Jump to content
GIGN Forum

Nemaak pareizi izmantot ...


Maarcha -->
 Share

Recommended Posts

Vakar 23:00 speeleeju un COLE mani slapo par to ka seezhu pie baazees, bet rounda laixs veel bija 2:11 smiliez.de_2428.gif Es tak veel vareeju aizskriet liidz spotam uz uzlikt bumbu , bet rashot ar nevareeja, jo CT muus lika kaa deelus ..... Un nextraund vinsh mani noslayoja gussa.gif Blin kaa es varu iet virsuu ja man pretii naak 6 ccoki ...... Idiotisms dry.gif

Link to comment
Share on other sites

man patiik ka visi izstaasta tikai to kaa vinjiem dariits paari un viss.

Cole tev droshvien teica ka nav ko seedeet bet jaaiet uz priekshu. Tas ka tu viens paliki, paareejos noshaava un tagad seedeeji un gaidiiji kad savainotos ct vareeshi shaut nav nekas forshs. Pats taadus slapoju un slejoju...

Link to comment
Share on other sites

Vinsh man pilniigi neko neteica ! Es vinjam prasiiju par ko slay un slap , bet vinsh neatbildeeja . Un es paseedeeju tikai kaadas 10 sec. un tad sekoja slay smiliez.de_2125.gif Vai tad var sleyot par 10 sekunzhu kemposhanu ??? unsure.gif + es neseedeeju lai noshautu visu CT team ! Es zinaaju ka CT naax virsuu peec peedeejaa fraga

Link to comment
Share on other sites

hmm.... tomeer kaada jeega shim topikam ?cole tiesiibas par 6o gadiijumu ,manupraat , taapat nennems nost ankh.gif

Link to comment
Share on other sites

zb cchaliit tu man sskkiet kautko izdomaa. Taatad mees uzinam ka tu esi seedeejis baazeee un gaidijis ka naaks peec peedeejaa fraga. tu saki ka 10 sekundes esi seedeejis. CT ssaubos vai 10 sekundees varreeeetu iznest visu T team un mekleet tevi. + tu saki ka tu seedeeji un negaidiji kad apvaaksi CT kuriem maz palikussi HP biggrin.gif ko tad tu tariji gaidiji kad vinji atnaaks un tad buccosi vinjiem pakallas. biggrin.gif + tev bija laika kautkur aizskriet citur un nokempot, nevis seedeet baazee. Taatad tas vis ir dariits ar noluuku. Me domaa ka tev ir jaanokaunas. mad.gif

+ tas "fack" ko tu raadiji robons. veciit vinjss saliidzinaajumaaa ar tevi ir smiliez.de_2524.gif .

+ tu iemaacies respect prcitus playerus un tad vispaar saac domaat vai tevi kaads nnems pieree.

Tas taka buutu viss.

Link to comment
Share on other sites

Njaa, ja pareizi atceros bija D2, un, tieshaam, tu vairaakus raundus peec kaartas seedeeji (tas, ja pareizi atceros). Kad lielaakaa dalja Teru nesaas droshaa naavee, bet tu mieriigi gaidi kaarteejo fragu.

Un veel, raunda saakumaa no manas puses slay dabuu tikai tie, kas "netiishaam" pirmajaas sekundees peec freeztime izmet flash, protams var gadiities kaads extra gadiijums.

..... Es seedeeju taapeec baazee ka CT muus iznesa ....

Ja jau iznes, varbuut praatiigaak buutu uztaisiit rush... Ja CT rasho pa vienu pusi, tad Teriem ir ceriiba pa citu pusi tikt liidz bombsite un tur notureeties tikai nieka 35 sekundes.

Kaut gan, ja tu esi nereaals kemperis, un esi speejiigs ar 4.6 novaakt 4-6 virsuu skrienoshshus CT... Nu tad, kad tu to izdariisi, no manas puses dabuusi pilniigu imunitaati, sarunaats?

Uz taviem jautaajumiem neatbildeeju taadeelj, ka - varbuut nemaniiju, ka kaut ko jautaa, bet varbuut vienkaarshi man tajaa briidi bija slinkums tev staastiit kaads smiliez.de_2428.gif tu esi.

P.S. Labojums:

Vakar 23:00 speeleeju un COLE mani slapo par to ka seezhu pie baazees...

Un veelaak vinjsh jau saka:

... Vinsh man pilniigi neko neteica ! Es vinjam prasiiju par ko slay un slap , bet vinsh neatbildeeja . ...

Paradoks?

Link to comment
Share on other sites

Ja sedesi baze nekas nemainiisies!!

Ej virsuu tad varbut arii zaudesiet pa TIME OUT !!! [ vismaz ekipejums bus ]

Iesi virsuu CT bus piesardzigaki! jo T jau var but klaat!!

PSC AK SHIE IESACEHI sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Loading tu mani sauc par lameri ? Pasties tak uz sevi un tad saki smiliez.de_2428.gif !!!!!!!! Cole atminna tev ar ir laba =( Bija Nuke + es pashaa bazee neseedeeju ! pat biju netaalu no A sektora . COLE tu saproti vaardu iznesa (sabaazaa , graavaa , piizdets)Visu T komandu no abaam puseem sabaaza 30 sek. COLE tev ir tik laba taktika patiexi citaam karteem arii ?plzzzz biggrin.gif Brrrr tu loading saprati vispaar pats ko esi raxtiijis ?

Link to comment
Share on other sites

PSC AK SHIE IESACEHI sad.gif

kuri raksta tik sakariigus tekstus . . .vismaz norm iereeekt var evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Maarcha --> taktika ir ljoti vienkaarsha, ja tevi iznes, vari meigjinaat kaut ko dariit vai arii staavot respaa novilkt bixes, nostaaties "rakom" un atplestaam rokaam... nee, atplestaam kaajaam sagaidiit pretinieku.

Patiesiibaa viss ir triviaali, kad visi rasho un kriit, varbuut tieshi tava "superiigaa" aima rashaa truuka, lai iznestu pretinieku. Tb, varbut tieshi tu "na sharu" (uz bumbinju, baloninju [shar, sharik] - tulk. no krievu val.) uztaisiitu HS tam trakajam fragerim, kursh "na sharu" apvaac visu tavu komandu.

Tas taa, jau offtpikaa. smiliez.de_2523.gif

P.S. Gribi taktiku? Paskaties sheit.

Link to comment
Share on other sites

oky Maarcha --> !

paskatisiemies! man ir viena suudziba par admin slap kura delj nomiru!

TEV 1 ar BC !!!

MANI NEVIENS NAVA SLAP DELJ BC ![ ja neskaida tadus delj prikola smile.gif [ JACK ] ]

TEV ir viens oficiali zinams BC ar slap!!

Kursh te ir lamers ??!?

+ man topic nebija neviens vards "lamer"

p.s. vbyuer sorry bet man Latvieshu val nemaz neiet sad.gif

Link to comment
Share on other sites

arii zemtekstu nesaproti . . . evil6.gif

__________________________________

sorry par offtopic

Link to comment
Share on other sites

Eu nu apsurds!!!!!!!!! Naturals Marchaaa atkl neapmierinats!!!!

Tapec ka nefragojas!!! blink.gifsmiliez.de_2125.gif

Ja rule, vai viens no taviem nikiem nav steins ?

p.s nu piedodiet ,atvainojiet !es nevaru notureeties un kaut ko nepateikt par 6iem inteligjentajiem jaunie6iem smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...