Jump to content
GIGN Forum

Monitorings un kartes.


hieroN
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Sheit veelos runaat par puba, manupraat, paaris probleemaam.

Pirmaa buutu: monitorings, pats gan vakar tiku par to nobanots, bet kaadeelj neizmantot taadu iespeeju ja jau es reiz visu redzu. Nav pareizi, bet kapec gan nevar sashtelleet klaat to ka ct redz ct un t redz t ? Kas to lai zina, mosh man un manam chomam ir ahuunais chujs etc etc etc. Es nesuudzos par banu, bet saku to, ka tas ir jaamaina, jo es taksh nebuushu vieniigais, un es ar draugu to vel dariiju atklaati neko nesleepjot. Buus taadi, ko pat Pauly neuzkjers, laikam.

Un taadaa garaa, ja ?

Otra lieta, par ko jau daudz runaats ir tik ljoti nebagaatais maplists. (Es runaaju par nominate listu) Jo ne cauru dienu ir forshs Pauly vai kaads cits admins, kas uzmetiis mapvote ar kaut ko ne no dinozauru laikmeta.

Ja jau samestas nebalanseetas mapes kaa ofice un italy, tad jau arii vareetu iemest militia, bet labi, nevajag vel vairaak meslu. Bet tagad, panjemt no custom lista jauno de_tuscan vai kaa vinju tur.

Un tagad saakshu beert vel daudz kartes, kuras nenaaktu par ljaunu ielikt nominate listaa:

de_ali

cs_agency

de_bazaar

de_blackgold

de_cache (man liekaas, ka arii nebija listaa)

de_favela

de_mist

de_seaside

de_marquis (tikai tapec, ka origjinaals layout)

de_overgrown

de_season

Ar sho pashu jau nebuutu slikti.

Ja es pareizi atceros, jau sen bija soliits kaut ko dariit lietas labaa, bet nu kaa nav taa nav. Mosh kaut ko nelabu biju sapiipeejies. Neprasat man, pats nezinu.

Link to comment
Share on other sites

monitoringu izmanto gandriiz katrs, kursh runaa pa skype etc., iisti nav jeegas riikot mediibas, ja tas nav tik noziimiigi. ja kaadam buus diivains chujs aka paarspiileeti, tad arii skatiisimies un banosim.

par taam mapeem sen jau teikts un malts uz rinkji... kameer tas nav izdariits, tikmeer admini censhaas likt votes pashi.

droshi vari iepostot sheit -

Link to comment
Share on other sites

Jums abiem laikam vēl uzliku mazu banu, bet tiem, kas 5 minūtes pirms jums, viens no T, otrs no CT, nukē viens otru būstoja, uzliku normālu termiņu.

Par to, ka redz tikai savējos - tas neko īsti nemaina, ja draugs ir pretējā komandā. Pēdējo 2 dienu laikā bijuši vairāki tādi kadri, kuri nu vispār nekautrējas viens otram palīdzēt, tas ir praktiski WH.

Par mapēm piekrītu.

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, šitādi klauni serverī gan ir jābano ar perm

61koj6S.png

Pārītis, kurus parasti spēlētāji man noreportēja, lai izbanoju.

+

Par atsevišķām situācijām, kur viens lohs saka otram kur gaidīt, ko darīt, vispār nerunāsim, tie ir tie paši kubi.

Monitoringu taču vienmēr esam banojusi ar perm tāpat kā wh, ne tā? :)

1.6 tikai perm par to arī liku, no 10+(?) baniem nevienas sūdzības par to nebija.

Link to comment
Share on other sites

Jums abiem laikam vēl uzliku mazu banu, bet tiem, kas 5 minūtes pirms jums, viens no T, otrs no CT, nukē viens otru būstoja, uzliku normālu termiņu.

Par to, ka redz tikai savējos - tas neko īsti nemaina, ja draugs ir pretējā komandā. Pēdējo 2 dienu laikā bijuši vairāki tādi kadri, kuri nu vispār nekautrējas viens otram palīdzēt, tas ir praktiski WH.

Par mapēm piekrītu.

Aa par tiem nuke buustiem, tas biju es :D Vairs neatkartosies, vismaz redz, ka darbojas administraacija. Tas bija tiiri for fun. Naiss bilde.

Link to comment
Share on other sites

Aa par tiem nuke buustiem, tas biju es

Tie neesat jūs, vēl 2 to darīja, tikai atrodoties dažādās komandās.

Since when info is bannable? ja jau free spec ir, tad kur problema?

Lieta tāda, ka runājot tikai ing nevis ts/mumble, tu dzīvajiem specojot nevari teikt infu, bet kad viens normāli pats par sevi spēlē, otram pasaka 100% infu, ka lūk viens ir aiz stūra, uzskrien ar prefairu - tas ir salīdzinami kā spēlēt ar kubiem, tikai viņš nesaņem informāciju vizuāli, ko dod wh, bet gan mutiski no sava draudziņa.

Link to comment
Share on other sites

Tie neesat jūs, vēl 2 to darīja, tikai atrodoties dažādās komandās.

Lieta tāda, ka runājot tikai ing nevis ts/mumble, tu dzīvajiem specojot nevari teikt infu, bet kad viens normāli pats par sevi spēlē, otram pasaka 100% infu, ka lūk viens ir aiz stūra, uzskrien ar prefairu - tas ir salīdzinami kā spēlēt ar kubiem, tikai viņš nesaņem informāciju vizuāli, ko dod wh, bet gan mutiski no sava draudziņa.

Nu, MotherFrager un eVACuation vai Juan Tec-9 (es)

Taksh labi zinu, ka tas esmu es uzbuustots tur tajaa bildee.

Btw tas buusts ir baigi labs. Nomet no turienes lejaa uz margaam smoke un tevi nevar nekaadiigi redzeet, bet tu reaali redzi visu. Nu tas taa.

Link to comment
Share on other sites

3. Vispārējie noteikumi CS:S serverī.

3.1. GIGN CS:S serverī aizliegts lietot jebkāda veida palīgprogrammas, čītus, skriptus, kas var ietekmēt spēlētprasmi, monitoringu.

Mans personīgais viedoklis, ka par monitoringu var likt banus tik ilgus, kas atbilst "priekšā teikšanas" apmēram. Pieņemsim, ja tas tiek darīts speciāli, ka katru roundu mirst nost, lai varētu priekšā teikt - permanent. Ja tur uzraksta steamā, kur pēdējais krisī - meh.

Link to comment
Share on other sites

Uuun ka just to parbaudisiet?

Principā nekādi. Tev var uzlikt banu un pie demo skatīšanās protams jasna, ka WH nesaskatīs. Es pats baigi neiedziļinos šādos štruntos. Pieļauju, ka tev Boring arī nav baigi jāstāsta kāda ir reālā situācija un vai tas būtu jāievēro vai nē. ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...