Jump to content
GIGN Forum

[Pre-topic] Gign Burziņš 2016 Ramata


bencik
 Share

Vai es gribu uz Usmu ?  

40 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Balsojums ir līdz 22.maijam, bet esmu jau veicis apzvanīšanu un bāzēsimies USMA SPA kemingā.

Te ir informācija par mūsu atpūtas vietu un lietām ko tā piedāvā -

http://www.usma.lv/lv/kempings/majinas-telsu-un-treileru-viet/majinas

Uz doto brīdi esmu rezervējis pēdējas divas mājiņas bez ērtībām, kas atrodas blakus viena otrai.

Abas mājas ir piepildītas, viena nāks uz mana vārds otra uz Teddy.

Lai nebūtu pavisam garlaicīgi ir iespēja arī paņemt vienu izstabiņu blakus mūsu domikiem, zem nosaukuma laivu māja, kur ir 4ras gultas vietas.

Pa virsu tam visam vēl ir protams telšu vietas, kas maksā 6 eur par vietu + 2 eur par katru personu

Piesakās lūdzu, ja kāds grib nemt sis gultas vietas Laivu Maja, pavisam kopa ir 4 vietas seit, kuras pagaidam esmu pierezervējis.

Tātad rezumē,

- tiem kas paliks personīgajās mājās no galviņas par divām dienām būs 124eur : 6 pers = 21EUR

- tiem, kas paliks Laivu Mājā no galviņas par 2vā dienām 18 EUR

- tiem, kas paliks telšu vietā no galviņas par 2vām dienām 12EUR + 4EUR par katru personu, kas guļ teltīs

Par paiku un citiem štruntiem domāju, ka vāksim 12 eur kā pagājušo gadu.

Tagad man ir svarīgi saprast vai šajā Laivu mājā ir 4 gribētāji gulēt, lai varu rezervēt šo māju.

1dien taisīsim augšā lielo topiku, kur tad arī apkoposim visu informāciju :)

Link to comment
Share on other sites

Beefs nav dabūjis mācību ne par riteni ne par alisi..

un to vai mēs vienīgie netaktiski rīkojāmies ir vel diskutējams jautājums.

Domājams ka esi iemācījies ko! Vai tavā valodā dabūjis mācību..

tas tā,

50/50 ka būšu, bet labprāt rezervētu Laivu māju, protams ja vēl pastāv tāda iespēja

p.s. noteikti ja braukšu būs iespēja paņemt cilvēkus uz A6, lokācijas vieta - apmēram Ogre (atkarīgs no pieprasījuma)

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

Parasti par telti jāmaksā 1-2EUR. :D Šī vieta jau sāk smirdēt. Bencik sarunā uberskidonu teltīm vai arī uz tusu atbrauks ~10 cilvēki :)

p.s. kā tur ar vietu futbolam?

Link to comment
Share on other sites

nebus labi. vel atceramies, ka bus japerk uz vietas k-vai malka pa 5e klepiitis. un tas ka blakus majinja bus gimene ar berniem un administracija mus palugs klusi uzvesties jau no 20:00 bus klasiski.

ediite: "Pēc plkst. 23:00 telpās un teritorijā jāievēro klusums. "

Link to comment
Share on other sites

Es ari domaju, ka Usma ir jakancele. Beigas sanaks liels cipars + nebuus klasiskais gign formats, jo apkart bus gimenes ar berniem, mums nelaus blaustities un skalji likt muziku, par Kapteini dienas laika noteikti ari kads aizradis. Par cipariem: vienmer visos kempingos ir jamaksaa ari par iebraukshanu teritorija un par katru malkas kleepiiti, telshu vietas ari diezgan padargas.

Domaju tomer bus cilveki, kas neaizbrauks tieshi delj izmaksam. Bet pats galvenais - klasiskais gign profils ir plava, futbola laukums, skalja muzika, teltis un Kapteinis.

Pusdzivais joprojam mus gatavs uznjemt pie sevis, sogad bus ari kubls un sausaa mazmajinja, lai netrauce majiniekiem. Telshu niideejiem gan jau atradisies kada vietinja ari maajaa. Varbut tomer vel shogad neatskam pusdziivaa laipniibu?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Es esmu mazliet bēdīgs par Ramatu, jo esmu jau tur 2vas reizes bijis. Protams - superīga vieta - bet how about new experiences and shit?!

Bet tad gan jāpiekrīt, ka tā samaksa par teltīm ir mazliet hiper-uzpūsta... nemaz neatgādina bērnības 2Ls un nežēlīgo apkošanos vectīrukšos vai kā nu tur to jocīgo vietu sauca pie Usmas.. :D

jaa... vectīrukši it is -

http://www.kempingi....hp?id=7&kemp=93

tur bija fun, jo vajadzēja peldēt ar laivām pa tādu fun kanāliņu, lai tiktu uz usmas ezeru... :) bet tas bija jaunībā.. tad viss likās uber fun! :)

ja prasat man, tad esmu dzirdējis par kaut kādu cornijs or smthing ezeru latgalē, kur esot absolūtais klusums un esot uber bailīgi un kaut kādas enerģijas or smthing... tur būtu galīgi crazy apnarkoties... ;)

Beefs

Edit: Alise - ko tu tur tādu sadarīji ko vajag atcerēties? :)

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Pats neesmu baigā starā par Ramatu, bet ja jāizvēlas starp šiem diviem, tad nekas cits neatliek.

Usma draudēja ar pamatīgu izgāšanos.

Benčikam neviens nemaksā par organizēšanu un plānošanu, ja kāds grib visu darīt, lūdzu. meklējat lētu vietu, kur neviens cits mūs netraucēs utt.

Ramatu noorganizēt ir visvienkāršāk.

Es neesmu gatavs par gign balli maksāt kā minimums 70e (guļvieta, kapteinis, beņa, jauns krekls) un beigās atrasties blakus kādai jaunai ģimenei, kur 5dienas vakarā administrācija palūgs ievērot klusumu un 6dien nevar pa dienu publiski kapteini trenkāt.

Es ceru, ka to vismaz saprotat.

Link to comment
Share on other sites

Man (-iem vecakiem .. ) ir awesome lauku ipasums netalu no keguma (10kg pie Birzgales), bet ka jau mineju agrak - tur ir tikai neliels dikis ar pretigu udeni... :/ daugava patalu (4km?) .. vel ir upe nega kaut kāds 1km bet tas sucks..

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Mana spota ir tads funky looking kubls/metala kaste pastaisita ierakta meza kaut kāds fucking skautu brinum-veidojums ar apaksa kurinamu ugunskuru kurs vel komplekta silda udeni caurteces caurule, kas iet uz dusam - pilnigs mindfucks.. :D . Tur ir kruti tadel, ka bralis to vietu ir nooptimizejis skautu nometnem, tadel ir kur palikt un ir ta apala stelle uzbuveta ap ugunskuru, kura var iekart supultiklus un vienkarsi tapat sedet.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...