Jump to content
GIGN Forum
Sign in to follow this  
ronis21

mm biedri (DMG - LEM)

Recommended Posts

Jāsāk kaut ko virzīt nopietnāk. Vajadzētu salasīt kādu komunikablu komandu..

Pašreizējais rank : LE

Spēlē pavadītās stundas : +1,000

Wins : 485

http://steamcommunity.com/id/Zivele

id : mr.pickles

Vēlams tikai ar mikrafonu aparātiem.

Dažreiz pašam labi iet. Dažreiz švaki. Kā kuru reizi. Galvenais, lai nebūtu neviens, kurš bļauj ausī :D.

tad kad tevi aicina tu nenāc :D

Māāānliekas, ka Tu kaut ko jauc. Varbūt tas bija pirms 2 mēnešiem, ka man bija kāda csgo histēriskā pauze :D.

Lai kā arī būtu - Tevi nu noteikti neatminos.

Kāpēc tikai līdz LEM? Mēs tik pat labi pret supremiem spēlējam, Latviani var voučot =D

Var droši kaut vai suprīmus. Droši. Bet kur tad viņi ir... Parasti ir tikai tādi, kuri iesēdušies ar saviem suprīmiem un ērgļus viņiem nu i nafig nevajag. Tāpēc arī rakstīju līz LEM. Lai nebūtu kaut kādi bezjēdzīgi bazari.

Ja esi gatavs paciest mani - droši. Un LEM'a līmenī pašam ir iznācis spēlēt. Bet pēc neveiksmīgas random cittautiešu reidžošanas ātri var nokrist :D.

Ir man te E-draudziņzonā tāds īpatnējs daudziem zināms cilvēks. Neminēšu kurš tieši. Bet ļoooti daudzi zinās viņu. Ja, piemēram, cilvēks ieet pie Tevis / Tu ieej pie viņa. Viss, kas no viņa atskan ir paņirgāšanās par ranku un laižās prom :D. Nu i nafig man tādus. Lieki ingame popouti, ka ieslēdzis attiecīgo spēli vai iegājis onlainā :D.

Kārtējā max 3 spēļu komanda, pēc kurām visiem visi zajebal? :D

Nu kas to lai zin'. Ne vienmēr labu saskaņu un komandas spēli var atrast pie pirmajiem cilvēkiem :D. Ne visi visiem ir pa prātam. Kas to lai zina :D.

Edited by ronis21