Jump to content
GIGN Forum

baaaaaaaaaaaaaan


95reg
 Share

Recommended Posts

Izlasi! Informācija par to, kā dabūt unbanu! Ja tev ir reāls slinkums lasīt, tad vismaz pievērs uzmanību tekstam sarkanā krāsā citādi tava sūdzība tiks dzēsta!

  • Man ir bans uz IP, bet tas ir uz nepazīstama nika, nav manējais
    Tev ir vairāki varianti:
    • dabū stacionāru IP adresi, kura nemainās
    • restartē savu DSL modēmu, lai nomainās IP adrese
    • piereģistrē niku un sarunā ar adminiem, lai uz tavu niku uzliek imunitāti banošanai
    • nopērc oriģinālo spēles versiju (neattiecas uz Counter Strike: Source)

    Bani no mainīgām IP adresēm netiek ņemti nost. Ja tev ir stacionāra adrese (ko tu vari pierādīt), kuru tu dabuji nesen un bans nav tavējais, tad vari rakstīt sūdzību un admini to izskatīs.

    Priekšroka tiek dota legālas spēles lietotājiem. Tas nozīmē, ka tev ir iespēja spēlēt serverī ar legālu (stīmotu) spēles versiju arī tad, ja uz tavas IP ir bans. Šis ir ļoti parocīgi priekš lietotājiem, kuriem ir mainīga IP adrese, vai arī kuriem ir viena IP adrese uz visu rajonu.

    [*]Man ir bans, bet tas tika uzlikts nepamatoti

    Tev ir 30 dienas, lai pierādītu savu nevainību, izveidojot sūdzību, kura satur tekstu no konsoles ar bana informāciju kā arī ar linku uz demo failuar konkrēto brīdi, kur norāvi banu. Demo faili ir pieejami iekš demo failu arhīva un parādās pēc kartes nomaiņas, kuras laikā tika saņemts bans. Lūgums norādīt precīzu raundu, kurā tiki nobanots, lai atvieglotu adminiem dzīvi...

    Ja 30 dienu laikā netiek iesniegta sūdzība, tad bans tiek uzskatīts par pamatotu! Šajā gadījumā neatkarīgi no situācijas uz tevi tiek attiecināts šīs sadaļas trešais punkts.

    Demo failu arhīvi:

    [*]Man ir pamatots bans, ko norāvu par čītošanu

    Bana noņemšanai ir tikai viens variants, neatkarīgi no tā cik ilgs laiks ir pagājis kopš bana uzlikšanas - 2,57 Ls nosūtot maksas SMS. Lai to izdarītu, atver savu banu pēc adreses http://www.gign.lv/ban/xxxx, kur xxxx - tavs bana ID, ko var redzēt konektējoties pie servera. Bana noņemšanas maksai nav nekāda sakara ar nika reģistrāciju. Ja bans ir uzlikts nesen, tad vēlams pēc bana noņemšanas paziņot adminam, kas tev uzlicis banu, ka tu esi samaksājis par bana noņemšanu, lai nerastos pārpratumi ar atkārtotu banošanu...

    [*]Man ir bans par to, ka lietoju necenzētus vārdus vai arī aizskāru adminu

    Par necenzētu vārdu lietošanu admins ir tiesīgs spēlētaju apklusināt, izmest no servera vai piešķirt banu 3 stundu garumā. Savukārt par admina apvainošanu vai arī necenzētu vārdu lietošanu adresētu adminam (neatkarīgi no konteksta, nav būtiski vai adminam ir taisnība vai nav) var saņemt banu līdz 3 dienām. Ja ir pamatotas aizdomas, ka vajadzētu apšaubīt admina rīcību, tad ir iespējams izveidot šajā sadaļā sūdzību.

    LASĪT PROTI ? :evilmad:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...