Jump to content
GIGN Forum

Braukšana ar riteni pa Rīgu


RiSKS
 Share

Recommended Posts

Bļe, šodien kaut kādi pajoļi ap pulkstens 19.00 brauca caur rīgas centru pa brīvībeni un pēc tam pāri akmens tiltam. Kaut kādi hipster-hipij-velodarasti - novākušies vesels bars (aptuveni 50> purni), brauca riktīgi bravurīgi pa ceļa vidu, speciāli vilkās pa priekšu mašīnām un nelaida autovadītājus garām. Vienam no tiem gaiļiem kaut kāda bāba ar savu golfiņu *laikam* uzbrauca virsū un šis uzreiz sāka kaut ko taurēt, nu pilnīgs atmars.

Uzmanības trūkums ir traka lieta, ka es jums saku.

Tas ir NightRideRiga. Katru 5dienas vakaru pie Dailes teaatra savaacas apmeeram 50 gabali un tad nu visi kopaa min kaut kur. Vasaraa tas skaitlis ir veel lielaaks.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir NightRideRiga. Katru 5dienas vakaru pie Dailes teaatra savaacas apmeeram 50 gabali un tad nu visi kopaa min kaut kur. Vasaraa tas skaitlis ir veel lielaaks.

Labi ka piektdienās parasti esmu vafelē, savādāk būtu ļoti dusmīgs, ka kaut kas tamlīdzīgs notiek uz ceļiem.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir NightRideRiga. Katru 5dienas vakaru pie Dailes teaatra savaacas apmeeram 50 gabali un tad nu visi kopaa min kaut kur. Vasaraa tas skaitlis ir veel lielaaks.

moar liek NightFaggotsRiga

Bet nu - kāds tur brīnums, pieklājību no Rīgas pamatdzīvotājiem sagaidīt jau ir diez gan naivi no manas puses. ^_^

Link to comment
Share on other sites

Nu ir kā ir.. It kā jau doma okei, kopīgi aizšaut līdz HESam, Jūrmalai vai kaut kur citur. Tā lēnām, čiliņā, bet par to braukšanas kultūru piekrītu. Pats dēļ tā arī nebraucu ar viņiem, besī braukt barā, kur vēl vairāki indivīdi kaut kā neriktīgi izpildās. Tad jau labāk mazā kompānijā pa mierīgo.

Link to comment
Share on other sites

Es pie stūres arī esmu katastrofa, gan pie auto, gan velo, abos gadījumos braucu agresīvi, bet vismaz auto vadītāja pieredze man nozīmē pie velo stūres to, ka nu jau krietnu laiku pārvietojos tikai pa braucamo daļu, nečakarējot sev nervus ar tizlajiem gājējiem, kas nez kāpēc vienkārši neprot iet taisni, un nečakarējoties ar apmalēm. Kā pienācīgam vadītājam, arī pie riteņa stūres ievēroju luksoforus (ko ļoti daudziem velo braucējiem patīk neievērot) un pārējos CSN noteikumus, rādu arī pagriezienus un vispār, pārvietojos saskaņā ar ceļa zīmēm un braukšanas noteikumiem. Agrāk gan es braucu gan pa ietvēm, gan ielām, lēkājot pāri apmalēm kā traka, un besījot ārā visus, jo īpaši velo līdzbraucējus, kas solījās palikt sirmi no manas braukšanas manieres.

Rīgas centra - tuvāko rajonu ietvaros velo ir ļoti forši, tikai jāņem vērā, ka nepieciešami visādi dubļu sargi un gaismiņas, tie ir tādi ļoti noderīgi tūļi. Principā advancētākajos laikos no Ziepniekkalna līdz centram ar velo varēju aizbraukt pa ~17 minūtēm.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

es ar šad tad aizbraucu uz Rīgu ar velo ... vienīgais ko es daru ir baidu tantiņas un citus cilvēkus varteikt pāris cm no viņiem pašaujoteis garām uz 30 :D vai arī bremzēt tā vēlāk, bet tomēr apstāties kur vajag ... arī visi samīžas . fun

Link to comment
Share on other sites

tad, kad tevi kāds džips pie malas piespiedīs un tu zem riteņiem, tad redzēs .. jo uz tās sūda apmales tā diognāli nemaz nevar tikt normāli aukšā .. viena kustība un tu esi dirsā .. autobraucēji jau ar distances no malas vispār neievēro .. ar spoguli pat kājāmgājējus ķer nost

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...