Jump to content
GIGN Forum

Gign Burziņš 2015 !


bencik
 Share

Recommended Posts

Beef, man Tava ideja par geokēčiem liekas ļoti laba. Tik ne priekš 5dienas vakara.Kā Spite teica, vainu 6dien ekskursijas laikā vai 7dien :)

Un ja tīri teorētiski es visu izdaru kā plānoju, tad rīt vakarā/naktī braucu laukā, varu nobraukt gar Tevi un mantas paņemt. Bet to es rīt tik vakarā izdomāšu, jo pēc darba vel darīšanas padaudz.

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka ogles buus cena, tapat ka trauki, miskastes maisi, maize ūdens un citas pašsaprotams lietas. Vienīgais, kas pašam jāpaņem līdzi ir Captain Morgan !

p.s. Deadalive par vietu pieņēmu, pieturam, bet TNZ es domāju, ka tev nebūtu problēmas no Rīgas atbraukt.

Link to comment
Share on other sites

Esmu gatavs piemest naudiņu ceļam, tam nav problēmu..

Bet Rīgā, es varu būt tikai piektdienas vakaru ap 22:00-23:00.. Vai arī sestdien no rīta, cikos vien vajag..

Ir kādam kāds variants? Var mani paķert no Rīgas, autenes tuvumā?

Link to comment
Share on other sites

zbis! Thnx Tom! Keep in touch!

Par GignCache - tad es varētu piektdien pēcpusdienā, kad ieradīšos pie deadalive, sasetapot jums fun vietiņas. Jautājums ir - vai ir interese par gigncachiem ceļā no valmiera - rūjiena - spots (plānoju šogad braukt pa šo maršrutu, lai apskatītu jaunas vietiņas)

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Taa jau laikam tradiicija par augustu shiem burzhinjiem, ja? Redzeeju, ka varbuut naakamgad vareetu buut pie usmas kaut kur... Gribeetos vismaz vienreiz uz vienu no shitiem aizbraukt.

Vecīt tava ierašanās būtu pagodinājums, un jā nākošgad, mēs 90% augusta otrajā nedēļas nogalē brauksim uz Usmas ezeru :aha:

Link to comment
Share on other sites

Tā. Tā kā man te neparedzētas izmaiņas, tad:

1) Priecāšos pievienoties kādam turpceļā mašīnā piektdien ap 16:00 -17:00 no Rīgas. Priecātos izbraukt ap to laiku, ja ne, tad braukšu vakarā ap 19:30 ar Ali. P.S. Ali, Traffic brauc kaut kad agrāk un ne ar Tevi.

2) Priecāšos, ja kāds sestdien, kas brauc atpakaļ uz Rīgu (vai vismaz tuvāk Rīgai) varētu mani paķert.

Link to comment
Share on other sites

Tā. Tā kā man te neparedzētas izmaiņas, tad:

1) Priecāšos pievienoties kādam turpceļā mašīnā piektdien ap 16:00 -17:00 no Rīgas. Priecātos izbraukt ap to laiku, ja ne, tad braukšu vakarā ap 19:30 ar Ali. P.S. Ali, Traffic brauc kaut kad agrāk un ne ar Tevi.

2) Priecāšos, ja kāds sestdien, kas brauc atpakaļ uz Rīgu (vai vismaz tuvāk Rīgai) varētu mani paķert.

Es par laikiem vēlāk pateikšu. bet izskatās ka pats jau ap trijiem mēģināšu plēst prom.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...