Jump to content
GIGN Forum

Gign Burziņš 2015 !


bencik
 Share

Recommended Posts

Klasiski lielisks GIGN summer party !

Ar katru gadu saprotu arvien vairāk šī pasākuma būtību un pozitīvās sajūtas, kas pārņem 1dienas rītā, kad atceries šīs kopā pavad....atvainojos nodzertās dienas :D

Ar katru gadu gribās arvien mazāk kaut ko rakstīt par pasākumu, jo ar katru gadu, tas paliek arvien labāks un cilvēki, kas ierodās paliek tikai pozitīvāki, smieklīgāki un jautrāki un iedziļināties garos domrakstos nav vienkārši vērts.

Lielisks 5dienas vakara, ar Worm un Ali kopa saskaitījām 9 dažādas diskusijas paralēli, visiem bija par ko runāt :) 6dien protams ekskursija pa upi, siena rulliem un aizaugušām pļavām, futbols, sagriezta kāja un sastiepta mugura.

Lieliski, tiekamies nākošgad pie Usmas ezera 2jā augusta nedēļas nogalē ! :aha:

p.s.Bildes un video studijā !

Link to comment
Share on other sites

Njā, milzīgs paldies visiem kas organizēja, un visiem kas ieradās. Burvīgs pasākums neskatoties uz lietu sestdien pa nakti.

Vienīgiais laikam moments ko ieteiktu pārdomāt - vairāk ēdamā. :D Būtu gatavs maksāt vairāk, ja būtu vēl kaut kas uzkožams.

Link to comment
Share on other sites

Es iesaku uz nākošo gadu iegādāt pāris GIGaNtiskas salātu pakas, kaut vai tajā pašā RIMI, vai ja kāds kaut kur var dabūt uz pasūtījuma par lētākām naudām.

Gaļa imho pietika, pat svētdien palika pāri (?). Par uzkodām gan vajadzētu domāt katram pašam, jo tas ir pārāk delikāts jautājums, lai benciks brutāli atvestu kasti ar cūkādām. :D

Braucot mājās, man prasījās GIGN karodziņi, ko mašīnām aizmugurējā sānu stiklā ieinstalēt.

Link to comment
Share on other sites

Man šķiet, ka ēdiena kā vienmēr pietika ļoti normāli, un ka pārējās uzkodas atliek katra paša ziņā.

Bet man gribētos afterpārtiju. Anyone, anywhere? :D

Es par afterpartiju. Būtu forši kādā āra vietiņā pamalkot aliņu, bet tikai ne piektdien un sestdien.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Uz nākošo gadu, nedaudz mazāk gaļas, bet paņemsi līdzi vairāk sieru, desas, majonēzi, lai var ātri sataisīt maizītes brokastīs un nav jāgaida līdz gaļu izceps, sitam es piekriitu.

Cepumus čipšus utt. katrs pa savam :)

Bilde ļoti labas ! :) Gaidam vel gludo !

Klasisks GIGN pasākums

gign_29.jpg

Link to comment
Share on other sites

Es piedavaju dzert labieti un sakt to visu ar burgera panemsanu delisnekaa.. lielais asais resnais taukainais meksikanis ir mans milakais! :)

Beefs

You aren't supposed to eat your family, u know...

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...