Jump to content
GIGN Forum

Gign burzinsh 2016


bencik
 Share

Recommended Posts

Rezumē, ko es atvedīšu ar kopējo naudu

1)Gaļas visādas ar dažādām mērcēm

2)Dārzeņu, ko grauzt tāpat un likt zupā (Tomāti, kartupeļi, gurķi, sīpoli, burkāni etc.)

3)Vienreizējie trauki, glāzes, miskastes maisi

4)Kečups, majonēze, krējums

5)Maize (gan baltā gan rupjā), noderēs pie zupas un brokastu maizītēm

6)Siers un desa

7)3in 1 kafiju + tēju

Tas, kas pašiem no sevis ir vajadzīgs ir uzkodas un alkahols ar uzdzeramo, badā neviens nav bijis atstāts tikai kādam ir jātaisa. Tā kā šogad nesola baigo saulīti tad siltie dzeramie varētu brokastīs patikt. Uzreiz vajag pieteikties kādam, kurš gaļu palīdzēs cept, jo vienam tas nav jādara un parasti ir vairāk ēdāji kā cepēji.

Tas, ka lietus līst šogad īstenībā nebūs problēma ir awesome spots, kur patveties un ugunskurs vienmēr arī lielākajā lietū ir dedzis.

Tie, kas nav man samaksājuši, jūs esiet baigi perdeļi, lūdzu pasākuma laikā pienāciet un iedodiet bablo, jo es jūs esmu ierēķinājis un ņemšu pa virsu ēdienu pieliekot no sevis.

@ beefs, daudz mantas neņem jo mums būs maza mašīna :D

Link to comment
Share on other sites

Es varu arī ņemt piekto turp-apakaļā, kas tad man par vainu

Tu labāk iedod savu telefonu studijā, lai man ir vakaros ar ko parunāt! Nav aktuāli vairs, runāšos ar botu. Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

pagaidām esmu viens kā pirksts un startēju no Zepa.

Tad es pārlecu pie tevis!

Man arī atvaļinājums, šodien iepirkšu kapteini un kolu pa lielam, attiešanas laiks nav problēma.

Sapiķošu pa virsu, lai savāc mani no laivu ielas 3 - nav tālu no mūkusalas apļa.

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...