Jump to content
GIGN Forum

Bans!


hard22
 Share

Recommended Posts

Sveicinaati ! Mani vakar nobanoja Jew speleju poolday karti uztaisiju 4 hs ar masingun un dzeks mani nobanoja par aimu vnk Jew domaa ko dari caliit un beidz raudat ;) un noradi tu banu manu vnk man ip mainas visu laiku nevaru atrast savu banu ;) Taka izpaudies tgt :)

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām izskatās pēc man ir bla bla bla blaa bla bla blaaa.

Respektīvi pat negribas lasīt tālāk pēc pirmā teikuma, kurš, protams, ir sarakstīts haotiski un bērnišķīgi.

Pie tēmas -

Man ir bans, bet tas tika uzlikts nepamatoti

Tev ir 30 dienas, lai pierādītu savu nevainību, izveidojot sūdzību, kura satur tekstu no konsoles ar bana informāciju kā arī ar linku uz demo failuar konkrēto brīdi, kur norāvi banu. Demo faili ir pieejami iekš demo failu arhīva un parādās pēc kartes nomaiņas, kuras laikā tika saņemts bans. Lūgums norādīt precīzu raundu, kurā tiki nobanots, lai atvieglotu adminiem dzīvi...

Ja 30 dienu laikā netiek iesniegta sūdzība, tad bans tiek uzskatīts par pamatotu! Šajā gadījumā neatkarīgi no situācijas uz tevi tiek attiecināts šīs sadaļas trešais punkts.

Demo failu arhīvi:

Link to comment
Share on other sites

sveicinats ieliec demo un tad vis tiks izskatic tgt neviens neko nedaris jo demo nav ielikts jo ja jew jadoma ko darit tad tev ari mazliet tpc ja zini kura karte nobanoja tad toc ieleic to demo jo ar citi valisi grib apskaties ok??????????? paldies jau ieprieks !

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

protams maddn nāks arī un lems .. droši var skatīties arī kartes, kas ir pirms tās.

Hard ja jau tu tāds profs, kapēc uzreiz nej uz kādu čempi ... jo tev skils (ja nav nekādas "papildierīces") ir, kā pasaules līmeņa spēlētājam. domāju mierīgi uz kādu starptautisko turnīru vari šaut.

Link to comment
Share on other sites

india mapē pēc 8. raunda nemaz tālāk neskatījos, jo ja tas ir skills, tad pievienojos jew un sūtu tevi uz turnīru (es varu būt tavs personīgais GM). iekšējā balls tomēr saka, ka nav tas skills, bet arī izskaidrot nevaru (laikam jau čītu absolūtā nepārzināšana iekš css).

Link to comment
Share on other sites

india mapē pēc 8. raunda nemaz tālāk neskatījos, jo ja tas ir skills, tad pievienojos jew un sūtu tevi uz turnīru (es varu būt tavs personīgais GM). iekšējā balls tomēr saka, ka nav tas skills, bet arī izskaidrot nevaru (laikam jau čītu absolūtā nepārzināšana iekš css).

Ko tieši, kuros raundos tu tur saskatīji? Ja reiz esi skatījies demo, tad varbūt pasaki ko konkrētu, ne mētājies ar vispārējiem vārdiem.

Link to comment
Share on other sites

a tu lasi arī? 8. raunds india. pēc tā raunda es tālāk nemaz neskatījos karti. ar ko es biju domājis, ja tie nav čīti, tad tīra spēle, precīzāk gribi? awp zoom un tiek vilkts pāri kartei, paris reizes nospiests fire un tur arī noguļas pretinieks. vēl precīzāk? NOSKATIES DEMO!

P.S. ej dirst :)

P.S.S. nekvoto iepriekšējos postus

P.S.S.S. tevī jūtams naids un tumsonība, ielaid sauli sevī ;)

P.S.S.S.S. nebiju izskatījis nevienu demo pēdējo 5 gadu laikā. lielās kņadas dēļ iemetu aci indiā.

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

Pats vari droši iet dirst.

"Kvotošu," cik uziet, ja būs nepieciešamība. Tad pasaki īsi un konkrēti savu viedokli, Tavuprāt, ir wh/aims/speedhaks or whatever vai nav? Citādi Tu runā tik pat konkrēti, cik Straujuma. Un to India demo jau sen esmu noskatījies.

Es runāju par to, ka visi te bļaustās rinķī apkārt par to, ka kādam ir čīti, kāds ir netīrs, bāž sejā kaut kādus no statiem izvilktus procentus, bet kad nonāk pie konkrētiem demo, ar konkrētiem momentiem sāk kaut ko raustīt plecus.

Tad izskaidro, kā saprast admina viedokli: "Ja tie nav čīti, tad tā ir tīra spēle!"

Vai tagad sāksim banot pamatojoties uz šiem viedajiem vārdiem vai nebanosim nevienu, jo nekad nevar zināt. "Ja tie nav čīti, tad tā ir tīra spēle."

P.S.

Esmu pilns ne ar tumsonību, bet objektivitāti. Ja neredzi čītus, tad nebano. Āmen. Un to, kur viņš ar to "skillu" var spēlēt atstāj viņa paša ziņā.

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Cien, administratori...

Neleksimies viens pret otru viena banota cilvēka dēļ. Protams, ka cik cilvēku, tik viedokļu, tāpēc nenosodīsim citu viedokli un necepsimies, ja kāds to dara par mūsu...

Tā kā šo problēmu, vai bans būs vai nē ir izlemt grūti, jo ir neobjektīvi spriest pēc tā, cik sen jau css tiek spēlēts u.t.t, bet gan pēc aktivitātes serverī un saskaršanās ar jauna veida palīg programmām, Ierosinu - Princips vienkārš, kā ar Acc. Ja vairākums uzskata, ka ir aims/silentaims = Bans, ja otrādāk, skraida tālāk!

Paldies!

Edit: Es esmu viens no tiem, kas saka, ka tiek izmantotas palīg programmas. Nav runa par savu kkādu konfigu!

Edited by Upis92
Link to comment
Share on other sites

dat flickshots all da way.

salīdzinat viņa šaušanu bez zooma un ar zoomu, sapratīsiet kurā brīdī tiek pielietots aim assistance, es runāju par awp_india. neadekvāti daudz tādu momentu, kur gribētos no priekiem par smuko flicku smaidīt. šādu precizitāti neesmu nekad novērojis un negribu arī vairāk redzēt.

bans pamatots.

paskatieties demo uz 30% ātruma, ar tādu acu/roku koordināciju viņam tiešām jābūt kāda major turnīrā nevis gignā.

kā arī ieteiktu visiem gign administratoriem apdomāt MsV klana taga turpmāku izmantošanu, šoreiz izņēmuma gadījuma piesakos vajadzības gadījuma pieregot Jums niku bez MsV.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...