Jump to content
GIGN Forum

Potenciali Krievijas draudi Baltijas valstim


Kontortionists
 Share

Recommended Posts

Krievija sāks trešo pasaules karu dēļ planētām un zvaigznēm? Nevajag spriest visu pēc vēstures. Piemēram, hibrīdkarš ir kaut kas jauns, ko viņi varētu izmantot arī citur.

Es nebrīnītos, ja Krievija tuvākajā laikā kaut ko uzspridzinātu savā teritorijā, (pie Ukrainas robežas) lai būtu iemesls pieteikt karu Ukrainai. Ukrainai izejas diemžēl nebūs.

Beef, varbūt tev ir taisnība, bet es to apšaubu, jo izdevīgi tas Krievijai nu galīgi nav, bet ko gan var zināt ar diktatoru Pūķinu..

Link to comment
Share on other sites

tik pat labi var jau ticēt Vangas pareģojumiem.

Neviens jau nav teicis, ka WW3 tiks karots ar ieročiem. Laikmetiem/notikumiem dod nosaukumus tikai, kad tie ir pagājuši. Iespējams tas ko mēs šobrīd piedzīvojam starp ASV un Krieviju pēc desmit gadiem tiks traktēts kā WW3 vai WW2 gadījumā "dzelzs priekškars". Vai arī šis informācijas karš starp ASV un Krieviju būs iemesls arī realai pašaudīšanai/paspridzināšanai.

Neviens nezin, domāju ka Putinam&Obamam pat nav nekādas skaidrības, kas īsti notiek un kas īsti būs.

Vispār velkot paralēles ar vēsturi var paskatīties, kas ir bijis līdzīgos gadījumos un kas notiek tagad. Pieņemsim Ukrainas sadalīšana un WW1 gadījumā arī tika pielietota agresora nomierināšanas stratēģija, lieki stāstīt kā tas beidzās.

Link to comment
Share on other sites

Kapec kari nenotiek online vide. Specialu softu, kur viss notiek elektroniski. Uzvaretajs realu gabalu valsts panem.

Tieši tā! Putinam sava komanda, Obamam sava. Putins ar Steelseries pelīti, Obama ar Razer. CS:GO. 5x5.

Kurš uzvar, tas savāc daļu teritorijas.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Krievijas līderi ir ļoti māņticīgi un ļoti daudz vadās pēc as"trololo"ģijas.

Interesanti bija lasīt rakstu par dictatorshipu čečenijā. Tika izteika doma, ka tiek izmēģināts modelis, ko krievija pēc tam varētu pielietot citās valstīs.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Kontortionist, brauc uz Zviedriju. Zviedriem sanāk palikt neitrāliem. Rezumē - neviens viņus neaiztiek, tajā skaitā arī būsi Tu.

Zviedri ir toleranti memmes delini. Vinu armija ir pakalaa. Tur pilns ar muslimiem, driz ta bus ISIS valsts. Un Krieviem Zviedriju ienemt 1, 2.

Draudzene studē vēdisko astroloģiju. Viņa domā, ka 22. marts ir labi piemērots tam.

kek

Es nebrīnītos, ja Krievija tuvākajā laikā kaut ko uzspridzinātu savā teritorijā, (pie Ukrainas robežas) lai būtu iemesls pieteikt karu Ukrainai.

Vini jau sen ir pieteikushi, tur jau vairs neko nevajag darit. Nekas isti vinus neattur ienemt visu Ukrainu.

Vel padomi nukular karam:

https://www.youtube.com/watch?v=mFcRhDtkQyQ

Edited by Kontortionists
Link to comment
Share on other sites

Tā, mani gign draugi, paranoiķis reporting in.

Es sastādīju tādu basic sarakstu vienam cilvēkam, kas būtu kaut kur jātur, salikts mugursomā, lai varētu ātri glābties, kad shit hits the fan.

Basic equipment:

1) 10 sveces

2) 2 šķiltavas / 3 sērkociņu kastītes

3) Daudzfunkcionāls nazis

4) Kvalitatīvs cirvis

5) Karstais ierocis, ja ir iespēja

6) 2 gabali saimniecības ziepju

7) Lukturis ar baterijām

8) Respirators vai ideāli - gāzmaska

9) Hazmat tērps

10) Gumijas cimdi (biezie)

11) Pirmās palīdzības paciņa

12) 4 ruļļi tualetes papīra - salvešu

13) Mitrumizturīgs apmetnis

14) Vienreiz lietojamo galda trauku komplekts

15) 20 sausā spirta tabletes

16) Ceļojuma mugursoma, kur visu to salikt

+ Ēdiens / Bonus

1) 2 pakas sāls

2) 2 pakas cukura

3) 2 pakas kafijas

4) Konservi

5) Cigaretes (kara gadījumā augsta vērtība)

Link to comment
Share on other sites

Tavs saraksts ir sūds.

1) bruņu veste

2) nazis

3) pistole

4) antibiotikas, ibumetins, saites

5) izolācijas lenta (armeta makgaiverene)

6) kaprona diegs

7) lukturītis un baterijas

8) radio (būtu kruti arī rācija)

9) sejas maska

tas ir bare minimum. Tālāk jauu pēc izvēles ēdiens, ūdens, etc...

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Tavs saraksts ir sūds.

1) bruņu veste

2) nazis

3) pistole

4) antibiotikas, ibumetins, saites

5) izolācijas lenta (armeta makgaiverene)

6) kaprona diegs

7) lukturītis un baterijas

8) radio (būtu kruti arī rācija)

9) sejas maska

tas ir bare minimum. Tālāk jauu pēc izvēles ēdiens, ūdens, etc...

Beefs

Mans saraksts daudz ko no tā iekļauj. Un tas nav sūds. Ja cilvēkiem ir šie basic necessities, tad viņiem noteikti būs vieglāk. Es tikai cenšos palīdzēt.

1) Bruņu veste - ok, bet nav viegli pieejama civilajiem + ieraudzīs Tev bruņu vesti, padomās, ka vēl kaut kāds rebels, ne civilais. KUR NOPIRKT BRUŅU VESTI VISPĀR?

2) Nazis - ok, es jau teicu

3) Pistole - es arī to minēju, bet ne visi var dabūt

4) Antibiotikas, ibumetins, saites - tas jau bija aptieciņā

5) Izolācijas lenta - ok

6) Kaprona diegs - ok

7) Lukturītis - teicu

8) Radio - jā

9) Sejas maska - teicu

Pedejas zinas:

http://www.delfi.lv/news/world/other/video-aptuveni-60-kilometrus-no-latvijas-robezas-nofilme-krievijas-militaras-tehnikas-kolonnu.d?id=45714834

Edited by Kontortionists
Link to comment
Share on other sites

Un ko man ar tām parpalām darīt?

Cik izvilkt? Dienu? Divas?

Jūs runājat it kā gatavotos kaut kādām dabas anomālijām, kur viss pēkšņi pārvēršas par sniegu vai otrādi - karstuma viļņi.

Ja ir karš, tad neba mani tas apmetnis pasargās (ja vien jau neredzamību viesošais) un neba tās spirta tabletes un sērķi..

It kā pieauguši cilvēki, nezinu vai troļļojat vai ko, bet tie sīkie, kas šito šitu lasa, padomās, ja man tāda mugursoma būs ar tiem mēsliem, tad es būs immortal čells.

Vienīgais glābiņš , ja kaut kas notiek, ir pārvietošanās iespējas. Dislocēties uz citu, drošu vietu. Un tur nevajadzēs ne tās spirta tabletes, ne sērkociņus. Tik un tā tas viss kits beigsies pēc pāris dienām, aktīvā lietošanā.

Jāņem vāģis/ jānozog vāģis un jāplūc tālajās zilajās, ja kaut kas notiek.

Bet ieteiktu nepist smadzenes, jo ir cilvēki, kas lasa un pilnīgā pārliecībā arī tic šim visam. Un mošk jau krīt histērijā.

ATGĀDINU - KARA NEBŪS !

Beidziet sapņot un izdomāt mēslus , cienījamie partizānu kungi

Edited by efer
Link to comment
Share on other sites

nope, ir jaizliekas, ka tu tos bomzhus gaidiji, jaieaicina maja, jaapsedina pie galda, jasastasta pasakas, ka kartigi iedosi tulit noriities ceptu lasi, japalaiz gaaze un ar virtuves taimerii iesietu strikji jasavieno ar skiltavam, respektivi uzliec 3min un rauj koferi, bus daudz galjas :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...