Jump to content
GIGN Forum

Braukšana ar riteni pa Rīgu


RiSKS
 Share

Recommended Posts

Yo

Lūgums padalīties ar pieredzi, kā ir braukt ar riteni pa Rīgu, doma uz siltāku laiku nopirkt un uzdirst Rīgas satiksmei. Vienīgi grūti pateikt cik viegli būt tam pielāgoties- maybe some knifi/ padomi- braukt vairāk par ceļu/trotuāru, ka ir pie lielajiem krustojumiem ar vairākām joslām utt.

Cheers.

Link to comment
Share on other sites

hahaha.. boring ej uz poda :D

ar velo rīgā ir mega kruta un visi autobraucēji var atsūkāt :)

sāksi braukt, pats sapratīsi kā ir labāk un ērtāk pašam.

galvenais noteikums atcerēties ka principā visi gājēji ir lohi un autobraucēji principiāla tevi ienīst.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es ar riteni pārvietojos all-the-time. Nopērc pakava atslēgu un slēdz kur gribi neuztraucoties. (cena 50EUR).

Viss vairāk besī tas, ka pa reizei sanāk salīt, tad ir slapjas kājas. Other than that - baigi kruti. Mani parasti var redzēt braucam pa senču ielu ap 8ņiem vakarā ar sarkanu rimi maisiņu iekabinātu labajā ručkā (ērts veids kā vadāt pārīku and shit)...

Forši, ka var braukt šmigā ! Man tas riktīgi patīk! :D

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Jā.. ja nedzīvo Rīgā, tad atrisinas visas problēmas.. visas izņemot to, ka tev apkārt ir vieni pāķi ar lauķu domāšanu un tu esi viens no viņiem, visas arī problēmas ar normālu darbu atrisinas. Tā pat atrisinas problēmas ar runāšanu ar sievieti, jo tava draudzene ir tupa lauku dura un tikai māk kliegt un lietot Eiro aliņu. Vienkārši visas problēmas atrisinas!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Beefs būs aizbraucis uz Līvbērzi un aprunājies ar 4 iedzīvotājiem, kas dienas pavada laiski zvilnējot uz soliņa pašā centrā ar divlitru plastmaseni rokās. :XD2:

Lai nu kā - nav jau viss tik briesmīgi laukos [pats neesmu no laukiem], bet tuvākajos gados ir plānos pārvākties no pilsētas tieši uz laukiem.

Link to comment
Share on other sites

Jā.. ja nedzīvo Rīgā, tad atrisinas visas problēmas.. visas izņemot to, ka tev apkārt ir vieni pāķi ar lauķu domāšanu un tu esi viens no viņiem, visas arī problēmas ar normālu darbu atrisinas. Tā pat atrisinas problēmas ar runāšanu ar sievieti, jo tava draudzene ir tupa lauku dura un tikai māk kliegt un lietot Eiro aliņu. Vienkārši visas problēmas atrisinas!

Beefs

man liekas ka es par rīgu varētu teikt tieši to pašu ko tu tiko uzrakstiji, nodzīvoju tur gana ilgi.

piemēram tagad dzīvoju saldū, te es satieku stulbus cilvēkus 100x mazāk nekā rīga, gandrīz visi ir sakarīgi, draudzīgi, 2litrīgos nezinu nevinu kas dzertu, kāds bomzis vai tiešām tāds kas dzīvo nabadzīgā lauku viensētā, šeit nakts vidū tev pa seju neviens nesolīs, riteni nezags pie veikala,krustojumā aizgulēsies neviens netaurēs, tieši pretēji, šeit dzīvojot liekas ka esmu kāda sakarīgā attīstītā valstī, vienīgais mīnus ziemā izklaides iespējas ir mazas,

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iznjemot kurjerus visi brauc ka cirvji. That's a fact

+1. Vēl sportisti brauc sakarīgi. Bet visi fuckinie hipsteri, tantes ar groziņiem un jebkas cits, kas neietilpst kurjeru/sportistu kategorijā ir katastrofa uz ceļa (un trotuāra).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Varbūt steidzos.. man darbs ir Skanstes 54. Es tur katru rītu/vakaru braucu sarkanā cepurē un cimdos! :)

https://www.youtube....XHdSJvpyEqFAByT

Beefs

Beef lol. Tev tas ričāgs iet uz elektromotoru vai Tu katru dienu intensīvi uzņem atpakaļ visas kalorijas ko nodedzini ? :)

ps Un par tēmu. Riteņbraucējas, kuru ritenis ir aprīkots ar groziņu priekšā, nav noregulēts vellis priekš cilvēka parametriem un pašas ir ierērpušās pupmainos svārkos un gumijniekos ir sevišķi bīstama kategorija.

Link to comment
Share on other sites

Bļe, šodien kaut kādi pajoļi ap pulkstens 19.00 brauca caur rīgas centru pa brīvībeni un pēc tam pāri akmens tiltam. Kaut kādi hipster-hipij-velodarasti - novākušies vesels bars (aptuveni 50> purni), brauca riktīgi bravurīgi pa ceļa vidu, speciāli vilkās pa priekšu mašīnām un nelaida autovadītājus garām. Vienam no tiem gaiļiem kaut kāda bāba ar savu golfiņu *laikam* uzbrauca virsū un šis uzreiz sāka kaut ko taurēt, nu pilnīgs atmars.

Uzmanības trūkums ir traka lieta, ka es jums saku.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...