Jump to content
GIGN Forum

Lattelecom CSGO Random Disconnect


Recommended Posts

Sveiki Gign cilvēki,

Tad nu mana bēda ir tāda, šodien pieslēdzu Lattelecom 250mbit netu un ik pēc random 15-20min @ CSGO mani met ārā no servera ar paziņojumu (auto disconnect in 25seconds) paiet visas 25 sekundes un vienkārši tupa izmet no servera. Šāds topiks jau ir bijis Gign.lv: kur nav nekādu atbilžu, uzrakstīju šodien arī pašam topika aizsācējam vēstuli, bet skatos, ka šamais ir aktīvs bijis 4.Janvārī, varbūt kāds var palīdzēt? Man ir Alcatel Lattelecoma rūtermodems + tas ir saslēgts ar manu linksys ea3500. Lieta ir tāda, ka tajā pašā laikā internets nepazūd, viss ripo, tikai random diskonektē no csgo serveriem (intervāls gandrīz vienāds 15-20min). Šorīt vēl man bija Pronet internets un nebija nekādu problēmu, vispār. Paldies un ceru uz kādu prātīgu atbildi. Zvanīt lattelecom un teikt, ka man GO met no serveriem arī nebūs nekādas jēgas, jo internets iet tajā brīdī. BTW esmu vienīgais, kas tiek izmests no servera, pārējie paliek serverī neskarti, tas notiek visur DM, PUB, MM.

HF

Link to comment
Share on other sites

Tas tāpēc ka Tu nenāc ar mani spēlēt :D

Bet ja nopietni tad nomaini IP, ja nepalīdz tad paņem tajā brīdī server ip un uztaisi traceroute un skaties kur pzūd savienojums, un tad iesniedz LTC lai analizē. Pa lielam pat tad ja tu viņiem uzzvanītu un stāstītu par to savienojuma ģļukiem viņi ieklausītos un paskatītos. Esmu šito jau kkur lasījis par to ka LTC atrisina cs problēmas :D

Link to comment
Share on other sites

Man bija līdzīgi. 250 mbt nets, Alcatel modēms. Meta ārā no cdgo, bet ne visu laiku, bet pietiekami biezi lai kaitinātu. Es pāris reizes pārrestartēju modēmu, pārinstelēju wirless driveri un uz kādu laiku bija miers, bet atkal parādījās. Es tad nopirku lana kabeli un pa taisno no modēma atvilku līdz PC. Tagad nekādu gļuku nav bijis gan ar kabeli gan ar wifi nav bijis. Varbūt Tev palīdz, bet nekādus brīnum darbus es neveicu...

Link to comment
Share on other sites

Apraksti problēmu un aizraksti lattelekomam. Man salaboja. ;)

Varbūt vari pastāstīt ko tu tieši viņiem rakstīji?

Link to comment
Share on other sites

Man arī tāda problēma bija jo lattelecom rūterim nebija gigabit porti

:)

Man tā lattelecom elles ierīce ir savienota ar gigabit rūteri un no tā vads iet kompī, tai nevajadzētu būt problēmai, jo cik zinu, tad Rīgā tagad visiem uz 250mbit slēdz alcatel dēmoniskos rūterus. Ārpus Rīgas iet Huawei (tiem tipa neesot problēmu) Tas ir Lattelecom reģionālais ģeniālais sadalījums

To, ka nevaru kontru normālu uzkapāt. Pieliku arī skrīnu klāt. Uzreiz pasaki, ka met ārā gan no Valves, gan citiem serveriem.

Ok pamēģināšu. Bet tici vai nē, pēc Eirovīzijas mani kādu laiku nemeta ārā no serveriem, būs vien pirms katra MM jāskatās eirovīzija :/

Jānomaina rūterim termopasta.

Es tev aizvedīšu Ain' to Alcatelu ar 3 dažādām pastām. Paņemšu vēl līdzi vazelīnu, tam arī esot dziednieciskas spējas :D

Edited by SouTaa
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...