Jump to content
GIGN Forum

Mašīnas pirkšana


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Beef, neapvainojies, bet pa cik man zināms, tu nēesi mazformāta cilvēks. Tev varētu būt nēerti šadā mazā dampī sēdēt.

Btw. Jo pats esmu pagarš, un esmu sēdējis šajā, kājām diezgan ticla sajūta bija...

Edited by Print`Screen
Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt - es negribu ticēt, ka viņam ir 73 000 nobraukums. Saprotu, ka šis nav gluži ikdienas auto, bet nu 73 000 priekš 2007. gada tāpat liekās maz. Varbūt ja būtu parasts auto tad varētu vēl uz to pievērt acis, bet tā kā šitam ir rotor tipa motors, kuram resurs ir nereāli mazs - plus mīnus 500k Km un motoram beigās :) . Ņemot vērā visu iepriekš minēto un to, kā mūsdienās kruķij spidometrus tad ir riskanti šādu aparātu pirkt. Tas tā tīri mans viedoklis.

Daudzus gadus atpakaļ paziņam bija šitāds aparāts - tika pirkts jauns Latvijā. Nemācēšu teikt cik nobraukums bija, bet kad tika pārdots tālāk pēc 4 gadiem tad arī neilgi pēc tam motors nojuka.

Link to comment
Share on other sites

Datums Nobraukums

24.02.2016 71832

27.02.2015 64787

02.02.2015 64050

24.01.2014 55569

17.01.2013 47623

16.01.2012 38861

06.01.2011 31468

29.12.2009 24212

05.01.2009 15070

02.01.2008 8272

Ģimenē lietošanā kopš 2006. ir 2003. gada mašīna ar 87k. VIss ir iespējams.

Edited by tankeris
Link to comment
Share on other sites

Ai, gribētos tik daudz uzrakstīt, bet alnis.

Ātri sakot, Tev viņu nevajag. Lielākoties jau kā Lavrx teica, tur motoram resurs ļoti maziņš. Un tas nav 500k, bet vismaz 3x mazāks.Un tad tur ir viss ir slikti. Tantes pieturā pat mēļo par max 100k. Nejau velti ss.lv tirgojas ar mainītu motoru ap 100k :D

Tici man, ej ar līkumu rx8.

Link to comment
Share on other sites

Nu... par motora resursu es patiesībā nemīžu.. I mean - ja iztur līdz 140k, tad viss bumbās. 4k EUR savā ziņā ir kapeikas un es šaubos, ka gadā nobrauktu vairāk par 5k.

Mani vairāk interesē vispār vai cena ir ok un ko skatīties pērkot un kurs man var palīdzēt and šit..

čalis rakstija, ka ķipa mani vizinās, bet braukt nedos.. wtf?

Beefs

edit: un kāpēc es šo mašīnu apsveru - lol - sporta mašīna ar msrp par 35k par 4k EUR. Normāls tusiņš vasarā! :D

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Pēc manām domām :

mašīna domāta veceņu lovīšanai, kjipa viens nakts sakariem... yo maza kap ieksha paradiisu uz cik iet, bet ar 1.3 motor pat uz apdzishanu nevar iet :D :D :D :D

Ja gribi sporta mašīnu noperc šitādu https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/renault/megane/okkix.html ir gimenes auto, ir sportisks viss ir iekšā, protams vel visadi citi varianti ir uttt...

P.s. cik maksaasi lai atnaku notestēt?

Link to comment
Share on other sites

Varbūt kāds var painformēt Beefu par to cik maksā jauns motors šim auto, jauns, ne no Rumbulas iz ģermaņija. Tad arī vari rēķināt vai tas ir to vērts vai labāk paņemt kaut ko citu.

Pirmais kas nāk prātā varētu būt Golf 5 R32 vai GTI golfs, bet nu tur arī nebūs 5k eiro. Varbūt kaut kādus Renault Clio sporta joku.

Link to comment
Share on other sites

Nē nē... atklāti sakot.. man ir mīzelīgi no tā moča palicis.. + es esmu palicis par resnu, lai brauktu ar superbaiku! :)

Atgriežoties pie RX8 tēmas -

* vai cena ir ok?

* vai motoru remontējot nevar vienkārši mainīt gredzenus and šit?

* vai tas parasti nav jādara pie 140k+ km?

* es varētu samaksāt 20EUR čalim, kurš atnāks ar mani paskatīties to mašīnu un reāli rubīs uzdot pareizos jautajumus and šit.

Man prātā ir kind of doma - nopirkšu šodien par 4k.. pēc gada pārdošu par 3k, ja kaut kas nepatiks or smthing... what can go wrong?

Beefs

Link to comment
Share on other sites

* Cena ir ļoti ok

* Nē, tas būs sāpīgs variants (pagoogle nedaudz par rotory motors)

* Pāris mins palasot infi, citam gadas motoru nobeigt pat pie 80k, citiem izvelk pat 300k

* Aizmirsti! Labak var mēģināt pie mazda dīlera aizvest, lai tie pilno diagnostiku uztaisa un pastasta kas tur ir un varētu būt. Neesmu dzirdējis ka pie mums būtu kāds baigais rotoru speciālists.

Link to comment
Share on other sites

Man ir viens pazistams kas no mašīnām saprot visu... bet vinjs atrodas Kuldiga :D

piekritisu registretam labak lai aizved uz diagnostic un pastasta kas tur ir ... jo areji jau neko nevar pamaniit, bet iekseja var but VISKAS kaķu barība

Link to comment
Share on other sites

Ņem un nepisies! Ne jau netā tu atradīsi pareizo izvēli, nekad neesmu redzējis, ka kādreiz kāda cilvēka izvēli par autiņu bez ierunām akceptētu kā normālu štelli. Vienīgais šim ir tas, ka tas ir diezgan rets sūds, tik pat labi vēl var piemeklēt kādu tūnētu eklipsi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...