Jump to content
GIGN Forum

GTA V Online - Meklējām spēļu biedrus


BOT^a
 Share

Recommended Posts

O, tieshi vajag normals piparus ar ko pildit heistusm, niks - RenoVavazh

Link to comment
Share on other sites

Editoju pirmo postu ar nikiem

ps. uyi, nafig tev ir tieši tāpat nokrāsota mašīna kā man :D

Vai tad tev bija tas pats tonis, man ir (formula red), liekas, ka tev ir cits :)

ps. labi paspelejam shodien

Link to comment
Share on other sites

You tell me. Pašā sākumā kāpi manā mašīnā un izskatījies apjucis ar tekstu uz galvas "wtf?" :D Pēc tam jau protams, ka sapratām, kas un kā.

Anhur pilnīgs sīkais auns :) Nespēlējat ar viņu :)

Varbūt vari pakomentēt kaut ko vairāk?

Link to comment
Share on other sites

GIGN crew būtu interese kopīgiem race vai deathmatch vakariem? Teiksim novākties uz konkrētu laiku un izspēlēt 10 races. Par vietām dot punktus un noteikt kopējo rezultātu beigās.
Link to comment
Share on other sites

Meklēju 3 spēlētājus, ar kuriem iziet first person mode visus 5 setupus un tad pedējo heist visus uz hard, bez Kurumam. Ne šodien, vissmaz ar to levelu, kur ir pedējās bruņas un +/- ir iziets visi 4 heisti.

http://steamcommunity.com/id/SkaMs

A, kapec nevar izmatot Kurumu? tas ari kaut ko maina ? kad plano to darit, vakara ?

Link to comment
Share on other sites

Pastaastiet man labaak, kaa var normali lidot taja spelee, kaut kaa galiigi nesanaak :( Juus mainat kaut ko konfigos, vai ar defoltajiem ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu, neskatijos to video, bet vajag vissmaz to levelu, kur var daudz armor un snackus .

Cik biju pieteicies uz Mastermind, tad neviens tevi neņem, kamēr tur nēsi vissmas virs 120

Žēl, ka iekš GIGN nevarēju atrast komandas biedrus criminal mastermind... Izgāju Criminal Mastermind challange sākot ar 68. līmeni un pabeidzu ar 70. ... chill & over... jāatzīst gan, ka vēlme spēlēt GTA V manāmi ir sarukusi pēc šī challange iziešanas :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...