Jump to content
GIGN Forum

laptopa grafiskā karte


LeChuck
 Share

Recommended Posts

Lābvakar,

šodien sēžu un štukoju, vai nevar nopirkt laptopam jaunu grafisko karti. Man viņš it kā jau ir dual GPU viena ir integrētais Intel HD graphics, un otra ir GeForce 630m. Reāli, tā video karte (ne viena, ne otra), lai arī atbilst sistēmas prasībām, neatbalsta EvE online.

Tad nu tā iedomājos, ka jaunu kompīti pirkt šobrīd negrasos, bet varbūt ir iespēja samainīt to GeForce karti uz ko jaudīgāku, piemēram, GeForce gt 840m. Viss jau baigi čiki piki, BET, rodas divi jautājumi:

1. vai mans dators šo karti atbalstīs (pārējā specifikācija - i3-380m, 6gb rams, mātesplati nezinu, bet modelis ir Acer 5742g). Zinu, ka var iegādāties jaunu datoru ar tieši šādu specifikāciju +840m GPU!

2. vai tās grafiskās kartes laptopiem vispār var nopirkt? Pameklēju vietējos interneta veikalos - m97, 1a - un neko neatradu.

būtu baigi kūl, ja kāds zinošāks lietotājs varētu padalīties ar padomu/ieteikumu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jā.

Tev tikai vajag baigi kruto PSU un VGA.

Atskrūvē savu laptopu un tur būs speciāls slots priekš tavas ūber-krutās VGA.

Tur vel tieši būs rakstīts: "lol, ja tavs laptops ir sūds, šeit spraud iekšā savu VGA un EvE Online Tev ies, vetsit. SIT PECIH.".

True story.

EDIT: Labi, labi. Es jokojos. Tikai neskrūvē vaļā savu laptopu. :>

Edited by *jancis38*
Link to comment
Share on other sites

ja nav speciāls gaming laspsis, kam ir maināmas grafiskās kartes, tad var! bet konkorētajā gadījumā tas nav iespējams

videokartei ir jāpietiek tai spēlei .. ļoti iespējams, ka tu to spēli nepalaid ar Nvidia grafisko karti.

Link to comment
Share on other sites

Tā arī ir, ka JJ saka. Spēle palaižas ar integrēto video karti. Ir kaut kāds gļuks tieši šai kartei. Vairākos forumos esmu skatījies - gan eves gan nvidias - tur cilvēki ar tieši tādām problēmām dzīvo. Tas Nvidias panelis arī neko nevar izmainīt. Sūdīgi, bet fakts.

Vienīgais, kas vienam esot līdzējis ir izmainīt kaut kādu grafisko karšu konfigurāciju bios'ā. Bet nu tur es negribu līst, neesmu tur bijis n-tos gadus un šobrīd galīgi negribās tur kaut ko sačakarēt.

Laikam EvE nesanāks iečekot līdz nākamajam pc.

Edited by LeChuck
Link to comment
Share on other sites

Uzliec jaunākos nvidia draiverus.. Un nvidia panelī parasti ir tur tā izvēle kur var mainīt ar kuru grafisko ko ņem.. Man pat varēja palaist no labā klikšķa uz exe palaižam faila tur bija 2 izvēles.

Un laptopa biosa nekas tāds tāpat nemēdz būt.. Maybe kaut kādiem krutajiem geiminga ar slotu gpu

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...