Jump to content
GIGN Forum

Čītošana CS:GO vai illuminati?


Recommended Posts

konkrētajā video nekā tur nav, šaut caur smokiem/flashiem ar awiku kad mazliet nogaida, like a def. no mida skatīties šortu ja redzi ka pa midu kāds bizojis def. midā uz t spawn šaut tieši kreisajā pusē def, jo visbiežāk arī tur sēž. pārlec? tie hitboxi ar visām "pārlekšanām" ir tik daudz, tad jau visi flickshoti automātā ir aims? :)

skatoties ar xray vai citiem sienlaužu variantiem katram kaut kādās situācijās ir iespēja piešūt kubismu.

Varu saderēt ka gan pretinieki, gan pats autors ir no neglābjamas silveru dzimtas, kur ir problēmas ar gamesense. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu, jā, pretinieks bija Nova2 ar 66% hs percentage. Bet laikam jau tas ir jānoraksta uz iesācēja veiksmi. It īpaši tad, kad spēlējot pret MGE un DMG rankiem, pretinieki tā nevelk/neflicko galvās vai nešauj caur smoku. Šie momenti nav supreme game sense momenti, ja tā būtu, tad viņš ar savu game sense nebūtu 2ā nova ar 600 stundām uz account. BET KO GAN ES ZINU. Profesionāli spēlētāji tā nešauj galvās, bet es jau neko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

konkrētajā video nekā tur nav, šaut caur smokiem/flashiem ar awiku kad mazliet nogaida, like a def. no mida skatīties šortu ja redzi ka pa midu kāds bizojis def. midā uz t spawn šaut tieši kreisajā pusē def, jo visbiežāk arī tur sēž. pārlec? tie hitboxi ar visām "pārlekšanām" ir tik daudz, tad jau visi flickshoti automātā ir aims? :)

skatoties ar xray vai citiem sienlaužu variantiem katram kaut kādās situācijās ir iespēja piešūt kubismu.

Varu saderēt ka gan pretinieki, gan pats autors ir no neglābjamas silveru dzimtas, kur ir problēmas ar gamesense. :)

manprāt psc vnk šitā pateikt, pats vispār nečīto gadījuma pēc? nu lab, sorz, bet bļe, silveri nav, skils ir, bet ne jau tāds skils, lai tā kapātu ibio maķ IMHo bļe ne?

Link to comment
Share on other sites

Bļā, par kādiem hiboxiem viņš vsp runā. Tas, ka valvei vajadzētu ieviest 256 tickrate serverus ir jau sen zināms fakts. Bet es tādā pašā situācijā skrienot ar AWP nevaru trāpīt. Tā kā.. kas pa psc?

es vsp nesaprotu - nah ir 64kbs tickrate, ja man mājās ir 100mb/s internets. Wtf....

Edited by BenchMoreThanuWeigh.inc
Link to comment
Share on other sites

konkrētajā video nekā tur nav, šaut caur smokiem/flashiem ar awiku kad mazliet nogaida, like a def. no mida skatīties šortu ja redzi ka pa midu kāds bizojis def. midā uz t spawn šaut tieši kreisajā pusē def, jo visbiežāk arī tur sēž. pārlec? tie hitboxi ar visām "pārlekšanām" ir tik daudz, tad jau visi flickshoti automātā ir aims? :)

skatoties ar xray vai citiem sienlaužu variantiem katram kaut kādās situācijās ir iespēja piešūt kubismu.

Varu saderēt ka gan pretinieki, gan pats autors ir no neglābjamas silveru dzimtas, kur ir problēmas ar gamesense. :)

Klausies, tu to video vispār noskatījies, ka apsūdzi mierīgos iedzīvotājus par Silverismu? Konkrētajā video redzams, ka spēlētāji ir novas/MG.

Un kā man jāsaprot tas - tu apgalvo, ka visi silveri? Tas tā kā nozīmē, ka video spectatojamais čalis arī ir silvers? Pasaki, kad tu pēdējo reizi esi redzējis silveru, kas tā flicko, ņem 60% hs rate, utt.?

Pasaki, cik bieži tev tādi pacani gadās pretī, kam ir tāds k/d ratio, flickshoti, cauri smokiem šauj un viss pārējais?

Manuprāt, nekad!

Link to comment
Share on other sites

manuprāt, anekdotāls gadījums nav pietiekami, lai izdarītu spriedumu, zb. pietiek

tas nav anektodisks gadījums ja, ir fakin video filma pierādījums, kur viss ir redzams, tā kā nekāds zb vai pietiek. biš saspiedies vispār, nosauc visus par silveriem un pēc tam kaut ko aplauzies, vnk vāji IMHO zin

Link to comment
Share on other sites

Vai ne?

Es vispār nesaprotu, kāpēc saka, ka jāskatās visu demo?

Kopš kura laika nav iespējams veikt "partial-toggle". Ja viņš visu spēli spēlētu bez čītiem, bet vienā raundā sāk čītot - jūs teiktu, ka cheat not detected?

Kaut kā nesaprotu arī par to flick shotu, kā to var vispār aizstāvēt, ja ir skaidri redzams, kas 0.25x speed'ā, viņš izšauj pa sienu un peli nemaz nepavelk uz vajadzīgo pusi? Nevajag būt tik noliedzošiem pret čītu atzīšanu....

@enjoi Varbūt autors ir ar 2 dienu vecu acc, bet šeit nopietnākā problēma ir "veco" lietotāju šaurais redzes loks.

Edited by Magonis
Link to comment
Share on other sites

Kāds arī tos divu dienu vecos klaunus ņem vērā? Piemēram posta autoru virs manis? :)

no offence ja, bet čali ar pimpi avatarā un ar 0.3 followers to following ratio tviterī es arī pārāk neņemtu vērā, bet tas ir tikai MANS VIEDOKLIS, IMHO. dod labāk normālu viedokli par čiteriem

Edited by pashabicepsisble
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

no offence ja, bet čali ar pimpi avatarā un ar 0.3 followers to following ratio tviterī es arī pārāk neņemtu vērā, bet tas ir tikai MANS VIEDOKLIS, IMHO. dod labāk normālu viedokli par čiteriem

Hehe, sasmējos pilnīgi. Ilgi domāji tik edgy atbildi? :)

Link to comment
Share on other sites

Tu mani vari reportēt uz velna paraušanu, ekspert.

Nu bļe, visi, kas spēlē CS GO ir fakin nūbi, zb vispār. Bet nūūū, man jau liekas, ka tajā video nečīto, jo tomēr ir skiliņš vajadzīgs, lai spēlētu, bet nu bļe, visi lohi vispār zb ejiet dirst

lol, un Jūs tiešām domājat, ka mani krata, ko par mani divi viens nonfactors domā?

Edited by enjoi
Link to comment
Share on other sites

Kapēc bērnudārzs apklusa? Gribu turpinājumu kā viens, vai divi, vai lai cik viņi te būtu, kas gaida savu varoņdarbu atzinumu.

Kopumā šis viss izskatās šādi:

1. Ir vai nav?

2. Nav

1. Ko tu dirs.

3. Nav

1. Da tev neviens neprasīja

4. Nav

1. da zb jūs aklie idioti.

5. Ir

1. Es tak teicu - es zināju Jēēē esmu kruts....

Link to comment
Share on other sites

Būtībā te jau viena vai vairākas personas ir atzinušas čītu potenciālu redzamajā video, jautājums vienīgi paliek, kāpēc eksistē cilvēki, kas vēlas noklusēt aktīvo čītu pielietojumu comp MM spēlēs CS: GO?

Man izskatās, ka te vienkārši ir kaut kāds veidojums, kaut kāda organizācija tam visam apakšā, kuras sastāvā esošās personas viena otru piesedz, atbalsta. Tas ir kā ilumināts spēles struktūrā..

Protams, sauksiet mani par konspiratoru un tamlīdzīgi, bet, lūdzu, padomājiet kārtīgi, kāpēc ir šāda situācija izveidojusies.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...