Jump to content
GIGN Forum

Interneta pieslegums


aaE
 Share

Recommended Posts

Lieta tāda, ka manā ģerevņā lattelecom internets ar diviem pc un tv nav paciešams. Taujāju pēc padoma par rūteri. Kurš no mums latvijā pieejamajiem tīkliem ir daudz maz nozmāls t.i tele2,lmt,bite? Bezlimita protams.

Link to comment
Share on other sites

Esmu ņēmis visus uz testu.

Varu uzreiz pateikt, TELE2 sūkā. BITE bija ok un bija ciešams ātrums, varēja pat geimot.

LMT 4G jau lidoja un tur var pat download'ot normāli.

Vienkārši paņem uz testu, skaties, kurš labāk darbojas priekš Tevis un tad izvēlies sev labāko variantu.

Link to comment
Share on other sites

Nesen biju paņēmis lmt 4g uz testu, no rīta,pa dienu viss bija ideāli, 30+ megabiti,bet vakaros gan,hz kas tur notiek,parslodze vai kas, nevarēja pat normāli filmu onlainā paskatīties.

ā un ja ņem no tiem,kas tur zvanās un piedāvā, viņi iedod to 5 vai 6 eiro atlaidi,mēneša maksai.

Edited by ForesT
Link to comment
Share on other sites

Bite galīgi iesūkā, uz testu paņēmu, ātrums 1.7mbit apmēram. Tele2 nebija nodēmu uz vietas. Bet lmt biš sālīti tie gandrīz 30€

Ja ņem no tiem izplatītājiem,vai hz kas viņi ir,kas zvanās. Iedod atlaidi un ir 20 eiriki mēnesī,ātrākais pieslēgums..

Link to comment
Share on other sites

Pie speedtest man rāda Bite Lietuva. Es 30 km no rīgas dzīvoju, blakus Jūrmalai, domāju problēmām nevajadzētu būt, vai arī antenu piepirkt modēmam?

Jautājums, vai kāds nezin vai ir iespējama torņu karte bitei? t.i apskatīt kurš tornis vis tuvāk atrodas

Edited by aaE
Link to comment
Share on other sites

Pie speedtest man rāda Bite Lietuva. Es 30 km no rīgas dzīvoju, blakus Jūrmalai, domāju problēmām nevajadzētu būt, vai arī antenu piepirkt modēmam?

Jautājums, vai kāds nezin vai ir iespējama torņu karte bitei? t.i apskatīt kurš tornis vis tuvāk atrodas

Ja tik tuvu Rīgai dzīvo, tad vajadzētu būt ok bez antenas. Čomaks dzīvo Ādažos, un Bite 4G lido bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Paņēmu patestēt tele2, uploads vienu brīdi bija 1mbps, krīt lejā līdz šādiem ātrumiem. Skaitās pilnā paka pa 19.99 mēnesī. 4g signāls 2 strīpas. Tik mazs upload dēļ signāla vai noslogojuma? Papildus antena palīdzētu? Cik upload vajag lai būtu normāls pings, piemērām, cs.?

4687857490.png 4687865428.png

Edit: Pamainīju vietu, vai arī vējš no citas puses uzpūta, dabūju 3 strīpas. Tas tā normāli, ka upload/download tik liela starpība? http://www.speedtest.net/my-result/4687920102]4687920102.png

Edited by 665
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...