Jump to content
GIGN Forum

[Pre-topic] Gign Burziņš 2016 Ramata


bencik
 Share

Vai es gribu uz Usmu ?  

40 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Dārgie biedri,

Gads kārtējo reizi ir sasodīti ātri pagājis, es pat teiktu pārāk ātri ir pagājis un kā aizvakar atceros, ka runājām par 2016.gada burziņu, tam būtu jānotiek pie Usmas ezera.

Opcijas ir daudz un dažādas, bet visas no tām ietver kaut kādas papildus finanses jau tām, kuras mums veidojās katru gadu. Es teiktu, ka uz galviņu būtu jārēķina 30 EUR šim pasākumam pie noteikuma, ka guļ teltīs, ja grib kaut ko stilīgāku cena aug. (kopā protams ar paiku, dzērieniem etc.)

Datums paliek nemainīgs 12.-14.augusts, tieši tāpat nemainīgi vāksim naudu par gaļu, dzērieniem, kas sastādīs 10-15 eur.

Te ir iespējamie varianti, kur palikt, teikšu godīgi mājiņas lielākoties ir jau aizņemtas, ja mēs veikli izdomājam, kur gribam palikt kāds var paspēt pierezervēt. Man personīgi ir vienalga, galvenais, lai uz galvas nelist.

http://www.usma.lv/lv/kempings/majinas-telsu-un-treileru-viet/majinas

Balsojam lūdzu līdz 22.maijam par to vai Usma mums der, tad es apzvanīšu kempingus un sapratīsim, kur varam palikt.

Link to comment
Share on other sites

Par kempingu. Un gribētos gan kādu mūsdienīgāku kempingu, nevis tās aizbēsturiskās būdeles.

Svarīgākais ir saprast cik daudz būtu braucēju un cik gatavi iztērēt...

Gribu redzēt kas būs ar kurzemniekiem, kas iepriekšējos gadus raudāja ka tālu jābrauc. Šogad kāds arī ieradīsies vai tagad sāksies atrunas ka aizņēmti, vai pa dārgu, vai vnk noignorēs topicu kā neko nezinādami :D

Link to comment
Share on other sites

Būtu kruti tualetes pods un duša. Usmas kempingos ir tādas opcijas?

Beefs

usmas meķos ir tāda opcija, tik nezinu vai tur pilns vai brīvs, tad jāzvana čomam jāprasa... visticamak ka jau aizrunāts, palikushas mazas majinjas...

Kuri ta te ir tie kurzemnieki? ES un goodmens

P.s. sākumā jau jāzin cik braucēj un tad var kaut ko stukot.. :coffee:

Edited by Umad
Link to comment
Share on other sites

Jauns topiks. Vel nav pamanijusi! Uzraksti fasebooka!

Es ļoti ceru, ka Aprho brauks. Pagājušajā gadā mēs ļoti netaktiski izturējāmies pret viņu.. I mean.. bija fun, bet parasti pēc apņirgšanas vajag apkampt un samīļot... :/

Es uzrakstīšu Alise fasebookā..

BTW - pausible ka braukšu ar velosipēdu. Vai kāds vēlas pievienoties?

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Nu ok.. ar riteni bija kā bija.. tāds besis un ... laikam mācība ir ka vajag mazāk dzert...

Bet kāda tad ir mācība ar Alisi (sorry.. es točna parubijos tajā sestdienā.. my bad..) ???

Un kuri tad būtu tie citie bez mēs (I mean - tu nevari braukt virsū Aphro.. ;) )?

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Regotais, ķipa ar tādu uzdirsiena smakojošu ironiju tu pavedini kurzemniekus braukt uz tusu? Es starp citu esmu no Zemgales, bet tas nemaina faktu, ka man ir pohuj :) Gribēšu, aizbraukšu, negribēšu, neaizbraukšu, tā kā par mani vari neuztraukties, ne tu ne es neesam mazie bērni, kuriem jācilā kaut kāds pagājušā gada bezpriģelis,.

Link to comment
Share on other sites

BLJHAD BEEEEF! VĒL NAV MĀCĪBAS?

UN kurzemnieki kas sūdzās ka tālu jabrauc vēl cik atceros ir Liepājas banda un ģenerālis...

liepājas banda :D :D :D :D :D generālis nav no ihacka, tas 17 gadnieks vai cik viņam tur bij? :D

vai es ko jaucu....

Edited by Umad
Link to comment
Share on other sites

Viens Generalis bija no ihacka, kuram bija 17 tajos laikos kad pirti rikoja kuldiiga... entie gadi atpakalj, un vins ari ir no liepajas...

Kso generalis , visādi generaali :DDDD

mosk tas ir cits tad ;D

Link to comment
Share on other sites

Nu blin ko Jūs peraties! Pagajušo gadu sanaca neliela saķeršanās wazikam ar Deadalive un ManuVietuIenemRegistrēties,kad katrs izteica savas domas, nekas nopietns! Waziks/Generalis/Nightmare = LIELS VĪRS AR VELLA RAGIEM :) Tā kā tas nav nekāds ihack pusaudzis! :) RelaX!

Link to comment
Share on other sites

Biedri, cik saprotu tad nemam Usmas ezeru :)

Teikshu godigi, apzvanishu usmas ezeru iestades un ta ka man to budu tik loti nevajag, tad nemsim vietu, kur buss visvairak piejamas brivas majinjas un tad kad bus zinami datumi, tad kas grib rezerve majinas, man galvenais but kopa un ar jums visiem atpusties, nezinu, kas, bet tradicijas un cilveki shaja pasakuma mani vieno...

Un man tiesam negribas taisit facebook grupu, lai visus apzinotu, tapec padalamies biedri ar sev zinamajiem gignieshiem !

Link to comment
Share on other sites

Nu.. kaut vai vienu mājiņu ar ērtībām, lai ir kur kritušos aiznest un no rīta dušā ieiet vai ieskriet kluci nolikt! :) Sharing is caring! :)

Usma it is!!!!

Ar velosipēdu no Tukuma 90 kilometri! Perfektais attālums vienas dienas braucienam!!! :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Btw... ar spiti bijām pabraukāties un atradām šādu te interesantu vietu:

https://www.google.lv/maps/dir//Za%C4%B7u+p%C4%BCava/@56.4233133,23.5295435,1066m/data=!3m1!1e3!4m8!4m7!1m0!1m5!1m1!1s0x0:0x97e66e0c937f5a05!2m2!1d23.5299039!2d56.4232302?hl=en

Izskatījās pēc publiskas vietas. Zāle ir kopta. Ja kādam ir vēlme, tad var pameklēt vairāk info. Vietas nosaukumus ir "Zaķu pļava".

Link to comment
Share on other sites

kura dirsa tas ir :D pie lietuvs robezas... apmaldiisies kamer atradiis to vietu...

Atbrauc jebkur!!!

Es nesaprotu ko var cikstet par garo celu!

Latvija ir nieciga un to izbraukat ir sikums... 10-20 eiro degviela izteret ari nav nekas, lielaka dalja viena weekenda iztere paris reizes vairak- Alko/ediens/degviela/izklaides/utt., un par to necikst.

Rakstat reali brauceji, nevis visi kam gribas atzimeties vai notelot ka brauks. Sen ir apnikusi tadi kas katru gadu piesakas un nedelu pirmstam (vai pat mazak) atsakas ar kadu levo atrunu!

Worm, spite, JUMS nav tadas opcijas ka neierasties. PUNKTS!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...