Jump to content
GIGN Forum

Man vajag uzrakstit CV


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

mekleju cilveku kurs man uzveidotu profesionalu linked-in un cv-online profilu. Es piegadasu nepieciesamo informaciju par sevi. Cilveka uzdevums bus to profesionali atsijat no nevajadziga, uzsvert vajadzigo, profesionali sagatavot un izveidot/aizpildit linked-in un cv-online profilus.

Par to preti es samaksasu naudinu! :)

Uzsvars uz profesionali, tadel students, kuram pasam CV suukaa, nederees! :D

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Ko tu sauc par vipandrosi?! :D Ne.. man vienkarsi vajag jauku glaunu CV, kura nevajadziga informacija ir iznemta, vajadziga uzsverta, varbut sis-tas mazliet savadak pasniegts. + lai man pasam nekas nav jadara linked-in un cv-online (esmu aiznemts).

Ja tu to vari izdarit tad zaebis! :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

tagad visi savos cv raksta zilus brinumus un darbus kur nekd nav bijushi un nav darijushi, lai tik smukak un vairak izskatas :D

atrod bankrotejushu firmu, saraksta, ka tur stradajis kada laba amata un ilgi :D

cv vispar nevar ticet

Tīri teorētiski to var diezgan viegli pārbaudīt - pie nosacījuma, ka fake "augstajā" amatā tu esi strādājis officiāli.

Link to comment
Share on other sites

Tīri teorētiski to var diezgan viegli pārbaudīt - pie nosacījuma, ka fake "augstajā" amatā tu esi strādājis officiāli.

Teorētiski, tu nemaz nevari tik viegli pārbaudīt bez visādiem trikiem.

Nodokļu grāmatiņa šobrīd ir elektroniski un tur nav pieejama informācija par iepriekšējiem darba devējiem, kā arī cv teorētiski ir konfidenciāla informācija un nemaz nedrīkst tā vienkārši zvanīt iepriekšējam/esošajam darba devējam.

Link to comment
Share on other sites

Nu... darbinieks jau var, protams, versties pie kompanijas ipasniekiem ar epastu or smthing... vai ari pateikt.. da lai iet dirst!

Beefs

Edit: btw - gruuti nopontot sevi par labu direktoru, ja nekad neesi stradajis par direktoru - I mean - cilveku vadibas skills sudigs, problemu solvigns, zinasanas par aktiem etc shit... nu domaju.. tur toca viegli var rasties azidomas.. calim drosvien pec darba 24/7 jamacas, lai uzkacatu liimeni! :D

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...