Jump to content
GIGN Forum

Problēma ar instalēšanu


LAVRx
 Share

Recommended Posts

Hi,

Problēma tāda, ka man ir viens 120 gb ssd un 1tb SATA hdd.

Tā kā SSD pat no sevis diezgan strauji piebāžās, lai gan patreiz nesaprotu kur man ir 100GB aizgājuši ja ir uzinstēlēts tikai WIN7, Office, CS GO uz viņa. Varbūt varat arī ieteikt kur meklēt to kas man viņu ir piebāzis?

Lielākāproblēma ir tur, ka ja es instalēju spēli (carcoktu) kas pāŗsniedz 30-40 GB pat norādot target folderi D: disku - tā spēle šā vai tā instalējās uz C: no sākuma. Respektīvi acīm redzami sarūk brīvā vieta uz SSD līdz brīdim kad beidzās un instalācija nokrašo.

Tā ir ar vairākām spēlēm gadījies.

Ir kāds risinājums?

Link to comment
Share on other sites

Visu izdarīju pēc tevis teiktā - uz hdd parādijās +20 GB free space :)

Vai abas Tevis minētās lietas atrisina to, ka instalācija notiks target diskā nevis no sākuma C: diskā? Vai vienkārši šie ieteikumi dod papildus vietu lai ir iespējams uzinstalēt iepriekš minētā izmēra spēli?

Link to comment
Share on other sites

Izklausās viena no stulbākajām lietām, ko varētu darīt, lai dabūtu kādu gb klāt.

Uz maza ssd pat 1 aizņemts gb maina tā veiktspēju. Tāpēc labāk turēt ssd pēc iespējas tukšāku un visu drazu likt uz hdd.

Man nav vajadzības atbrīvot vietu - galvenais lai varu SATA hdd visu uzinstalēt un lai tas neskar SSD.

Nezinu vai tas ko maina, bet no kura diska tu instalē to spēli? Ja instalācija ir uz ssd, varbūt tāpēc viņš saraksta datus uz ssd un pēc tam uz hdd, jo es neredzu nevienu citu iemeslu, kāpēc instalējot spēli uz hdd, viņš kaut ko raksta uz ssd.

Link to comment
Share on other sites

Uz maza ssd pat 1 aizņemts gb maina tā veiktspēju. Tāpēc labāk turēt ssd pēc iespējas tukšāku un visu drazu likt uz hdd.

Nezinu vai tas ko maina, bet no kura diska tu instalē to spēli? Ja instalācija ir uz ssd, varbūt tāpēc viņš saraksta datus uz ssd un pēc tam uz hdd, jo es neredzu nevienu citu iemeslu, kāpēc instalējot spēli uz hdd, viņš kaut ko raksta uz ssd.

ISO fails stāv uz tā paša sata diska.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt man līkas rokas, bet nu nekādi arī taisnojot viņas nevaru atrast risinājumu.

Laikam attiecināsim uz manīm teicienu - nemāki zagt - nezodz.

Vēl atstāju mazu iespējamību, ka kri pateiks kas par herņu.

p.s. vai tas nevarētu būt ar Daemon tools saistīts, ka Daemon tools uzinstelēts uz C:?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...