Jump to content
GIGN Forum

Minimāla alga visu gadu, paraksti dažus papīrus


Cumshot
 Share

Recommended Posts

Man likas es rakstu nesakarigi, jo neiespringstu uz to, bet nu tas calis spridzina cita limeni! Par ko vins runa, ari nav ne mazakas saprasnas.

VELREIZ ATKARTOJU, TEV PARADU NEKADU NEBUTU, JA TU, VAI TAVS GUDRAIS DRAUGS, ZINATU KO FIRMA DARIS UN KAS TEV JASAKA KAM! Bet ar tavu domasanu un lietuviesu firmam, lai tev veicas ;)

Link to comment
Share on other sites

Karo4 viens tipiņš pazīst manas bračkas no bērnības, caur manu draugu piedāvāja tādu variantu, reģistrēt uz manas adreses firmu, bet kā valdes locekli iecelt, manu čomu, čoms piekrita tam, bet mani viņš nepārliecināja, skaidrojot, kā tagad ar PVN viņš iegūst visu laiku naudu. Man liekas ka nav sistēma mainījusies, jā tu saņemsi minimālo, bet pēc tam es valstij būšu tāpat kā manam čomam 100 000 Ls parādā, viņš mani kautkā raustīdamies kautko stāstīja par to ko es nesaprotu, jo es tur neko nerubīju tikaI zinu kā strādāt kā pašnodarbinātai personai un kā var atvērt firmu, pārdot un nopelnīt neuzstaisot sūdus, nevienam. Stāstīja, ka viņa sieva strādā VID, un viņa zinot visu kā apiet. Es domāju ka par neko neviens naudu nemaksās, sataisīs man sūdus un pats nopelnīs lielu piķi, tad man radās jautājums, kāpēc gan es tikai minimālo algu varēšu saņemt!! Sakot, ka viņam 3 štukas ienākumi, bet es saku a priekš kam tad tev vēl vajag? Viņš saka es sev māju gribu nopirkt, karo4 uz mutes es nebiju kritis, un pateicu nē paldies, lai tev veicas, jo viņam būs pohuj, viņš tabūs savu lielo piķi un aizbrauks uz arzemeem kamēr es neko nezinot ticēšu jo maksās man nminimālo. Jā ja man nebūtu japaraksta nekādi papīri es varbūt piekristu.

Reģistrē vien uz savas adreses firmu. Un gaidi reidu ar oriģinālajām datorprogrammām, jo uz juridiskam personam obligāti jabūt un to pārbauda. Un vispār gaidi reidu lol

Cumshot tā ir lēta pvn krāpšanas shēma. Varēji viņam pajautāt kāpēc pats negrib būt Tavā vietā.

Tpc, ka sūdi būs. Metiens jau tur ir garantēts pašos pamatos.

Vēl pēc jaunajiem noteikumiem finālā atbildēsi ar savu mantu.

Link uz jaunajiem noteikumiem?

Link to comment
Share on other sites

Da viss skaidrs adios amigos, kā jau reiz teica, pa velti neviens neko nemaksās, pie tās domas arī turos, jo pirmais prātā bija: ā forši viegla nauda katru mēnesi, bet pēc tam apsēdos uz poda un loģiski padomāju. Bet jūsu posti viennozīmīgi būs noderīgi arī citiem kuri ieskries garām.

Link to comment
Share on other sites

Da viss skaidrs adios amigos, kā jau reiz teica, pa velti neviens neko nemaksās, pie tās domas arī turos, jo pirmais prātā bija: ā forši viegla nauda katru mēnesi, bet pēc tam apsēdos uz poda un loģiski padomāju. Bet jūsu posti viennozīmīgi būs noderīgi arī citiem kuri ieskries garām.

Uz poda

Edited by kasis1000
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...