palugsim palikt Rīgā. Ja dodas uz pasākumu jāatceras, ka visi brauc atpusties, bet tas nenozīmē, ka piegružot apkārtni un doties mājās. Pēc labākajām gign tradīcijām, visi kopā atpušās un kopā visu uztur kārtīgu. Ja šie noteikumi ir pieņemami, tad nebūs problēmas ar ierašanos uz pasākumu.... :)

 

Braucēju saraksts 

 

Bencik samaksaats

Pusdzivais samaksaats

Big_shit samaksaats

Tom. samaksaats

Teddy samaksaats

Dream samaksaats

Freelancer samaksaats

Worm samaksaats

Spite samaksaats

Norek samaksaats 

Aphrodyte samaksaats

DJ Erix samaksaats

cash samaksaats

Beefijs  samaksaats

Odins samaksaats

Cereza 

Kaamis 

ep1dem1c 

BOT^a 

Traffic

 

@Beefy

Nemirstīgais Beefy posts

Tiem, kas nav bijuši un domā, vai ir vērts un kas tad tur būs - gign tusi ir pizdata kruti! Mēs esam uber draudzīgi, Spots  ir really fucking awesome, tur parasti ir reāli kruta dzeršana, daudz smieklu un prieka, draudzīgas sarunas un parasti arī sestdienas vakarā stūrējam pakaļ vel alkoholam, jo kaut kādā nesaprotamā veidā šķietami bezgalīgās piektdienas vakar alkohola jūras ir iztvaikojušas. Tas gan nekad nav apturējis svētdienas maģiju, kad pēkšņi nez no kurienes uzrodās pāris Captain Morgan Spiced Gold pudeles. Ak jā - morgans ir šī tusiņa oficiālais padzēriens!!!!

Spotā ezers, kurā papļunčāties un episks futbola laukums, kā arī forša nojumīte kur visiem paslepties no lietus. Bet manā skatījumā pats krutākais ir tas, ka ir tualete, kur aiziet padirst un ja ir galīgā tuftē, tad Beefu parasti sestdienas naktī atrod siltā gultā ar ļoti skaļu krākšanu... which works great for me... :)

Bet, kas reāli padara šo tusu super superīgu ir vienreizējie un super draudzīg izpalīdzīgie cilvēki (īpaši Spite)!!!

Tad vel ir tāda štelīte, ka sestdienā parasti tiek spēlēts gign futbola mačs un kaut kur ap ~ 12 kaut kāda grupiņa aizvelkas kaut kādā jocīgā pastaigā, kuru gan, for some strange reasons esmu pēdejas 2vas reizes palaidis garām... ak jā.. atceros - vienā reizē biju ļoti saguris un otrā.. arī.. :)

Vel ir tāda awesomīga lieta kā gign zupas vārīšana (ar zupu parasti var mieloties sestdienas vakariņās) un daudz gaļas cepšanas!

Parasti arī mēs draudzīgi atrodam kādu ko apcelt. Pagājušajā reizē tā laikam bija Aphrodīte... varbūt arī es.. īsti neatceros... :)

Kaut kā tā ir gadījies šajos tusos, ka teju vienmēr pēc sestdienas nakts mana telts ir pielijusi pilna ar ūdeni. Ļoti ceru, ka šoreiz lietus nelīs!

AĀĀĀ un vel ir tāda štelīte, ka Beefs parasti atbrauc uz tusu ar velosipēdu un kaut gan Reģistrētais viņu par to reāli kapā, bet man nezkāpēc ir sajūta, ka tā jau ir tradīcija, kuru labāk nevajag lauzt.... :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, 0xDEAD BEEF said:

Good shit! Nice spots! Varēs ar velo no Tūjas or smithng! Esmu super amazed balls! :D

GOGOGOGOGOGOG!

Beefs

Es plānoju braukt ar riteni no Saulkrastiem. Varam braukt kopā. Tur nieka 32km :)

Link to comment
Share on other sites

Čau! 

Long time no see, es pat paroli aizmirsu :D

Būšu šogad! Man arī interesē, kas ar tām mājām. Viņas ir rezervētas un jau pilnas vai arī rezervētas ar domu, ka piepildīsies? :)

Link to comment
Share on other sites

Nu ja kempingam norādīts, ka ir tikai 12 gultasvietas, tad gan jau pirmie ir aizsituši, jo pārējie jau nevarētu neko tādu atļauties :D (turpinām pagājušā gada tēmu par vietas izvēli un maksāšanu par spotu, kur nu vēl 4euro par pleķi kur telti bāzt :D)

Nē nu es jau tiešām negribu dirsties, bet pēc pagājušā gada tēmas šitas ir tiešām smieklīgi :D Bučas! Gaidu niknus komentārus! Ā un atpūšaties godam, nu kā parasti!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Cik sapratu, tad teorijā viena mājiņa ir rezervēta trīs cilvēkiem - Afrodītei, Oddiņam un Tom.am, un ceturtā vieta vēl tur ir pieejama. Mani interesē, kas notiek ar dalīšanos pa mašīnām - šogad dalāmies? Ja nē, tad es, perhaps, meklēju vietu no Rīgas piektdienas pievakarē (:

Link to comment
Share on other sites

btw futbola bumba nav pie manis... man nav tik liels dzīvoklis, lai viņu padirstu... es arī neatceros, ka būtu viņu ņēmis pie sevis pēc pēdējā tusa. Pameklēšu vēl garāžā, bet es ticu, ka tur arī nebūs. Ja kādam ir cita bumba, tad droši ņemam līdzi...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share

×
×
  • Create New...