Jump to content
GIGN Forum

Čītošana CS:GO vai illuminati?


Recommended Posts

Tak paskatieties pirmajā izgriezumā, tur 100% nav wh, bet gan vienkārši audio hack, jo otrā pusē dūmiem puisis bez SHIFT gāja, tā arī tā lielākā problēma.

Diemžēl, pārāk daudzi mūsdienās izmanto netradicionālas krāpniecības metodes (audio hack, money hack, grenade damage boost), kuras grūtāk noteikt...

Link to comment
Share on other sites

Nu, es atvainojos, maddn, bet kā Tev 1:33 var izskatīties pēc šaras?

nū, es pilnīgi piekrītu, jābūt no aklo rehabilitācijas centra, lai to neredzētu, IMHO BĻE, bet NO OFFENCE.

EDIT: a nafig man pie nika nūbiņš rakstīts, ja es esmu MG2 in-game, HM KO? nesaprotu šito čatu.....

Edited by pashabicepsisble
Link to comment
Share on other sites

Labāk pievērsiet uzmanību 1:33, indivīdam tiek reģistrēts šāviens pa krūtīm (skat. hitbox modeli, kas parādās, kad viņš atkāpjas).

Vai tiešām tas nozīmē, ka spēlētāji ir atgriezušies pie armor čīta? Kāpēc VAC nereģistrēja šo gadījumu?

Es domāju, ka tur problēma jāmeklē saknēs - Gabena kungs (vai viņa pakļautie) vienkārši nav ieinteresēti banot lietotājus ar čītiem...

Edited by Magonis
Link to comment
Share on other sites

Teikšu godīgi, man atsūtīja šo video Steam draugs un es nespēju nedalīties ar savu viedokli - tas, ko daži lietotāji te raksta ir prātam neaptverami.

Un labāk nevis noniecini citus lietotājus, bet piedāvā savu viedokli par šo tematu...

Link to comment
Share on other sites

No drošiem avotiem zinu teikt, ka šis čalis nav nedz skilots, nedz viņš čīto. Viņš vienkārši esot upurējis astoņus Silver Elite spēlētājus RNG dieviem, kuri pēcāk stāvēja viņam klāt matchmaking spēlēs un palīdzēja izpildīt luck-shotus.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...