Jump to content
GIGN Forum

Latvieši skamo latviešus?


Recommended Posts

Sveiki, CS:GO entuzasti.

Gribēju Jūs brīdināt par Letiņu grupējumu, kas cenšās izkrāpt skinus. Vakar piedāvāja darbu, no kura atteicos, bet šodien jau centās mani noskamot.

Vakardienas darba piedāvājums: (nevarēju pašu sākumu dabūt, bet doma skaidra)3fr34p7viaa3aefu5hz.jpg

Šodienas mēģinājums:

ezw8yf41rp7b1gnf9iha.jpg

Turpinājums:

fdkq2a507rbkwsaz9rl.jpg

Nav nekas pretīm, ja mēģinātu šādi nokrāpt ārzemniekus, bet būtu žēl, ja šādi skinus zaudētu kāds savējais.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nav nekas pretīm, ja mēģinātu šādi nokrāpt ārzemniekus, bet būtu žēl, ja šādi skinus zaudētu kāds savējais.

Nevarēšu tev piekrist. Neuzskatu ka ir liela atšķirība vai piečakarēts tiek mūsējais, vai ārzemnieks, neviens to nav pelnījis. Vienīgais iemesls kādēļ viņi skamo arī Latviešus, ir tādēļ ka liela daļa nav tik pieredzēti "treidingā", jeb saskārušies ar šiem skamiem, respektīvi arī naivāki. Teikt ka ir OK skamot visus, izņemot Latviešus nu gan ir stūlbi, bet nu ok. Jebkurā gadījumā visi šitie Headmaster ir nelaimīgi cilvēki un ir pelnījuši dabūt pa dirsu. Ir sanācis ar viņiem saskrieties, bet realitātē visi viņi ir tirliņi un cenšās piesolīt ka nekad vairāk neko tādu nedarīšot, bet visi labi zinam ka tā nav taisnība. :)

Edited by JEYRAZZ
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vot tagad izstāstāt man, kā viņš no kaut kādas programmas var atņemt man kaut ko steamā?

To programmu viņš ir taisījis?

Iedodam viņam pa galvu mošk? Viņš nav no Liepājas? Esmu reāli dusmīgs un gribētu viņu pārmācīt par šādiem gājieniem, un man pilnīgi poxuj, ka viņš skamo tikai ārzemniekus vai ko tur. Nedrīkst vispār tā darīt

Link to comment
Share on other sites

Vot tagad izstāstāt man, kā viņš no kaut kādas programmas var atņemt man kaut ko steamā?

To programmu viņš ir taisījis?

Iedodam viņam pa galvu mošk? Viņš nav no Liepājas? Esmu reāli dusmīgs un gribētu viņu pārmācīt par šādiem gājieniem, un man pilnīgi poxuj, ka viņš skamo tikai ārzemniekus vai ko tur. Nedrīkst vispār tā darīt

cik saprotu, tas ir parasts keyloggeris. izmet no steama, ejot iekšā paņem tavu paroli un gg.

Tā scamošana tagad nav gandrīz izskausta ar stīma epastu par trade validēšanu?

teorētiski, ja tev pw epastam un steamam ir tā pati, tad jau tāpat uzlauž, jo e-pasts, manuprāt, tak norādās uz kuru jaiet, lai apstiprinātu treidu,ne? varbūt kļūdos, kādu laiku neesmu treidojis.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...