Jump to content
GIGN Forum

Sadauzīts iPhone ekrāns


njasa
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

Atradu skapī savu veco sadauzīto iPhone 5. Gribēju jaunajā PC iekačāt bildes, bet iTunes neļauj tikt pie bildēm, ja uz iPhone nenospied "Trust this computer", bet es nevaru to nospiest jo ekrāns ir pilnīgi sadauzīts.

Vai kādam ir risinājums?

Link to comment
Share on other sites

wildcard, kas pa nahuj? ekrāns ir sašķaidīts, rezultātā uzspiest neko nevar.

icloudā bildes nav? ja biji ieķeksējis sinhronizāciju, tad vajadzētu automātiski uploadoties.

Nope, iCloud neizmantoju!

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka tev palīdzēt var tikai apple supports. Ieeju apple.com un tur uz supporta sameklē čatu ar kadu no operātoriem un uzraksti viņiem visu savu bēdu, gan tev palīdzēs. Saku no pieredzes, man bija problēma ar izdzēstu iphonu un dēļ tā visa nevarēju backupot caur parasto sistēmu, pat nevarēju pievienoties itunes. Viņi man tādas pogu kombinācijas lika vadīt telefonā, kas apgāja visas drošības un pat drošību iekš itunes. Tāpēc apple ir tik foršs - supports. :)

Link to comment
Share on other sites

drīzāk tu esi saspaidījis kodu ar savu sasisto ekrānu un tas nobloķējās. tāpēc tu nevari neko izdarīt. neticu, ka parasta ekrāna izšķaidīšana var ietekmēt sync un pārējo stuffu. tas tomēr ir tikai stikla gabals nevis smadzenes.

bet jā, kā dareks minēja, apple gan jau izpalīdzēs.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...