Jump to content
GIGN Forum

got scammed by HVN jeb BOTa


_PUNK_
 Share

Recommended Posts

Tātad te arī es pats.

Ar 2 stundu nodarbošanos ap šo tematu varu apstiprināt, ka - http://steamcommunity.com/id/ndiea , jeb HeadMaster konts ir uzlauzts, ko man headmasters apstiprināja, kad sazinājos ar viņu. Skini ir pie http://steamcommunit...561198154797249 šī cilvēka, vēl 2 trade offeri iesaldēti. Sazinājos ar steam support un gaidīšu atbildi.

Edited by monolv
Link to comment
Share on other sites

Tikko vēl ar bot^u apjomīgu atslēgu deal`u noslēdzām - neappisa. Tur točna būs kāds slaviks pastrādājis. Nav arī loģiski - kur ir jēga permanently sapist savu reputāciju, lai tikai kādu uzmestu ar virtuāliem itemiem un srazu tikt nomelnotam.

Edited by enjoi
Link to comment
Share on other sites

Tikko vēl ar bot^u apjomīgu atslēgu deal`u noslēdzām - neappisa. Tur točna būs kāds slaviks pastrādājis. Nav arī loģiski - kur ir jēga permanently sapist savu reputāciju, lai tikai kādu uzmestu ar virtuāliem itemiem un srazu tikt nomelnotam.

Noskamoja, samainīja pret atslēgām, nopelnīja naudu par skamu, neappisa, jo grib, lai arī tu vēlāk no viņa pērc, kad atkal saskamotos itemus samainīs pret atslēgām.

Link to comment
Share on other sites

juus ko jociigi? kaads veel appiseejs? juus ar galvu draudzeejaties? Deelj shitaas stulbaas speeles bojaat kkaadu reputaaciju? :D Es zinu vismaz 2 cilvekus taadus pashus kaa es kas to tik vien dara kaa taisa kastes un pashi dabuujam savusitemus. Tas ka juus taisat valjaa visaadus mistiskus linkus un tas ka jebkursh var piesavinaaties (nosaciiti) jebkura cilveeka identitaati nenoziimee ka tas es esmu bijis, paskataties savus trade history un paarliecinaties kursh ir iistais juusu apchakareetaajs pirms nomelnojat mani!!! lai jums mieriigaaks praats mans peedeejais trade history screenshots

cua09m.jpg

p.s. par sho gaidu atvainoshanos no augstaak mineetajaam personaam kas nepamatoti mani nomelnoja shajaa keisaa!!!

Edited by BOT^a
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nu man arī uz steam nāk ļevie linki no friendlista ar tekstiem ''wtf'' ''check this out'' etc shit.. Bet es jau neesmu tāds pajols lai vērtu viņus vaļā..

Tie kuri tikuši noskamoti, tie acīmredzot neuzmanības dēļ iekrituši, jo kā mēs zinam, ar katru brīdi šīs scam metodes paliek arvien bīstamākas..

Bot'a jau nu gan neskamos, kam viņam tas? ē krānu pagarināt ar skiniem?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

BOTA man ari nedelu atpakal nopizgija steam akauntu, ja kas, es tur ipasi nepardzivoju, jo kadas 30 speles tik ir, kopeja vertiba ap 300eur, bet nu pohuj, nabagaks nepaliksu.Stiimaa naca linki, noprasiju skaipaa wtf, skaipa teica, lai tik spiezu virsu un viss bus ok. Es nekad nedomaju, ka tada hujna bus, jo vins te ir main admins tak. Arii KSO ir mains, lielakas komunas tomer, kapec vinam ta darit...es ari par to domaju, lidz nolemu neteret laiku par to domajot un ari iesaku jums neturpinat lasit manu pashsaceretu stulbumu, jo jus terejat savu laiku bezjedzigi sobrid hahahahhaha Zinot botu ne tikai viretuali, es varu teikt, ka vins ir pietiekami nodrosinats cilveks, lai nepistos ar kaut kadiem stiimiem un zagtu suda skinus no sikajiem. Tapat tie skini u.c. sudi maksaa kapeikas, tur labi ja alum var sakasit. Beidzat raudat un rakstat stiimam, botai ar to nav nekada sakara.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

paskataties savus trade history un paarliecinaties kursh ir iistais juusu apchakareetaajs pirms nomelnojat mani!!! lai jums mieriigaaks praats mans peedeejais trade history screenshots

:) Šāda atbilde jau vien par ko liecina...

Protams ka Tu pa taisno nebusi sanemejs :D Tad jau tas butu super dumb.

Nez kapēc visu laiku mega aktivi piedavajumi notika uz kopā spēlēšanu, bet pēc scamm no sound, no replay uzreiz Away. Neskatoties uz to ka biji atkal online atkal nekadas reakcijas. Normali cilvekam butu savadaka reakcija uz nepatiesiem apvainojumiem.

So bad ka never redzet chat history...

Anyway, KUNGI uzmanas!

Edited by _PUNK_
Link to comment
Share on other sites

:) Šāda atbilde jau vien par ko liecina...

Protams ka Tu pa taisno nebusi sanemejs :D Tad jau tas butu super dumb.

Nez kapēc visu laiku mega aktivi piedavajumi notika uz kopā spēlēšanu, bet pēc scamm no sound, no replay uzreiz Away. Neskatoties uz to ka biji atkal online atkal nekadas reakcijas. Normali cilvekam butu savadaka reakcija uz nepatiesiem apvainojumiem.

So bad ka never redzet chat history...

Anyway, KUNGI uzmanas!

Popcorn-02-Stephen-Colbert.gif

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nez kapēc visu laiku mega aktivi piedavajumi notika uz kopā spēlēšanu, bet pēc scamm no sound, no replay uzreiz Away.

nezinu kad tev to scam kāds uztaisīja, bet es pat vakar kad 4tratā spēlējām tev invaitu sūtiju uz spēlēšanu, piedevām away man stāv nonstop, jo pa dienu kad no darba slēdzos pie sava mājas kompja visi nemitīgi sūta uzaicinājumus spēlēt, un shii metode ar away to attur.

Neskatoties uz to ka biji atkal online atkal nekadas reakcijas. Normali cilvekam butu savadaka reakcija uz nepatiesiem apvainojumiem.

Online neesmu bijis kopsh vakardienas 21:30 (i mean pie kompja)

21:31 - Pauly: mm spēlēsi vai kā
21:31 - HVN: nah izbesiija visi
21:31 - Pauly: pasaukt dedliju un co
21:31 - HVN: iedzershu alinju un paluureeshu tv
21:31 - Pauly: nu ok

Bet no rīta kad pieslēdzos no darba pie PC ieraudzīju ka Pauly iemetis linku uz šo topiku ir un attiecīgi tavs steam konts offline, last online 8h ago, tad nācās drukāt šeit!

So bad ka never redzet chat history...

Lūk pēdējā mūsu sarakste no stīm history!

ceturtdiena, 2014. gada 18. decembrī
22:14 - Punk: jau saku
22:14 - Punk: next
pirmdiena, 2014. gada 29. decembrī
23:12 - Punk: ._.
23:12 - Punk: ._.
23:13 - Punk: ._.
23:13 - Punk: ._.
23:13 - Punk: ._.
23:14 - Punk: ._.
23:15 - Punk: ._.
23:15 - Punk: ._.
23:16 - Punk: nokachaju
23:16 - Punk: ka darbojas
23:16 - Punk: 
23:18 - Punk: tu te
23:20 - Punk: eu
23:22 - Punk: ._.
23:22 - Punk: ._.
otrdiena, 2014. gada 30. decembrī
0:22 - Punk: labi nozagi
0:31 - Punk: Cik uzvarijies/
0:31 - Punk: malacis

q4f3p6.jpg

p.s. atceramies ka uzliekot no cita cilvēka avataru un uzliekot to pašu niku nenozīma ka tas cilvēks ir tieši tas pats par ko uzdodas!!!

Link to comment
Share on other sites

Es uzskatu, ka jābūt izcili neapstētam, lai šobrīd vispār spiestu dajebkādus linkus steamā. Zinot cik daudz tiek skamots arī saraksti ar punku aizvēru uzreiz kā redzēju, ka sasūtijis smaidiņus.

Pret visu kas saistīts ar steamu/logošanos/linkiem uz sviestainām lapām, pat logojoties iekšā steam mājaslapā vienmēr pārbaudu vai nav m vietā rn vai tādi sviesti. Tak neviens te nevienu neskamo, ir miljons veidi kā kuru apist sākot ar to ka uzlauž vienu akountu un sūta tālāk, beidzot ar līdzigu profilu taisīšanu. Tak neesiet tik naivi, kāds no mums (lasīt Pīlīte) ielaida šito vīrusus vistacamāk savā friendlistā un tagad visi esat potencionālie upuri.

Viss lielāko uzmanību pievērsiet treidojot ar cilvēkiem csgoloungā, kā kaut kas netradicionāls vai links uzreiz varat reportot, ja nepietiek saprāta - tad spiežat pa linkiem un brīnaties.

Es tikai nesaprotu kāds prikols šitiem scammiem? Jo visi, kuru inventoriji ir kaut kādu normālu rubli vērti, tak raksta ticketus un dabū itemus atpakaļ. Scammeri nopelna tos turot pie sevis divas nedēļas? Vai viņi fiksi met viņus loungā un maina pret citiem, kur peļņa ?

Link to comment
Share on other sites

Es tikai nesaprotu kāds prikols šitiem scammiem? Jo visi, kuru inventoriji ir kaut kādu normālu rubli vērti, tak raksta ticketus un dabū itemus atpakaļ. Scammeri nopelna tos turot pie sevis divas nedēļas? Vai viņi fiksi met viņus loungā un maina pret citiem, kur peļņa ?

Fast key sell.

Link to comment
Share on other sites

Da nejau vienkārši linki no zila gaisa uzradās. "Headmasters" gateri sauca spēlēt un tad ķip mēs nevis teamspeakā, bet yourspeak vācamies. Pretī bija scameris nevis uzprogrammēts bots kas linkus met. Un jā tickets jau sen iesniegts, esiet uzmanīgi no šitādiem - tie scami arvien viltīgāki un ticamāki paliek.

edit: scamera inventory -http://steamcommunity.com/profiles/76561198154797249/inventory/ vakar vēl bija pilns ar skiniem, pa nakti bija daudz keyu, tagad laikam tie pārdoti un ir jau jauni upuri, var jaunus itemus redzēt.

Edited by monolv
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...