Jump to content
GIGN Forum

Pieteikums administratora tiesībām no mar`z ^^ .


Recommended Posts

1)Vārds; Rolands.

2)Vecums; 20.

3)Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks pieškirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem?

Esmu adminējis no 1.6 atceros no tādiem lielākiem projektiem vecajā pracctime.lv kurš rīkoja turnīrus un bija pa kādam projektam 2nedēļu, bet nosaukumus neatcerēšos, tagad esmu administrātors Source serverī šeit, un vēlos iegūt tiesības 1.6 serverī jo tagad sanāk bieži uzturēties tur, un ir mirkļi kad prasās karti nomainīt vai ir kāds čīters serverī.

4)Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros;

Pārsvarā brivdienās un pēc darba.

5)Linki uz spēlētaju statos;

http://stats.gign.lv/cs/player.php?id=9939

6)Administrātori kuri var rekomendēt mani kā pilntiesīgu administratoru serverī;

Iekš 1.6 tādu laikam nebūs, bet cerēšu uz atsaucību, kas zina no CS: S, tie zinās kāds kandidāts esmu tur.

7)Piebildes;

Esmu pārgājis arī uz 1.6 un tur esmu sastopams katru dienu, iespējams kāds mani ir redzējis un ir gadījumi kad uz vietas nav administratoru. Stundu varbūt nav pietiekami, bet es esmu tāds pats cilvēks kā citi kam ir darbs, privātā dzīve un viss pārējais, bet viss biežāk esmu sastopams vienozīmīgi pēc darba.

Serverī cenšos būt kārtīgs gan pret administrātoriem, kā arī tā pret spēlētājiem citiem, aizrādu par lamuvārdiem, un cenšos izsaukt administrātoru kad tas nepieciešams.

Paldies par uzmanību un ceru uz atsaucību.

Link to comment
Share on other sites

Tu prasi CS 1.6 pubā ko tieši? Kā jau es ar labo sirdi es jau vnm atbalstīšu jo pa sliktu jau noteikti nenāks, ņemot vērā ka tulīt sāksies vasara un visiem brīvlaiki, čīteri uzplūdīs noteikti vairāk nekā gana! Lai jau standarta paka tiek!

REC!

Link to comment
Share on other sites

Tu prasi CS 1.6 pubā ko tieši? Kā jau es ar labo sirdi es jau vnm atbalstīšu jo pa sliktu jau noteikti nenāks, ņemot vērā ka tulīt sāksies vasara un visiem brīvlaiki, čīteri uzplūdīs noteikti vairāk nekā gana! Lai jau standarta paka tiek!

REC!

Jā, 1.6 pubā.

Link to comment
Share on other sites

viennozīmīgi atbalstāms kadrs. nedaudz iepazīts iekš css. 1.6 derīgs ;)

ja vien man ietu cs1.6 uz šī laptopa...

btw 1.6 laikam nav nomērdējams. drīzumā jau otro dekādi būs nodzīvojis :D

Link to comment
Share on other sites

viennozīmīgi atbalstāms kadrs. nedaudz iepazīts iekš css. 1.6 derīgs ;)

ja vien man ietu cs1.6 uz šī laptopa...

btw 1.6 laikam nav nomērdējams. drīzumā jau otro dekādi būs nodzīvojis :D

Spēlējama spēle vel jo projām. :D:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...