Jump to content
GIGN Forum

Gathers/gateri.


Recommended Posts

49b907edaa.jpg

Shis ir more fun - gateri/gathers u.c dazhaados nosaukumos 10man 5vs5 premade speele. Noshaut pauliju, kreejumu un vieteejo maddn buutu more fun nekaa sanjemt lodi pieree no MM chiitera, kursh 360 noscope caur sienu ar botganu mauc.

Uztaisiiju steam grupu, lai buutu vienkaarshaak nolasiities un uzshaut savaa starpaa - http://steamcommunit.../groups/gateris

"Paspēlēt savā starpā ir interesantāk par parastu competitive + bez čīteriem.

Savāksimies normāls skaits purnu un postošu eventus, ka varētu novākties tad un tad."

Iedoshu moderatora statusu tiem, kuri buus tie aktiivaakie un gribaashokie.

Par teamspeak serveriem - iisti taa nav probleema. Ir fate, mostwanted u.c serveri, kuros ir attieciiga sadalja prieksh gateriem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

enjoi, tas tev kaut kāds fetišs, ka pa skiliņiem vislaik runā?

Kad es kaut ko esmu par kaut kādiem skiliņiem runājis? Prasu vienkārši intereses pēc - cik pēc tās bildītes var saprast, tur novācas LEM un uz augšu cilvēciņi, un domājams, ne man, ne viņiem būtu interesanti ar kaut kādām novām šaut. Jau jūtu, ka šis konverseišens ievirzās negatīvā gultnē, tāpēc droši varat mani ignorēt/dzēst postus.

Edited by enjoi
Link to comment
Share on other sites

vieglāk nav teiksim šeit ierakstīt, ka svētdien 19.00 vācamies?

nu okej, steam grupā ar var taisīt eventus, var jau ar tur, piejoinoju katrā ziņā.

ne visi ir gignā. vieglāk salasīt, ja ņem no visām malām. nav it kā problēma pie reizes arī iepostot šeit.

ērtāk būtu sestdien vai svētdien? tagad brīvdienas. pieņemsim - 19:00 svētdien. cik cilvēki var tikt?

Link to comment
Share on other sites

tā jau domāju, tāpēc arī svētdienu (19:00) iepostoju arī grupā. ja novāksies virs 10 cilvēkiem, tad būs slikti, bet ceru uz tiem pašiem desmit. :)

p.s. @naked, vai nebūtu iespēja dabūt gign servera hostu? kādam no spēlētājiem hostot diezgan čābīgi + free host serveri sasit.

Link to comment
Share on other sites

pirmais gateris noslēdzies! negaidīju tik lielu atsaucību, ka pat vairākiem cilvēkiem bija jāatsaka un dažs labs jākiko ārā. (skameris deadly un viņa draugi)

34fe738c58.jpg

atkara komanda vs pauly komanda bo3

1. dust2 16:2 atkara komanda

2. inferno 9:16 pauly komanda

3. mirage x:16 pauly komanda (aizmirsu rezultātu)

1:2 pauly wins.

tiekamies nākamreiz! :)

p.s.

nākamreiz paņemšu vairākus skrīnšotus, savādāk šis tik ir. +ar visiem rezultātiem un prikoliem.

p.s.s.

par tiem rankiem - kapteiņi izvēlējās cilvēkus un sadalīja daudz maz vienādi. neviens no kalašām u.c rankiem netika apdalīts!

Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...