Jump to content
GIGN Forum

Meklēju Komandu!


Recommended Posts

Sveiki! Interesējos vai spēlētājam kā man ir vieta kādā komandā?

IGL-InGameLeader / Entry Frager / Riffler / AWP

Ranks: LE

14 Gadi

Pieredze: 500h playtime CS:GO esmu piedalījies Faceit turnīros un no 32 komandām 5-8 parasti palieku. Saprotoš spēlētājs ceru sastapt sakarīgus spēlētājus ar kuriem varbūt uzraut kādā turnīrā! ;)

Steam profile:http://steamcommunity.com/profiles/76561198139737504/

Skype:janis093

Ceru ka atsauksieties! :)

PS! Meklēju komandu kurai ir LE-LEM ranki!

Edited by Džonsons
Link to comment
Share on other sites

diezgan žēl, ja neesi ticis pat global (es saprotu, ka global nav mēraukla, but cmon) šajos laikos un vēlies veidot jau komandu. kādā līgā grasaties spēlēt? es esmu pret tevi šobrīd tāds, jo vaino mūs pie tā, ka neatradi savu pāris spēļu dream mix.

Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars rankam un pāris spēļu dream team?? Jautājums bija vai ir kāda komanda kas vēlētos pievienot mani komandas sastāvam ja ne tad nē, diršana par ranku ir pilnīgi bezjēdzīga un trula lasot jūsu kritiku diezgan žēl palika jūs. :thumbsdown: doma bija spēlēt Tier1 līgā jo tā tač komandu spēlēšana notiek vne? Kappa123 ceru nesagaidīt flaming un bezjēdzīgi trulus komentārus :coffee:

diezgan žēl, ja neesi ticis pat global (es saprotu, ka global nav mēraukla, but cmon) šajos laikos un vēlies veidot jau komandu. kādā līgā grasaties spēlēt? es esmu pret tevi šobrīd tāds, jo vaino mūs pie tā, ka neatradi savu pāris spēļu dream mix.

neko nevainoju vienkārši acis uzmetot uz komentāriem redzu ka šis portāls ir izmiris

Link to comment
Share on other sites

pīlīt, līmi saostījies neesi? :D

Spaisu nepīpē ?

cik skatos uz taviem postiem, visi tik nesakarīgi un dumji, krāniņš lielāks no tā tev neizaugs !

puika centies uzrakstīt sakarīgu tekstu.

Autoram ieteiktu pievinoties kādais steam grupai, kuru izveidojuši latvieši, tur ļoti bieži veido komandas (+/- tava vecuma cilvēki un ar līdzīgiem rankiem) :)

Link to comment
Share on other sites

Spaisu nepīpē ?

cik skatos uz taviem postiem, visi tik nesakarīgi un dumji, krāniņš lielāks no tā tev neizaugs !

puika centies uzrakstīt sakarīgu tekstu.

vispār zini kas ir pīlīte? nedz seko līdzi forumam, nedz zini ka xzibitam otrs niks ir pīlīte. ieradies pedālis, pirksti gaisā.

Link to comment
Share on other sites

vispār zini kas ir pīlīte? nedz seko līdzi forumam, nedz zini ka xzibitam otrs niks ir pīlīte. ieradies pedālis, pirksti gaisā.

emm, nu neesmu jau tik stūlbs, pēc avatara var saprast, kas ir tā tava pīlīte :X

Vairāk gāja runa par to tavu otro postu, vienam līdz globalam ir grūti tikt, cilvēks meklē sev līdzīgus rankus, lai būtu sakarīga komanda un nebūtu mixi, kur kāds troļļo vai iziet no spēles.

+ viņš negrib taisīt komandu, viņš vienkārši grib, lai jau esoša komanda viņu uzaicina piebiedroties savam pulkam !

Link to comment
Share on other sites

kur tu redzi, ka viņš meklē komandu, ar kuru varētu tikt kopā uz global? solo ejot uz global var tikt daudz vieglāk, nekā spēlējot kopā ar kādu citu. izņēmums ir tad, ja tevi būsto. apskatoties kādi spēlētāji šobrīd ir global rankā, matus no galvas var izraut, jo līmenis ir ļoti zems. autors vēlas piedalīties facit u.c turnīros, nevis sēdēt competitive. (spriežot pēc viņa postiem)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...