Jump to content
GIGN Forum

CS:GO ACC 3EUR


Recommended Posts

Kkā interesanti.

Nevar taču būt tā, ka čalis tādos sūdos iebraucis, ka pēdējie santīmi jākasa, tāpēc steam acc tik lēti pārdotu.

Nebūtu arī tā, ka viņam ir 20+, un ka tie 3 eiro ir ahujennijs pienesums viņa budžetam. Nu ok, būsim reāli, labākajā gadījumā viņam sanāk appist 1 cilvēku nedēļā, tas ir 12 eiro mēnesī.

Man liekas, ka šitie ir kkādi 15gadīgi bērni, kas mēgīna savākt naudu ieejas biļetei uz skolas ballīti un mazajam hektoram.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kkā interesanti.

Nevar taču būt tā, ka čalis tādos sūdos iebraucis, ka pēdējie santīmi jākasa, tāpēc steam acc tik lēti pārdotu.

Nebūtu arī tā, ka viņam ir 20+, un ka tie 3 eiro ir ahujennijs pienesums viņa budžetam. Nu ok, būsim reāli, labākajā gadījumā viņam sanāk appist 1 cilvēku nedēļā, tas ir 12 eiro mēnesī.

Man liekas, ka šitie ir kkādi 15gadīgi bērni, kas mēgīna savākt naudu ieejas biļetei uz skolas ballīti un mazajam hektoram.

Tādā gadijumā uzzini manu vecumu un tad gudri dirst!!! Man ir 3cc. smurf,global un DMG no kura pašlaik atsakos.Acc cena ir tik lēta,jo lielākos apmēros neviens nepirkts,tad labāk nopirkt jaunu,.

Ir 21. gs kur cenas ir kriminālas. Ja gribi vari droši pirkt pa 5,6,7 euro no problem... Es tik būšu par....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...