Jump to content
GIGN Forum

Alise
 Share

Recommended Posts

Sveiki, sen neesmu neko neko te rakstījusi,

ūn ir iemesls pajutāt un gribētu dzirdēt viedokli, Par... iphone telefoniem...

lieta tāda, ka man jau trešajam šī brenda telefonam vnk mistiski pazūd skaņa, tas pats man bija ar modeļiem 4to, 5to un tagad arī ar manu pašreizējo modeli skar šī problēma tb 6s.

Skaņa nestrādā kad telefons zvana, nav ne sms skaņas, ne @ skaņas, tikai vibro, nestrādā ari Podcasts-itkā viss strādā tikai skaņas nav.

Varbūt kāds ir saskāries ar šādu problēmu un zinās ko ieteikt?

 

Jau iepriekš, liels pāldies .))

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, amniijs said:

pēc masturbēšanas rokas jāmazgā problēmu nebūs

mjā, šādu problēmas risinājumu es pati diez vai būtu iedomājusies, jo īsti nesaskatu loģiku, starp manu minēto problēmu un tavu rakstīto. 

Protams liels paldies Tev par padomu, bet domāju, ka šoreiz tas padoms varbūt Tev pašam vairāk noderēs :buslabi:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, amniijs said:

man nav problēmu ar manu iphone jo es mazgāju rokas tāpēc iedomājos ka tu varbūt nemazgā rokas pēc masturbēšanas jo tev ir problēmas ar iphone

Tavs definējums ir viens, ja Tev ir problēmas ar iphone-nomazgā rokas! ^_^

 

Diemžēl tas nerisina manu problēmu uz doto brīdi, bet tomēr ja vēlies parunāt par plaukstu/roku higēnu, es domāju, ka es nebūšu īstais cilvēks, kam interesētu tāda veida diskusijas.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Paldies par ... gudriem padomiem

Iphonu satisīju, topiku lūdzu slēgt.

diemžēl amniijs kļūdīgi izteica savu prognozi par manu roku higēnu, bet cilvēks balstās no saviem pieņēmumiem "iz" dzīves. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, amniijs said:

man nav problēmu ar manu iphone jo es mazgāju rokas tāpēc iedomājos ka tu varbūt nemazgā rokas pēc masturbēšanas jo tev ir problēmas ar iphone

bļ, un mēs brīnamies, kapēc šeit neviens īsti nevēlas neko rakstīt.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, enjoi said:

bļ, un mēs brīnamies, kapēc šeit neviens īsti nevēlas neko rakstīt.

godīgi pateikt, es tiešām būtu izvairījusies šeit rakstīt, jo nevēlējos šādus komentārus, paldies Dievam man viņi liekās smieklīgi.

lai cilvēks iet un mazgā savas rokas un dezinficē cik viņš vēlās, jo saruna jau nebija par to, cik kurš dračī, kur nu vēl vai pēc tā mazgā rokas-atvainojos par rupeklībām.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
On 10/22/2016 at 10:44 PM, HyperBoy said:

Nu bet kas tad bija problēmas risinājums? 

problēmas risinājums, iegādāties jaunu iPhone, gadīt nākamo paaudzi šim milzīgajam Brendam :D

Personīgs paldies 

piedirsas

  • Taiperis >.<
  •  
  • piedirsas
  • Mirstīgais
  •  41
  • 278 posts
Edited by Alise
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...