Jump to content
GIGN Forum

[Pre-topic] Gign Burziņš 2016 Ramata


bencik
 Share

Vai es gribu uz Usmu ?  

40 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Hallucinations of strange creatures had been reported by Szara in the Journal of Mental Science (now the British Journal of Psychiatry) (1958) “Dimethyltryptamine Experiments with Psychotics”, Stephen Szara described how one of his subjects under the influence of DMT had experienced “strange creatures, dwarves or something” at the beginning of a DMT trip

neizklausās baigi fun :D

Link to comment
Share on other sites

Liepāja ar savu karieti bija apceļojusi pilsētas nomali, lasīt Rīgu, kad mūs ari vietējie painformēja par ieceri doties uz usmas zaļumballi..

Atcerējos vienu gign formātam valītu kempingu netālu no Abavas rumbas, tas ir netālu no Kuldīgas.. mēģināšu atrast ko precīzāk un šeit iepostēt..

Tur biju 3 gadus atpakaļ, iebraukšana bija 2-3 euro, teltis būvē pats, pilsētas staļļi tur nebija ..

RED ALLERT!!

Atradu info par atrašānās vietu..

https://www.google.l...509!4d22.526264

http://www.abavasrumba.lv/

Braucot no pilsētas, lasīt Rīgas, rāda 113km... tuvakais veikals bija kādus 5-10km atālumā ja nekļūdos..

cenas kempingā izskatās uuber draudzīgas

http://www.abavasrum...lv/cenas-294011

varot noīrēt pat elektrību, kas pie mums purvā maksā ļoti dārgi :aha:

ir arī cita veida mantas ko var irēt..

SCTG Approves!

Edited by ANALGINS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gēla piedāvātā vieta nav slikta, esmu bijis tur, diezgan liels laukums futbolam,wc, ugunskura vietas utt. Saulainās dienās ļoti apmeklēta vieta tūristiem, laivotāju piestātne. Izplesties noteikti būtu kur.

P.S. Braucu jebkur, ja blakus ir pieejama upe,ezers. Varam kaut vai uz lietuvu šogad aizbraukt :)

Link to comment
Share on other sites

YOLO!

Sazinajos ar brali (precizak - ar viņa draudzeni, bez kuras viņa vispar nebutu organizeta dzīve, bet nebutu ari berna un viņš nebutu resns... ). Anyway - variants par tusinu manos laukos mazliet saskobas, jo 12-14 augusts tur notiek LEC (love every challange) pasakums - http://www.piedzivoj...ars.lv/lec.html

so mes varam temet uz nedelas nogali no 5-7. augustam.

Par ventas rumbu (vai abavas) man nav iebildumi! Sounds super fun. Ari pret deadalive spotu man nav iebildumi (except, ka es tur jau esmu bijis). Awesomiga vieta!

EDIT: ja braucam pie deadalive, tad jaizdoma jauns marsruts. caur rujienu un tas otrs cels jau ir meginats! :)

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Vispār jau pēdējos gados bija pirmā augusta nedēļa. Bencik laikam kļuvis par WEEKENDistu un patvaļīgi pārlika uz otro nedēļu :)

Link to comment
Share on other sites

Vienmēr esmu gribējis paņemt atvaļinājumu priekš gign tusa.

Ja worms nav mainījis dzīves vietu, tad par pasākumu lokāciju neraizējos.

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Draugi Gign pedejos 5 gadus ir bijis augusta otra nedelas nogale, pagajusho gadu iekrita vnk 7-9, kas liekas menesha sakums, bet augusta tas bijas otras brivdienas :) Pirma augusta nedelas nogale ir Aluksnes svetki, vienkarshi atcereties :D

Paliekam pie vietas soreiz, kas jau ir saplanota, man nekas pretim jauniem piedzivojumiem, bet kad sis jautajums tika lemts tomer lielakoties nospriedam palikt pie Ramatas. Es teikshu godigi labakais spots kaads gignam bijis aiz divisha Lielupes spota, kas nu mums ir zudis...

Es loti atvainojos par jauna topika neesamibu, bet nemot vera, ka esam malachi un loti laicigi visu daram ceru, ka viena papildus nedela seit neko nemainis, jo vieta ir zinama, cilveki, aptuvenas finasnes etc.

Vai tiesam pa siem gadiem nav neviens velejies upgreidot un uztaisit gignieshiem forshas maikas ? Man rokas lidz tam ir par iisu, bushu priecigs, ja kads so saorganizees.

Link to comment
Share on other sites

Vai tiesam pa siem gadiem nav neviens velejies upgreidot un uztaisit gignieshiem forshas maikas ? Man rokas lidz tam ir par iisu, bushu priecigs, ja kads so saorganizees.

Es jau varu sataisīt, tikai manas idejas toreiz izbeidzās ar šiem

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...