Jump to content
GIGN Forum

Aion serveris - Latviešiem un krieviski runājošajiem ( Atvēršanās: 06


underline2015
 Share

Recommended Posts

Aionwars.lv - Privātais Latviešu Aion spēļu serveris

Aion - viena no aizraujošākajām mmorpg interneta spēlēm kāda līdz šim ir izveidota...

Izpēti vienu no apbrīnojami skaistākajām un detalizētākajām MMORPG spēlēm kāda līdz šim ir izveidota.

Izvēlēties vienu starp divām dievišķām rasēm, Asmodians vai Elyos, un pasargā savu tautu no senā ļaunuma, kas draud iznīcināt visu savā ceļā. Vairāk nekā 2000+ uzdevumi, kuri tevi vedīs cauri šai brīnumainajai Aion pasaulei.

Šajā spēlē, jūs esat spārnotais Elyos vai Asmodian, abas savā starpā esat zvērinātas ienaidnieku rases, pētot pasaules elpu aizraujošu skaistumu sastapsieties arī ar šo neizbēgamo debesu kara ļaunumu. Šajā aizraujošajā massu online lomu spēlē jūs sagaida, bagātīgi solo piedzīvojumi, intriģējoši spēlētāju, grupu uzdevumi, pils iekarošanas, bossu iznīcināšana,savstarpēja kaujas prasmju uzlabošana, teriktorijas iekarošana un daudz,daudz kas cits.

Spēles Iespējas:

  • Vizuāli pārsteidzoša spēļu pasaule
  • Sava personāža pilnīga izskata izveidošana
  • Fantastiskas maģijas katrai klasei
  • Debesu planētas ar aizraujošu lidošanu
  • Intensīvas PvE un PvP kaujas
  • Tūkstošiem stundu stāsts ar orientētu saturu
  • Šis ir tikai neliels ieskats par to kas jūs sagaida Aionwars.lv spēļu serverī

Aionwars servera atvēršanās laiks: 06.11.2015 plkst. 18:00

Pavisam neliels ieskats par spēli..

https://www.youtube....h?v=mPXm5EiRA7g

Serveris veidots lai jautri pačillotu mūsu tēvzemes serverī, kurā brīvi varam Latviski čatot.

Nekas netiek taisīts, lai kautkādā veidā tagad gūtu peļņu un dzīvotu no jūsu makiem.

Ja nu gadījumā kādam piektdienas vakars nav saplānots, priecāšos jūs redzēt serverī. :)

Edited by underline2015
Link to comment
Share on other sites

aion gadījumā nebija free 2 play? ja tā, tad kādēļ veidot vēl privātu serveri? tur kaut kāds pay 2 win variants? neesmu aion spēlējis ļoti ilgi, neesmu lietas kursā, tāpēc tagad interesējos.

Ja nu gadījumā kādam piektdienas vakars nav saplānots, priecāšos jūs redzēt serverī. :)

47e68ab353.png

jūs serveri ieslēdzat tikai piektdienas vakaros vai kā?

Link to comment
Share on other sites

Arī šis serveris ir free to play.

Redziet, oficiālie serveri ir pilnībā pārpludināti ar kinah, izņemti ļoooti daudz questu, atstātas tikai grūtas instances kurās jāiet vismaz pa 6 cilvēkiem.

Lai atrastu šos 6 cilvēkus ir jāraksta servera globālajā čatā kurā var rakstīt tikai VIP, VIP jāpērk pa reālu naudu.

Ir ļoti daudz lietas ko viņi ir sačakarējuši...

Mūsu serveris tiks palaists tikai šo piektdien, kā grand opening.

Mums kvesti nav izņemti, ir atstāts viss kam būtu jābūt.. arī globalajam čatam nekādi VIP nav vajadzīgi.

Experience ir: 200x

Mājas lapa bremzīte tiks salabota tuvākajās stundās.

Edited by underline2015
Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu vai oriģinālais ir tik šausmīgs kā stāsti, vēl joprojām spēju nopirkt gold pakas (VIP) par spēļu naudu, kuru safārmoju instancēs. Un oriģinālais aion iznāks uz steam, tā kā būs patīkams spēlētāju pieplūdums, vismaz uz kādu laiku. (Jā, es vēl arvien spēlēju aion)

Link to comment
Share on other sites

my fault. :( niķis neizlasīt reklāmu postus līdz galam, jo parasti nesatur kvalitatīvu informāciju.

atkar, viņi serveri vēl tikai palaidīs pēc 2 dienām.

es noteikti būšu viens no tā nedēļas spēlētāju viļņa, kad būs steam relīze. :D

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu vai oriģinālais ir tik šausmīgs kā stāsti, vēl joprojām spēju nopirkt gold pakas (VIP) par spēļu naudu, kuru safārmoju instancēs. Un oriģinālais aion iznāks uz steam, tā kā būs patīkams spēlētāju pieplūdums, vismaz uz kādu laiku. (Jā, es vēl arvien spēlēju aion)

Tas ir labi ka tu spēlē ;)

Kinah nav nekādas vērtības oficiālajos, jo viss kinah ir sapriktos saitos.. ja jau tu spēlē, tad saproti par ko es runāju, jo es arī spēlēju :)

P.S Jūs baigi stūrējat nost no ceļa, jo es jums nepiedāvāju nākt gameforge vai ncsoft leģionā, bet kad piedāvāju kautko jaunu kas ir tieši priekš mums, ne priekš kāda spāņa vai filipīnieša.

Vai nākt, tas lai paliek jūsu paša ziņā :)

Edited by underline2015
Link to comment
Share on other sites

Diemžēl nevarēs, jo oficiālie jau taisās migrēt uz 4.9 versiju.

Mēs izmantojam 4.7 versiju, tādēļ jākačā viss klients no jauna kurš sver 20gb.

Ar downgrade arī neies cauri, jo tad problēmas būs vairāk nekā novelkot vienkārši klientu.

Mājas lapas ielādes ātrums ir tik lēns dēļ servera, proti portiem.

Ik reizi kā pārlādē lapu, viņš mēģina pieslēgties serveriem.. līdzko piektdien palaidīsim spēli, lapas ielādes ātrums uzlabosies.

Edited by underline2015
Link to comment
Share on other sites

Manam malware programmai nepatīk Jūsu wos.lv domeina ietekme :( Plus, pēc jūsu statistikas spriežot, nav izdevies tas starts. 1 characters uztaisīts kopš vakardienas (un man šķiet, ka tas ir admina). Es jau neko neteiktu, ja Jūs uztaisītu privāto aion sadotu visiem max gear n stuff un izbaudīt vnk pāris endgame fīčas, bet šobrīd palikšu pie sava pustukšā EU servera. Diemžēl

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...