Jump to content
GIGN Forum

Austiņas


Endijs_Dzerkalis
 Share

Recommended Posts

SteelSeries Rival. Ja tīk palielas peles, tad šī būs tieši laikā.

Vēl saka ka Zowie diezgan labas. Skillzā ir viens čalis kas visus tos sensorus no galvas atcerās kurš kurai pelei ir. bet Rivals manuprāt ir viena no labākajām pelēm kas ir bijušas.

Un es nekad neteicu ka BMW ze best :D

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Vēl saka ka Zowie diezgan labas. Skillzā ir viens čalis kas visus tos sensorus no galvas atcerās kurš kurai pelei ir. bet Rivals manuprāt ir viena no labākajām pelēm kas ir bijušas.

Un es nekad neteicu ka BMW ze best :D

Gribēji teikt, bet noturējies :D

Link to comment
Share on other sites

Par pelēm vēl var pastrīdēties. Piemēram, Kinzu V2, kas nāk pa ~30-35€, uzbūves kvalitāte ir vāja, kamēr paņemot rokās Rival, (~50€) Tu jūti, kas ir labas kvalitātes pele. (pats pārgāju no Kinzu V2 uz Rival)

Settingi jau visām principā vienādi. 400-3k dpi ir, taustiņi spiežas un rullītis griežas. Forma principā ir vienīgais pēc kā skatīties.

Vēl vari apskatīt Zowie FK1.

P.S.

Tikai atceries, ja ņem gaming peli, tad vajag arī attiecīgi normālu paliktni. Iesaku SteelSeries QcK+ / Heavy.

P.S.S.

Skatos 4games.lv ir laba cena Rival, bet Zowie pieejamas tur nav, tāpēc vari skatīties ggwp.pro.

Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

Es to biju domājis kā piemēru par uzbūves kvalitāti. Varu derēt, ka, paņemot rokā jebkuru citu ~50€ peli, Tev Rival šķitīs next level. Pagaidām Rival ir pati labākā pelīte uzbūves ziņā. (no pelēm kuras esmu lietojis)

Link to comment
Share on other sites

Uzmet aci zowie pelēm. Izvēle ir diezgan plaša - FK1, FK2, EC1-A, EC2-A un nesen iznāca vēl 3 peles no ZA sērijas. Visas peles izmanto vienu un to pašu sensoru un pa lielam atšķiras ar formu un izmēru. līdz ar to iespējams izvēlēties peli, kas labi atbilst plaukstas izmēram un satvēriena stilam. Plus zowie pelēm nevajag nekādus draiverus un softus instalēt, vienkārši spraud klāt un viss strādā.

Edited by Kilgors Trauts
Link to comment
Share on other sites

Jāpiekrīt, ka tas nav nekāds baigais apgrūtinājums, bet drīzāk personīgā preference, kas sakrīt ar zowie ideju par vienkāršu produktu ar fokusu uz maximālu performance bez nekā lieka. Gadījumā, ja ir interese caur softu mainīt visdažādākos peles parametrus, tad labāk izvēlēties citu peli, kā piemēram rival.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es to biju domājis kā piemēru par uzbūves kvalitāti. Varu derēt, ka, paņemot rokā jebkuru citu ~50€ peli, Tev Rival šķitīs next level. Pagaidām Rival ir pati labākā pelīte uzbūves ziņā. (no pelēm kuras esmu lietojis)

Man ir zowie pele, diezgan apšaubu ka tagad iedodot man paspēlēties ar Rivalu man biksēs būs patīkama kņudoņa.

Es saprotu, ka tu esi pabakstījis diezgan daudz datortehniku un pat iespējams, ka tev ir taisnība un tas ir labākais produkts kāds ir pieejams konkrētajā cenu diapozonā, bet ne par to ir runa, kā arī es nesaku, ka tas ir slikts produkts, jo man nav nekāda nojausma par to, es saku ka vidusmēra cilvēks atšķirību nejutīs.

EDITS: bet nu jā, es jau arī kārtīgi googloju visu, pētu un prasu visiem palīdzibu, kad iegādājos datoru, peli, austiņas vai dajebko.

Link to comment
Share on other sites

Blee calji.. zowie shmovie.. jus saprotat, ka tas kompanijas vissdrizak ir vienkarshi rebrendojushas kaut kadus kiniesu razotajus un pardod zem sava Brenda? Domajat, viniem ir inhausa indzenieru komanda kas izstradaja tas peles un austinas? Es par to loti loti saubos...

Kas ir svarigi labai gaming pelei? Precizs un neglukojosh sensors, mazs svars un forshi lai klikojas, ne?! ;)

Un par austinam jau gan es varetu so to pastastit, jo musu kompanija nemas ar austinu merisanu and shit.. bet neesam vel merijusi nevienu gaming headset.. atklati sakot ari nevelk.. ticiba, ka tur nebus pilnigas thd un afr auzas ir loti maza..

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Klikšķi, peles materiāls un rullītis top notch. Vēl prātā nāk Deathadderis, bet tad cena arī uzreiz +20€.

Personīgi neesmu spaidījis Zowie pelītes, bet tautā cienītas peles un rullīši esot labi. Nezinu gan par klikšķiem. Paziņa, kas šaudās ar Zowie FK1, stāsta, ka klikšķi varētu būt mīkstāki.

Link to comment
Share on other sites

Cmon puikas.. es tā saprotu ka jūs runājat par gaming performance nevis miršanu vai nemiršanu..

reku uz galda stāv logitech g5.. forša ofisa pele, izturīga.. bet priekš gaming - lol wtf never. imho razer abysys varetu but ok pele.. bet mani peles isti nekrata, tadel nenemat vera manu viedokli saja diskusija par pelem! :D

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka zowie inženierē peles paši, vismaz dizains ir unikāls un var redzēt, ka jaunākajos produktos ir ņemts vērā cutomer feedbacks. Ja arī tomēr tas ir ķīniešu rebrand, tad kāda starpība, ja gala produkts sanāk labs. Austiņas gan viņiem drošvien sūdi.

Zowie gan vēsturiski rullīts bijusi visproblemātiskākā daļa. Jaunākajos modeļos itkā viss ir ok, bet ik pa laikam tā pat dzird, ka kādam viņš sprūst iekšā vai nereģistrējas. Bet tas, ka fk1 ir salīdzinoši cieti klikšķi ir taisnība. Pašam šobrīd ir ec2-a un strādā bez problēmām.

No razer esmu lietojis gan abyssus, gan deathadder. Abām pelēm ir ļoti labs sensors, bet abām pēc aptuveni gada lietošanas sāka gļukot kreisais klikšķis, līdz stadijai, kad peles kļuva nelietojamas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es to biju domājis kā piemēru par uzbūves kvalitāti. Varu derēt, ka, paņemot rokā jebkuru citu ~50€ peli, Tev Rival šķitīs next level. Pagaidām Rival ir pati labākā pelīte uzbūves ziņā. (no pelēm kuras esmu lietojis)

Par SteelSeries Rival pilnīgi nepiekritīšu. Vienīgā lieta kas man viņā patīk ir forma, respektīvi pele kura paradzēta tikai labročiem, tāda kura ieguļas rokā jo tieši pie tādām ir pieradums. Par pašu peli.. es nezinu vai tev ir nenormāli noveicies, vai arī jocīga roka. :D

1. Daudzām Rival pelēm ir problēma ar sensoru, ne visām, bet pietiekoši daudzām, tā skaitā arī manai.. kā par piemēru.. spēlē cs, un random brīdī sensors izdomā noiet uz leju un tu pēkšņi sāc blenzt grīdā, protams šaušanas brīdī tas notiek ļoti reti, bet tik un tā kaitinoši un ir simtiem šādu sūdzību dažnedažādos forumos.

2. Laba uzbūves kvalitāte? nu nezinu, varbūt savējo neesi pietiekoši ilgi lietojis, vai arī man ir retārded pirksti/roka un no tā rodas problēma ar to gumiju ko izmanto peles sānos, es vispār nezinu no kādas fucking gumijas viņiem sānos ir tas materiāls, vai arī kā viņš var tik viegli nodilt... links uz google search ar bildēm

Ja tāi jaunajai fade pelei nebūs prikoli ar sensoru, var pamēģināt, bet nu tā gumijas nodilšana arī besī. Biju domājis ņemt Zowie FK1 vai Fk2, bet gribu peli ar vairāk formu, respektīvi uz rival pusi.. formas ziņā Rival ir perfekta priekš manis, bet drīz paņemšu Final Mouse 2015 summer edition, kuru daudzi lolo, un tad skatīšos kā būs ar to salīdzinot ar rival.

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

problēmas ar sensoru nav bijušas un ar nodilšanu arī nē. par nodilšanu - nodilusi minimāli vieta tur, kur stāv īkšķis. pēc diviem gadiem gan tur varētu būt šaize, but in meantime sen jau būs cita pele. varbūt esmu overhyped šo peli, bet pagaidām pati foršākā pele kādu esmu lietojis. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Es ar meklēju ausis.

ko no viņām sagaidu:

1) Laba skaņas kvalitāte (fps gamiem, pa lielam csam, un protams mūzikai)

2) Ūber ērtas, tā lai kaut sutku uz ausīm var turēt, un pēctam ausis nejūtas nospiestas

3) ĻOTI ĻOTI vēlams abpusēja skaņas izolācija, tobiš, lai es neko nedzirdu ja klausos mūziku vai spēlēju kontru (protams nejau uz max skaņu visur tad der maximas ausis) un kopš iespējas lai mazāk dzird apkartējie (tobish lai sieva nedusmojas ka es bombiju 50cent 6 no rīta :D )

1-100euro diapazona, pie dirsas firma gamer vai priekš music guru.

Vēl intresē klaviatūra:

1.) vienīgais ko no viņas gribu lai vina neskan kad spaida pogas, un protams normāli kalpo. (sievai trausls miegs)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...